RACHUNEK EUROKONTO MOBILNE

Prowadzisz aktywny tryb życia? Lubisz korzystać z nowoczesnych rozwiązań? Rachunek Eurokonto Mobilne to rozwiązanie idealnie dopasowane do Ciebie.  Zakładając rachunek Eurokonto Mobilne zyskujesz o niebo więcej możliwości!

 

 • Opłata za prowadzenie rachunku wynosi 5,99 zł - dla Klientów regularnie przekazujących na rachunek wynagrodzenia, stypendia, czy inne stałe wpływy w kwocie min. 500 zł miesięcznie, prowadzenie konta jest bezpłatne.
 • Opłata za kartę debetową do rachunku wynosi 3,99 zł miesięcznie - wystarczy wykonać co najmniej 4 transakcje bezgotówkowe w miesiącu aby karta była za darmo.
 • Bezpłatne wypłaty gotówki ze wszystkich  bankomatów Banku Pekao S.A. i Euronet (ponad 5 500 bankomatów w Polsce) oraz ponad 20 000 bankomatów Grupy UniCredit za granicą. Dodatkowo możliwość wypłaty gotówki bez prowizji z dowolnej sieci obcych bankomatów w Polsce - 2 transakcje miesięcznie.
 • Bezpłatny dostęp do usługi Pekao24 oraz nowoczesnej, funkcjonalnej i kompleksowej aplikacji mobilnej, dzięki której wykonasz większość operacji jakie znasz z bankowości internetowej w swoim telefonie. więcej
 • Atrakcyjne zniżki nawet do 30% u Partnerów Programu Galeria Rabatów. więcej
 • Płać, przelewaj i wypłacaj swoim telefonem dzięki aplikacji PeoPay. więcej

 

Jak założyć rachunek Eurokonto Mobilne?

 • Składając wniosek przez internet
 • Dzwoniąc na infolinię Banku 801 365 365 (opłata wg cennika operatora)
 • Odwiedzając jeden z najbliższych oddziałów Banku Pekao S.A.

Usługa Pekao24

Pekao24 to kompleksowa usługa pozwalająca na zarządzanie środkami finansowymi zgromadzonymi w Banku przez Internet, telefon i urządzenia mobilne. Umożliwia realizację operacji bankowych w trybie on-line z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Aplikacja mobilna PeoPay

Chcesz szybko przekazać pieniądze bliskim lub znajomym? Sprawdzać łatwo saldo rachunku i korzystać z wielu przydatnych funkcji w Swoim telefonie? To łatwiejsze niż myślisz - wystarczy, że masz telefon z aplikacją PeoPay, która umożliwia:

 • sprawdzanie salda i historii operacji w Eurokoncie
 • wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A.
 • szybkie przelewy między użytkownikami aplikacji PeoPay,
 • płatności bezgotówkowe w sklepach i punktach usługowych oznaczonych logo PeoPay,
 • płatności za zakupy w internecie.

Więcej na www.peopay.pl


Karta MasterCard Debit

Główne zalety katy:
Transakcje zbliżeniowe PayPass - już nie musisz podawać karty sprzedawcy, wystarczy zbliżyć do czytnika i już. Płać szybko i bezpiecznie!
Płatności Internetowe - od teraz będziesz mógł kupować w Twoich ulubionych sklepach internetowych i płacić kartą wydaną do konta

Linia kredytowa w Eurokoncie

Otrzymujesz możliwość korzystania z Pożyczki w Eurokoncie. Wnioskowanie o pożyczkę odbędzie się bez zbędnych formalności, wystarczy że przedstawisz historię prowadzenia rachunku w innym banku za okres ostatnich 3 miesięcy bądź będziesz posiadać rachunek w Banku Pekao S.A od 3 miesięcy. Limit pożyczki jest ustalany indywidualnie dla każdego Posiadacza rachunku.


Dobry Zysk

Rachunek oszczędnościowy "Dobry Zysk" to ławty i wygodny sposób na lokowanie środków na dowolny okres i swobodne korzystanie w każdej chwili bez utraty odsetek."Dobry Zysk" otwierany jest bezpłatnie do wybranych Eurokont. Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego uzależnione jest od wysokości kwoty zgromadzonej na rachunku.

 


Dziękujemy wszystkim za udział w promocji "Załóż Eurokonto Mobilne i płać kartą sklepach Biedronka, a 20% wróci do Ciebie!"

 Na czym polegała promocja?

 • Należało przyjść do placówki Banku Pekao S.A. i poprosić Doradcę o kupon promocyjny,
 • założyć Eurokonto Mobilne,
 • płacić kartą MasterCard Banku Pekao S.A. otrzymaną do Eurokonta Mobilnego w sieci sklepów Biedronka w okresie trwania promocji,
 • można było otrzymać 20% zwrotu za zakupy.

Minimalna kwota pojedynczej transakcji kartą biorącej udział w promocji wynosiła 50 zł. Maksymalny zwrot, jaki można było otrzymać w okresie trwania promocji wynosił 50 zł.

Promocja trwała od 24.11 do 24.12.2014 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Szczegółowe warunki określa regulamin promocji "Otwórz Eurokonto i otrzymaj zwrot za zakupy".

Promocja dotyczy nowych Klientów oraz Klientów Banku nieposiadających rachunku osobistego w Banku Pekao S.A.
Oprocentowanie Eurokonta Mobilnego jest zmienne i wynosi 0,01% w skali roku. Stawka ta została podana bez uwzględnienia opłat i prowizji należnych Bankowi za czynności związane z kontem. Oprocentowanie jest naliczane, jeśli saldo rachunku przekracza 200 zł. Na stronie internetowej www.pekao.com.pl oraz w placówkach Banku Pekao S.A. można uzyskać pełne informacje na temat warunków prowadzenia Eurokonta Mobilnego oraz wydawanej do niego karty płatniczej MasterCard, w tym o kwocie należnych Bankowi opłat i prowizji. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Toolbox
  Placówki i bankomaty
  Kontakt z doradcą
  Do pobrania
  Kursy walut
  Porównanie kont osobistych
   Zapamiętane skróty