Bank Pekao SA

Opłacaj swoje rachunki za prąd z Bankiem Pekao S.A.

Drogi Kliencie Enea, sprawdź ofertę Banku.

Otwórz Eurokonto Mobilne i zyskaj:

 • Bezpłatne prowadzenie konta - przy wpływach* min. 500 zł/miesięcznie.
 • Brak opłaty za obsługę karty płatniczej debetowej MasterCard Debit przy aktywnym korzystaniu z niej.** Tą kartą:

  - Zapłacisz szybko i wygodnie w sklepach na całym świecie oraz przez Internet.
  - Wypłacisz gotówkę bez prowizji z bankomatów Grupy UniCredit w Europie i szerokiej sieci bankomatów Banku Pekao S.A. w całej Polsce; w przypadku wypłat dokonywanych kartą MasterCard Debit Mobile z innych bankomatów w Polsce nie zapłacisz za 2 pierwsze wypłaty w miesiącu.

 • Bezpłatne wpłaty gotówkowe w kraju realizowane do Enea w Oddziale Banku.***
 • Bezpłatne przelewy krajowe w złotych realizowane przez PekaoInternet, TelePekao (serwis automatyczny), PekaoSMS, Bankowość Mobilną.****
 • Bezpłatne opłacanie rachunków w ramach usługi Polecenie zapłaty - gwarancja, że jeżeli będą zapewnione środki na rachunku, opłaty zawsze będą realizowane w terminie.
 • Stały dostęp do konta przez Internet, telefon, SMS i bankowość mobilną,- w każdej chwili możesz zlecić płatność i wskazać również przyszła datę realizacji.
 • Rabaty do 30% u Partnerów Programu Galeria Rabatów przy płatnościach kartami Banku Pekao S.A., przelewem z bankowości elektronicznej naszego Banku lub za pomocą PeoPay.
 • NOWOŚĆ! Planujesz zagraniczne wojaże? Spraw sobie wielowalutową kartę debetową Banku Pekao S.A. i płać jedną kartą w wielu walutach. Karta wielowalutowa - ponad granicami.

Cenisz sobie wygodę korzystania z kart płatniczych i jednocześnie szukasz prostych rozwiązań kredytowania niektórych wydatków? Sprawdź kartę kredytową Flexia z możliwością spłaty w ratach:
 • Sam decydujesz jaką kwotę spłacasz w ratach i w jakim okresie. Zależnie od kwoty rozkładanej raty możesz wybrać od 3 do 24 rat.
 • Możesz płacić w każdym sklepie, również w internetowym, w którym są akceptowane płatności kartą.
 • Spłatę w ratach ustalasz sam przez Internet, telefon lub w placówce Banku.
 • Promocja - spłata w 3 darmowych ratach! Płać kartą kredytową Flexia i rozkładaj spłatę na 3 raty, bez prowizji i odsetek. Promocja trwa do 31.03.2016 r.*****

Planujesz remont? Wyjazd? A może potrzebujesz dodatkowych środków na bieżące wydatki? Sprawdź ofertę Pożyczki Ekspresowej.
 • Pieniądze nawet w 1 dzień - od dnia złożenia wniosku.
 • Wysoka kwota bez zabezpieczeń - do 150 000 zł.
 • Długi okres spłaty dostosowany do Twoich potrzeb - do 84 miesięcy.
Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej.
Karta Wielowalutowa
Karty Flexia

* obniżona opłata w danym miesiącu w przypadku wpływu na rachunek wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów pomiędzy rachunkami własnymi Klientów) w poprzednim miesiącu kalendarzowym. W przeciwnym przypadku opłata wynosi 5,99 zł miesięcznie.

** warunkiem zwolnienia z opłaty za kartę do konta w danym miesiącu jest rozliczenie przez Bank w poprzednim miesiącu co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych, w przeciwnym przypadku opłata wynosi 3,99 zł miesięcznie (karta MasterCard Debit Mobile) lub 6,99zł (karta MasterCard Debit FX). Uwaga! Data rozliczenia transakcji może być późniejsza niż data jej dokonania. Bank rozlicza transakcje najpóźniej w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania informacji o autoryzacji transakcji. W przypadku niektórych transakcji Bank nie ma wpływu na termin, w jakim ta informacja zostanie do niego przesłana.

*** Jest to możliwe do 27.01.2017 r.

**** Choć Bank nie pobiera opłaty za realizację transakcji w wymienionych kanałach komunikacji, to w związku z formą ich zlecania w tych kanałach Bank pobiera pewne opłaty związane ze sposobem autoryzowania transakcji. Opłata za autoryzację przelewu za pomocą SMS wynosi 0,20zł za pojedynczy sms. Opłata miesięczna za korzystanie z tokena sprzętowego wynosi 1 zł.

***** Bank podejmuje decyzję o wydaniu karty kredytowej Flexia i udzieleniu limitu kredytowego po dokonaniu badania i oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy. Szczegółowe informacje o karcie i kosztach kredytu w tym Taryfą Prowizji i Opłat oraz Regulamin Promocji „Raty 3x0” dostępne są w placówkach Banku na stronie www.pekao.com.pl/karta-flexia oraz pod numerem infolinii 801 324 324 (opłata wg cennika operatora). Stan na 01.12.2015 r. Niniejszy komunikat nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Wyślij formularz - oddzwonimy

Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wybierz porę kontaktu
Podaj telefon komórkowy 123456789 lub stacjonarny 221234567 (pierwsze cyfry to nr kierunkowy)
Format dla telefonu komórkowego 600000000
Format dla telefonu stacjonarnego: 226000000,
gdzie pierwsze dwie cyfry to numer kierunkowy
Wpisz email nazwa@domena.pl
Podaj treść wiadomości
Treść wiadomości zawiera niedozwolone znaki: (, ), ", ', /, \, |, <, >
Pole wymagane.
Pole wymagane.
pola obowiązkowe