Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

KARTA KREDYTOWA VISA BUSINESS


Karta kredytowa VISA Business
 to wygodny sposób na finansowanie bieżących potrzeb związanych z prowadzoną działalnością. Umożliwia dokonywanie transakcji bezgotówkowych (alternatywa dla rozliczeń gotówkowych) do wysokości przyznanego przez Bank limitu oraz umożliwia spłatę zadłużenia w odroczonym terminie.

Trwa akcja promocyjna kart Visa dla Klientów Biznesowych "Ty, Twój zespół i karta Visa Business".
Więcej szczegółów na stronie: www.visa.pl/karty-dla-firm

Jest kartą kredytową, wydawaną w systemie VISA.
Karta ta pozwala na nowoczesne i elastyczne realizowanie bezgotówkowych płatności za towary i usługi oraz wypłatę gotówki do wysokości przyznanego przez Bank limitu. Umożliwia spłatę zadłużenia w odroczonym terminie.
Karta została stworzona specjalnie z myślą o wygodnym i bezpiecznym prowadzeniu firmy.
Firmowa karta kredytowa pozwala na nowoczesne i elastyczne realizowanie płatności za towary i usługi nabywane na rzecz firmy. Umożliwia także zarządzanie środkami finansowymi bez względu na czas i miejsce, a także daje pewność pokrycia niespodziewanych wydatków, zwiększając możliwości finansowe firmy.
Karta ta umożliwia również płatności zbliżeniowe.
Istnieje możliwość wyłączenia funkcji płatności zbliżeniowej na wniosek użytkownika karty. Wyłączoną funkcjonalność zbliżeniową można ponownie uruchomić w dowolnym momencie. Dyspozycję w sprawie wyłączenia lub ponownego włączenia funkcji zbliżeniowej można złożyć pod numerem infolinii 801 324 324 lub 42 68 38 324 (opłaty wg cennika operatora).

 

 • brak opłaty za wydanie karty,
 • brak opłaty za kartę w przypadku aktywnego z niej korzystania (średniomiesięczny obrót min. 1000 zł miesięcznie, w razie jego braku opłata roczna 50 zł),
 • możliwość bieżącego finansowania firmy i korzystania z nieoprocentowanego kredytu nawet do 56 dni,
  • bezprowizyjne płatności za towary i usługi,
  • elastyczny sposób spłaty karty (10%  lub 100%),
 • możliwość ustalenia dziennego i/lub miesięcznego limitu transakcji dokonywanych bez fizycznego użycia karty (internetowych i telefonicznych),
 • możliwość płatności zbliżeniowych (w zależności od decyzji Klienta),
 • bezpieczeństwo transakcji w internecie dzięki zabezpieczeniu 3-D Secure,
 • atrakcyjne rabaty i oferty specjalne w ramach Galerii Rabatów Banku Pekao S.A, również dzięki aplikacji na smartfony "Mobilny Planer Zakupowy".


W razie utraty karty właściciel ponosi odpowiedzialność jedynie za transakcje dokonane kartą przez osoby nieuprawnione, przed jej zastrzeżeniem, do kwoty stanowiącej równowartość 150 euro od każdej transakcji. Dodatkowo za 4 zł miesięcznie można wykupić usługę "zabezpieczenie transakcji" i w 100 % ubezpieczyć się od ponoszenia odpowiedzialności za transakcje dokonane przez osoby nieuprawnione w wyniku zgubienia czy kradzieży karty.

 
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty w pierwszym roku,
 • 0 zł za użytkowanie karty w kolejnych latach w przypadku aktywnego z niej korzystania (jeżeli średniomiesięczna wartość transakcji bezgotówkowych dokonywanych kartą w ciągu ostatnich 12 miesięcy wynosiła min. 1000 zł),
 • Nieoprocentowany kredyt nawet do 56 dni.

Szczegółowe informacje zawarte są w "Taryfie prowizji i opłat bankowych dla Klientów Biznesowych" Banku Polska Kasa Opieki S.A.

Toolbox
   Zapamiętane skróty
kontakt