Logo Banku Pekao SA
Logo Banku Pekao SA

Bank Pekao na 22. Przystanku Woodstock

Bank Pekao S.A. po raz kolejny jest obecny na Przystanku Woodstock - jednym z największych letnich festiwali muzycznych w Polsce. W tym roku, w Kostrzynie nad Odrą, w dniach 14-16 lipca wystąpi kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata.

Ważnym elementem Festiwalu jest Akademia Sztuk Przepięknych (ASP), miejsce spotkań, ważnych rozmów i dyskusji. To właśnie tam uczestnicy Festiwalu spotykają się z osobami życia publicznego, autorytetami, celebrytami i rozmawiają, m.in. na temat religii, wolności, ekonomii, patriotyzmu, polityki. ASP to także artystyczne warsztaty i spotkania ze sztuką.

ASP co roku gromadzi rzesze młodych ludzi i osoby życia publicznego. Gośćmi ASP byli m.in.: Bronisław Komorowski, Joachim Gauck (2012), Lech Wałęsa (2009),Tadeusz Mazowiecki (2009), Jerzy Buzek (2010), Marek Belka (2011), Leszek Balcerowicz (2008), Monika Olejnik (2006), Anna Dymna (2007), Andrzej Wajda (2010), Muhammad Yunus (2014), ks. Jan Kaczkowski (2015).

W ASP prowadzone są dyskusje na temat religii, wolności, ekonomii, patriotyzmu, polityki.

ASP to również spotkania, artystyczne warsztaty (np. garncarskie, malarskie, nauki gry na gitarze itp.) oraz spotkania ze sztuką.

Woodstock

Zobacz tegorocznych gości Akademii Sztuk Przepięknych.

więcej

Woodstock

Karta debetowa dla uczestników festiwalu i wszystkich sympatyków WOŚP

więcej