KLIENCI KORPORACYJNI

Jesteśmy największym bankiem korporacyjnym w Polsce. Finansujemy najważniejsze, strategiczne przedsięwzięcia.

Szeroka oferta produktowa zapewnia pełną obsługę finansową najbardziej wymagających partnerów. Indywidualne podejście i nowatorskie rozwiązania to dla nas podstawa w biznesie.  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę przedsiębiorstw, instytucji i jednostek budżetowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie działalności - począwszy od koncepcji i organizacji sieci sprzedaży, procesów obsługi, rozwoju oferty produktów i usług, aż do rozwiązań "szytych na miarę".

Bankowość korporacyjna Pekao cieszy się uznaniem zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Bezpieczeństwo i wygoda usług internetowych, obrót skarbowymi papierami wartościowymi, działalność powiernicza, finansowanie handlu i wymiana walutowa, cash management i inne usługi bankowości transakcyjnej, a także finansowanie nieruchomości komercyjnych to obszary bankowości korporacyjnej Banku Pekao SA doceniane przez Klientów oraz niezależne, krajowe i międzynarodowe, grono ekspertów.

Uznanie rynku zyskują również rozwiązania, których Bank używa w celu usprawnienia obsługi Klientów i wsparcia relacji, począwszy od Umowy Zintegrowanej Pekao, poprzez serwis Pekao BusinessLine, aż po zaawansowane systemy wewnętrzne.

Tak liczne wyróżnienia są dowodem zaufania dla wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów oraz wartości, jaką tworzymy dla naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy!

Toolbox
  Kontakt z Doradcą
  Regionalne Centra Korporacyjne
  Grupa Pekao S.A.
  Notowania akcji
  Kursy walut
  REGULACJE UE
   Zapamiętane skróty