Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

CASH MANAGEMENT

Cash management jest obszarem działalności Banku, który oferuje Państwu nowoczesne rozwiązania ułatwiające planowanie, monitorowanie i zarządzanie środkami finansowymi o najwyższej płynności. Ułatwiają one wykonywanie codziennych operacji finansowych, zwiększają efektywność zarządzania przepływami środków pieniężnych i służą optymalizacji kosztów i dochodów odsetkowych.

Karty płatnicze

Oferujemy szeroką gamę kart z myślą o potrzebach Klientów korporacyjnych. Wśród nich znajdują się karty debetowe, obciążeniowe, obciążeniowe z odroczoną spłatą oraz karty przedpłacone.

Pekao Cash

Pekao Cash (obsługa gotówkowa w formie zamkniętej) to kompleksowa obsługa gotówkowa dla Klientów korporacyjnych.

Wygodne Rachunki

Wygodne Rachunki to nowoczesna forma płatności za rachunki domowe (prąd, gaz, telekomunikację itp.). System może przyjmować wszystkie dostępne typy kodów kreskowych.

" > Pekao Collect

Pekao Collect umożliwia identyfikację i raportowanie pojedynczych płatności uznaniowych, wpływających na Państwa rachunki w naszym Banku.

" > Usługi transgraniczne

Firmy działające na rynkach międzynarodowych potrzebują rozwiązań ułatwiających zarządzanie środkami na rachunkach w różnych bankach oraz szybkiego dostępu do informacji. Taka jest nasza oferta International Cash Management.

" > Pekao Płace

Usługa PEKAO PŁACE, zapewniająca automatyczną i szybką realizację przelewów płacowych przy zachowaniu najwyższego poziomu poufności i bezpieczeństwa związanego z dystrybucją wynagrodzeń.

Toolbox
  Kontakt z Doradcą
  Centra Korporacyjne
  Grupa Pekao S.A.
  Notowania akcji
  Kursy walut
  REGULACJE UE
   Zapamiętane skróty
kontakt