Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

USŁUGI DODATKOWE

PROGRAM RABATOWY "KORZYŚCI DLA KORPORACJI"

Najlepsze hotele i restauracje ze zniżką? 
Nasi Klienci otrzymują teraz jeszcze więcej!

Posiadacze korporacyjnych kart płatniczych Banku Pekao SA są objęci programem rabatowym "Korzyści dla korporacji". Na terenie całej Polski, w ośrodkach biznesu oraz atrakcyjnych lokalizacjach turystycznych, wybraliśmy miejsca godne polecenia i wynegocjowaliśmy  specjalnie dla Państwa korzystne rabaty.   

Rabaty na noclegi, usługi gastronomiczne, wynajem samochodu oraz inne usługi hotelowe sięgają nawet 20%.

W miejscach biorących udział w programie "Korzyści dla korporacji" w widocznych miejscach umieściliśmy informacje o rodzajach kart uprawniających do zniżek i wysokości rabatów. Aby skorzystać z oferty wystarczy poinformować obsługę o zamiarze zapłaty kartą korporacyjną Banku Pekao SA przed wystawieniem rachunku.

O  zamiarze zapłaty kartą Banku Pekao SA prosimy poinformować obsługę przed wystawieniem rachunku. Oferta nie może być łączona z innymi promocjami organizowanymi przez Partnera programu. Bank Pekao SA nie odpowiada za ewentualną odmowę przyznania zniżek przez przedstawionych Partnerów. 

Pekao Raport to nowoczesna i dogodna forma monitorowania wydatków służbowych dokonanych przy użyciu korporacyjnych kart płatniczych obciążeniowych i obciążeniowych z odroczoną spłatą.

Bank generuje i dostarcza elektroniczne raporty transakcyjne w formacie *txt i *csv. Raporty są generowane zbiorczo i zawierają dane o wszystkich operacjach dokonanych kartami w ciągu danego cyklu rozliczeniowego kart. Bank udostępnia raporty za pośrednictwem systemu PekaoBiznes24, systemu Proffice lub witryny internetowej.

Pakiet klubowy Priority Pass dla posiadaczy złotych kart obciążeniowych Banku Pekao S.A. 

Pakiet klubowy Priority Pass oferowany jest posiadaczom złotych kart obciążeniowych Banku Pekao S.A. Wraz z przesyłką zawierającą złotą kartę Klient otrzymuje kartę klubową Priority Pass.

W ramach programu Priority Pass posiadacze kart mają zapewniony dostęp do ponad 450 salonów lotniskowych Airport Lounge w ponad 245 miastach na całym świecie, niezależnie od klasy bilety lub linii lotniczych, którymi podróżują.

Toolbox
  Kontakt z Doradcą
  Centra Korporacyjne
  Grupa Pekao S.A.
  Notowania akcji
  Kursy walut
  REGULACJE UE
   Zapamiętane skróty
kontakt