Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

DIGITAL GATE - UMOWA GENERALNA PEKAO

Digital Gate - Umowa Generalna Pekao
- kompleksowa oferta, efektywny model współpracy, przyjazna dokumentacja

Umowa Generalna Pekao powstała z myślą o Klientach Korporacyjnych, którzy korzystają z różnych usług bankowych i oczekują pełnej swobody przy wybieraniu kolejnych, w zależności od aktualnych potrzeb. Jeżeli chcą Państwo oszczędzić czas i pieniądze, Umowa Generalna jest doskonałym rozwiązaniem, pozwalającym na korzystanie z wielu usług finansowych poprzez system bankowości internetowej PekaoBiznes24 na podstawie jednej umowy.

W ramach Umowy Generalnej Pekao od razu mogą Państwo korzystać z rachunków bankowych, rozliczeń krajowych i zagranicznych, systemu PekaoBiznes24 oraz (opcjonalnie) transakcji kasowych i pochodnych. Kolejne produkty można aktywować za pomocą prostych wniosków.

Umowa Generalna Pekao to unikalna na rynku finansowym oferta, która integruje wybrane usługi finansowe na poziomie sprzedaży i zarządzania. Dzięki niej szybko i sprawnie zarządzają Państwo swoimi finansami za pomocą narzędzi dostępnych przez internet.

Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły oferty, podpisać Umowę Generalną Pekao lub aktywować którąś z usług, pomogą w tym nasi Doradcy.

KORZYŚCI

  • Dobrze dopasowana oferta - niezbędne produkty podstawowe z opcją łatwego dobierania kolejnych wraz z rozwojem firmy
  • Uproszczona dokumentacja - jedna umowa, jeden podstawowy regulamin
  • Prosta aktywacja kolejnych produktów w oparciu o wnioski Klienta
  • Mobilność - dostęp do każdego oferowanego przez Bank kanału: PekaoBiznes24 w komputerach, na tabletach i telefonach komórkowych
  • Ujednolicona obsługa nowych i obecnych Klientów - wnioski wprowadzone wraz z UG będą honorowane w ramach umów podpisanych wcześniej
Toolbox
  Kontakt z Doradcą
  Centra Korporacyjne
  Grupa Pekao S.A.
  Notowania akcji
  Kursy walut
  REGULACJE UE
   Zapamiętane skróty
kontakt