Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

RACHUNKI BANKOWE

Rachunki bankowe oferowane przez Bank Pekao SA dla Klientów korporacyjnych służą do gromadzenia środków pieniężnych, przeprowadzania rozliczeń w ramach prowadzonej przez Państwa firmę działalności oraz zapewniają szybkie i wygodne realizowanie transakcji. Rachunki bankowe pozwalają Państwu szybko i wygodnie zarządzać środkami finansowymi oraz umożliwiają korzystanie z szerokiego wachlarza produktów i usług świadczonych przez Bank Pekao SA, takich jak lokaty, produkty rozliczeniowe i kredytowe. Dzięki nowoczesnym usługom bankowości elektronicznej mogą Państwo na bieżąco kontrolować stan swoich środków w każdym miejscu i o każdej porze. Posiadając którąkolwiek z oferowanych przez nas kart debetowych możecie dokonywać płatności i wypłacać pieniądze z rachunków bez prowizji korzystając z szerokiej sieci ponad 13 000 bankomatów w 16 krajach Europy, w tym ponad 3 000 bankomatów w Polsce!  

Rachunek bieżący

Otwarcie rachunku bieżącego w Banku Pekao SA zapewni Państwu szybki dostęp do zgromadzonych środków pieniężnych, a także łatwość przeprowadzania rozliczeń.

Rachunek zastrzeżony/ powierniczy

Jest przeznaczony są do przeprowadzania rozliczeń pieniężnych, wynikających z zawartych lub planowanych transakcji, realizowanych w obrocie gospodarczym.

Toolbox
  Kontakt z Doradcą
  Centra Korporacyjne
  Grupa Pekao S.A.
  Notowania akcji
  Kursy walut
  REGULACJE UE
   Zapamiętane skróty
kontakt