Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

FINANSOWANIE BIEŻĄCYCH POTRZEB RODZINY


Jeżeli potrzebujesz dodatkowych środków, sprawdź ofertę Pożyczki Ekspresowej i nie zwlekaj z realizacją planów Twojej Rodziny.
 • POŻYCZKA EKSPRESOWA DLA TWOJEJ RODZINY:

  Weź pożyczkę teraz, a pierwszą ratę zapłać dopiero za 3 miesiące*.
  • pieniądze na dowolny cel,
  • okres spłaty nawet do 8 lat,
  • pierwsza rata płatna dopiero za 3 miesiące*,
  • możliwość wykupienia dobrowolnego ubezpieczenia** - zabezpiecz swoją rodzinę na ewentualność utraty pracy lub nieszczęśliwego wypadku**.

  Masz pożyczki w innych bankach? Zapytaj w naszym Banku, czy możesz płacić mniej!

  * Spłata pierwszej raty następuje w 3 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu wypłaty pożyczki. Odsetki od kapitału są naliczane od dnia wypłaty pożyczki. Można też skorzystać z oferty pożyczki bez karencji w spłacie pierwszej raty. Karencja w spłacie pierwszej raty kapitałowo-odsetkowej dotyczy wniosków o pożyczkę bez zabezpieczeń lub z zabezpieczeniem w formie pełnomocnictwa do spłaty zadłużenia złożonych w Oddziałach Banku Pekao SA.
  ** Ubezpieczeniem może zostać objęty jeden lub dwóch Pożyczkobiorców. Szczegółowy zakres i wyłączenia odpowiedzialności określone są w Warunkach Ubezpieczenia dostępnych w placówkach Banku Pekao S.A. oraz na stronie www.pekao.com.pl.
  Bank podejmuje decyzje o udzieleniu pożyczki po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej. Szczegółowe informacje w oddziałach Banku u Doradcy Klienta lub pod numerem infolinii 801 325 325 (opłata wg cennika operatora). Niniejszy komunikat nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
Toolbox
   Zapamiętane skróty
kontakt