KONTO PRZEKORZYSTNE DO 26 LAT

Doceń różnicę z Kontem Przekorzystnym dla młodych


Masz mniej niż 26 lat? Doceń różnicę z Kontem Przekorzystnym dla młodych - bez dodatkowych warunków za brak poniższych opłat:
 • 0 zł za prowadzenie konta. 
 • 0 zł za obsługę karty wielowalutowej do tego rachunku.
 • 0 zł prowizji banku za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą.
 • 0 zł za umożliwienie dostępu do konta przez bankowość mobilną PeoPay, internet i telefon.
 • 0 zł za płatności telefonem dzięki aplikacji mobilnej PeoPay w punktach handlowo-usługowych i internecie.
 • 0 zł za przelewy w PLN przez internet.1
 • 0 zł za prowadzenie rachunku Eurokont Walutowych.
 • Zniżki do 30% u Partnerów Programu rabatowego Galeria Rabatów, przy płatnościach kartą Banku Pekao S.A., aplikacją mobilną PeoPay lub przelewem z bankowości internetowej Pekao24.
  • Nowe Konto Oszczędnościowe2
   • 2,7 % w skali roku dla środków na Koncie Oszczędnościowym - promocyjne oprocentowanie przez 180 dni, od dnia otwarcia, od każdej złotówki do kwoty 10 tys. zł.

    Oferta dotyczy rachunków otwartych od 25.01 do 30.06.2018 roku. Oferta promocyjna jest dostępna dla nowych i niektórych dotychczasowych Klientów naszego Banku. Obowiązuje w oddziałach własnych Banku. Zapoznaj się ze szczegółami promocji.

   • 0 zł za przelewy z Konta Oszczędnościowego na Konto Przekorzystne w aplikacji PeoPay.

 


 

Po ukończeniu przez klienta  26 roku życia opłaty za Konto Przekorzystne będą pobierane na zasadach ogólnych.

1. zatwierdzane Tokenem Mobilnym.
2. Konto Oszczędnosciowe dostępne jest dla klientów , którzy ukończyli 18 rok życia.

 

 

 

Jeżeli ukończyłeś już 18 lat i otworzysz Konto Przekorzystne i przystąpisz do promocji od 25.01 do 30.06.2018 r. oraz spełnisz jej warunki możesz otrzymać1


 Zapoznaj się ze wszystkimi warunkami promocji w ich regulaminach 


1. Do promocji można przystąpić do 30.06.2018 roku lub do osiągnięcia odpowiedniej liczby uczestników,  określonych w Regulaminach promocji. Promocje dotyczą tylko oddziałów własnych naszego Banku oraz jego Agencji. Z oferty specjalnej mogą skorzystać osoby, które do 31.12.2017 nie miały rachunku w Banku Pekao S.A. oraz osoby, które nie dokonywały wpływów na rachunek. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy Banku.

2. Aktywne korzystanie z konta oznacza zasilenie tego konta kwotą min. 500zł oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcję bezgotówkową kartą do tego konta lub aplikacją mobilną PeoPay.  Zasilenie rachunku na kwotę 500 zł, powinno zostać dokonane  pojedynczą kwotą, przy czym nie może to być wpłata gotówkowa, wpływ z tytułu rozliczenia lokat lub udzielonych kredytów i pożyczek ani przelew pomiędzy Twoimi rachunkami w naszym Banku.
 

KREDYT STUDENCKI
Dodatkowe środki dla studentów

Jesteś studentem? Rozpocząłeś studia przed ukończeniem 25 roku życia? Nie ma znaczenia forma i tryb studiów. Potrzebujesz środki na swoje wydatki np. na opłatę czesnego, miejsca w domu akademickim, zakup podręczników lub zakup materiałów dydaktycznych?

Skorzystaj z propozycji kredytu studenckiego

Główne korzyści dla studentów:*

 • 0 zł za rozpatrzenie wniosku,
 • 0 zł za wcześniejszą spłatę kredytu,
 • 0 zł za prowadzenie konta.

Jak funkcjonuje kredyt studencki?

 • Dodatkowe środki na studia - kredyt wypłacany jest przez 6 lat (w przypadku studiów licencjackich, uzupełniających magisterskich lub jednolitych magisterskich) lub 4 lat (w przypadku doktoranckich) w postaci 10 miesięcznych rat w wysokości: 400 zł, 600 zł, 800 zł lub 1000 zł,  przelewanych bezpośrednio na Twoje konto.
 • Udzielenie kredytu studenckiego jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej dokonanej przez Bank.
 • Nie musisz martwić się o spłatę kredytu - następuje nie wcześniej niż dwa lata po zakończeniu studiów. Zawsze dostosujemy ją do Twoich możliwości**.
 • Najlepsi studenci płacą mniej - gdy znajdziesz się w grupie 5% najlepszych studentów na swojej uczelni - umorzymy 20% kredytu.

 

Gdzie uzyskać więcej informacji?

Wnioski o kredyt w roku akademickim 2017/2018 można składać do 20 października 2017 r.


* Pozostałe opłaty i prowizje dotyczące kredytu studenckiego znajdują się w "Taryfie proziji i opłat bankowych dla klientów detalicznych"
** Spłata kredytu rozpoczyna się po upływie dwóch lat od:
- terminu ukończenia studiów albo
- terminu, w którym zgodnie z ostatnim przedstawionym zaświadczeniem o odbywaniu studiów, kredytobiorca powinien ukończyć studia, w zależności od tego, który termin nastąpił wcześniej


KREDYT MIESZKANIOWY MdM - marzy Ci się mieszkanie na swoim?

Skorzystaj z kredytu mieszkaniowego MdM i spełnij marzenie o własnym mieszkaniu:

 • nie musisz dysponować całą kwotą wkładu własnego wymaganego przy ubieganiu się o kredyt mieszkaniowy - z kredytem MdM zyskujesz dofinansowanie wkładu własnego,
 • jeśli samodzielnie nie masz wystarczającej zdolności kredytowej, możesz o kredyt mieszkaniowy MdM ubiegać się razem  z  innymi osobami,
 • atrakcyjne warunki cenowe,
 • szybka decyzja kredytowa.

 Więcej informacji o kredycie mieszkaniowym MdM.

Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej. Finansowe wsparcie z Funduszu Dopłat w ramach programu MdM jest udzielane na warunkach określonych w Ustawie z dnia 27 września 2013 r. o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi (Dz.U. z 2013 r. poz. 1304 i 1608 oraz Dz.U. z 2015 r. poz. 1194).

Toolbox
  Placówki i bankomaty
  Kontakt z doradcą
  Do pobrania
  Kursy walut
  Porównanie kont osobistych
  REGULACJE UE
   Zapamiętane skróty