Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

RACHUNEK EUROKONTO MOBILNE

 

 • Opłata za prowadzenie rachunku wynosi 5,99 zł - dla Klientów regularnie przekazujących na rachunek wynagrodzenia, stypendia, czy inne stałe wpływy w kwocie min. 500 zł miesięcznie, prowadzenie konta jest bezpłatne.
 • Opłata za obsługę karty debetowej do rachunku wynosi 3,99 zł miesięcznie - warunkiem zwolnienia z opłaty w danym miesiącu jest rozliczenie przez Bank w poprzednim miesiącu co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych.*
 • Wypłaty gotówki bez prowizji z szerokiej sieci bankomatów Banku Pekao S.A. w całej Polsce. Dodatkowo możliwość wypłaty gotówki bez prowizji z dowolnej sieci obcych bankomatów w Polsce - 2 transakcje miesięcznie.
 • Bezpłatny dostęp do usługi Pekao24 oraz nowoczesnej, funkcjonalnej i kompleksowej aplikacji mobilnej, dzięki której wykonasz większość operacji jakie znasz z bankowości internetowej w swoim telefonie. więcej
 • Atrakcyjne zniżki nawet do 30% u Partnerów Programu Galeria Rabatów. więcej
 • Płać, przelewaj i wypłacaj swoim telefonem dzięki aplikacji PeoPay. więcejInformujemy o możliwości złożenia Dyspozycji wkładem na wypadek śmierci, która pozwoli Państwu zadysponować środkami zgromadzonymi na rachunkach bankowych na rzecz wskazanych przez Państwa osób bliskich. Taką dyspozycję może złożyć Posiadacz rachunków z wykluczeniem rachunków wspólnych i rachunków osób małoletnich oraz ubezwłasnowolnionych. Dyspozycja wkładem na wypadek śmierci może być złożona na rzecz następujących osób: współmałżonka, wstępnych (przodków w linii prostej, czyli: rodziców, dziadków, pradziadków itd.), zstępnych (potomków w linii prostej, czyli: dzieci, wnuków, prawnuków itd.) lub rodzeństwa. 
Kwota wypłacona z tytułu realizacji dyspozycji wkładem na wypadek śmierci nie wchodzi do spadku po Posiadaczu rachunku i może wynieść maksymalnie równowartość dwudziestokrotnego przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw bez wypłat nagród z zysku, ogłaszanego przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego za ostatni miesiąc przed śmiercią posiadacza rachunku.
Więcej informacji dotyczących Dyspozycji wkładem na wypadek śmierci znajdą Państwo w Regulaminie rachunków bankowych dla osób fizycznych Banku Pekao S.A. 

*Uwaga! Data rozliczenia transakcji może być późniejsza niż data jej dokonania. Bank rozlicza transakcje najpóźniej w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania informacji o autoryzacji transakcji. W przypadku niektórych transakcji Bank nie ma wpływu na termin, w jakim ta informacja zostanie do niego przesłana.

Usługa Pekao24

Pekao24 to kompleksowa usługa pozwalająca na zarządzanie środkami finansowymi zgromadzonymi w Banku przez Internet, telefon i urządzenia mobilne. Umożliwia realizację operacji bankowych w trybie on-line z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Aplikacja mobilna PeoPay

Chcesz szybko przekazać pieniądze bliskim lub znajomym? Sprawdzać łatwo saldo rachunku i korzystać z wielu przydatnych funkcji w Swoim telefonie? To łatwiejsze niż myślisz - wystarczy, że masz telefon z aplikacją PeoPay, która umożliwia:

 • sprawdzanie salda i historii operacji w Eurokoncie
 • wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A.
 • szybkie przelewy między użytkownikami aplikacji PeoPay,
 • płatności bezgotówkowe w sklepach i punktach usługowych oznaczonych logo PeoPay,
 • płatności za zakupy w internecie.

Więcej na www.peopay.pl


Karta MasterCard Debit

Główne zalety katy:
Transakcje zbliżeniowe  - już nie musisz podawać karty sprzedawcy, wystarczy zbliżyć do czytnika i już. Płać szybko i bezpiecznie!
Płatności Internetowe - od teraz będziesz mógł kupować w Twoich ulubionych sklepach internetowych i płacić kartą wydaną do konta

Linia kredytowa w Eurokoncie

Otrzymujesz możliwość korzystania z Pożyczki w Eurokoncie. Wnioskowanie o pożyczkę odbędzie się bez zbędnych formalności, wystarczy że przedstawisz historię prowadzenia rachunku w innym banku za okres ostatnich 3 miesięcy bądź będziesz posiadać rachunek w Banku Pekao S.A od 3 miesięcy. Limit pożyczki jest ustalany indywidualnie dla każdego Posiadacza rachunku.


Dobry Zysk

Rachunek oszczędnościowy "Dobry Zysk" to ławty i wygodny sposób na lokowanie środków na dowolny okres i swobodne korzystanie w każdej chwili bez utraty odsetek."Dobry Zysk" otwierany jest bezpłatnie do wybranych Eurokont. Oprocentowanie rachunku oszczędnościowego uzależnione jest od wysokości kwoty zgromadzonej na rachunku.

 

Toolbox
   Zapamiętane skróty
kontakt