Logo Banku Pekao SA
Logo Banku Pekao SA
Infolinia - 801 365 365 Infolinia - 801 365 365
Bank Pekao(opłata wg cennika operatora)

Kredyt mieszkaniowy

Kalkulator rat kredytu

Kalkulator kredytowy - oblicz ratę kredytu hipotecznego: wpisz wartość nieruchomości, wybierz kwotę kredytu mieszkaniowego, okres spłaty, raty równe lub malejące.

Skontaktuj się z nami
Get Adobe Flash player
 

TWOJE WYLICZENIA

zwiń wszystkie |rozwiń wszystkie

| drukuj wyliczenia |usuń

Dołączono wyliczenia: 0

Jeśli chcesz dołączyć inne wyliczenia, zaznacz
wybrane i dołącz do formularza kontaktu
(maksymalnie 3 wyliczenia)

Rzeczywista roczna stopa procentowa dla mieszkaniowego kredytu hipotecznego na dzień 01 czerwca 2017r. wynosi 4,31% i wyliczone zostało przy założeniach: całkowita kwota kredytu - 204 tys. zł; kredyt zaciągnięty na okres 26 lat, wniesiony wkład własny - 31%, oprocentowanie kredytu - 3,82% wyliczone jako suma aktualnej stopy bazowej kredytu mieszkaniowego obowiązującej w Banku (1,73%) i marży Banku w wysokości 2,09%, podwyższona marża o 1% do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy (wcześniejsze lub późniejsze uprawomocnienie wpisu spowoduje, odpowiednio, skrócenie lub wydłużenie okresu podwyższonej marży, a przez to ma wpływ na wysokość rzeczywistej rocznej stopy procentowej), równa rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości 1 034 zł, całkowity koszt kredytu - 129 105 zł przy uwzględnieniu kosztów: ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych za 12 m-cy wg oferty dostępnej w Banku - 204 zł, opłata miesięczna za otwarcie i prowadzenie rachunku Eurokonto Mobilne - 0 zł, opłata miesięczna za kartę debetową Debit Mobile wydaną do rachunku - 3,99 zł, opłata roczna za kartę kredytową MC Credit 30 zł, opłata za kontrolę nieruchomości - 137 zł, wpis hipoteki z podatkiem - 219 zł, prowizja od udzielenia kredytu 1,99% płatna gotówką.

Rzeczywista roczna stopa procentowa dla mieszkaniowego kredytu hipotecznego udzielanego w ramach pakietu EUROKONTO Hipoteczne Plus  na dzień 01 czerwca 2017r. wynosi 4,50% i wyliczone zostało przy założeniach: całkowita kwota kredytu - 204 tys. zł; kredyt zaciągnięty na okres 26 lat, wniesiony wkład własny - 31%, oprocentowanie kredytu - 3,75% wyliczone jako suma aktualnej stopy bazowej kredytu mieszkaniowego obowiązującej w Banku (1,66%) i marży Banku w wysokości 2,09%, podwyższona marża o 1% do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy (wcześniejsze lub późniejsze uprawomocnienie wpisu spowoduje, odpowiednio, skrócenie lub wydłużenie okresu podwyższonej marży, a przez to ma wpływ na wysokość rzeczywistej rocznej stopy procentowej), raty malejące, pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości 1 295 zł, całkowity koszt kredytu - 117 193 zł przy uwzględnieniu kosztów: ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych za 12 m-cy wg oferty dostępnej w Banku - 204 zł, opłata miesięczna za otwarcie i prowadzenie rachunku Eurokonto Hipoteczne Plus - 20 zł opłata miesięczna za kartę Maestro/ MasterCard wydaną do rachunku - 2,98 zł, opłata roczna za kartę kredytową MC Credit 30 zł, opłata za kontrolę nieruchomości - 137 zł, wpis hipoteki z podatkiem - 219 zł, prowizja od udzielenia kredytu 1,99% płatna gotówką.

Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej. Informacje zawarte w niniejszym materiale nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Umów się na spotkanie z naszym doradcą

Wyślij formularz - oddzwonimy

Podaj telefon komórkowy 123456789 lub stacjonarny 221234567 (pierwsze cyfry to nr kierunkowy)
Wpisz email nazwa@domena.pl
Maksymalna długość wiadomości 500 znaków
Podaj treść wiadomości
Ze względów bezpieczeństwa wiadomość nie może zawierać znaków: (, ), ", ', /, \, |, <, >
Wiadomość może zawierać do 500 znaków.
Wpisz min 5 znaków a max 140, tylko litery
Wybierz porę kontaktu
Załącz kalkulację Załącz kalkulację zamknijOblicz na kalkulatorze ratę kredytu, zaznacz wyliczenie i dołącz kalkulację do formularza kontaktu.
Pole wymagane.
Pole wymagane.
pola obowiązkowe