UBEZPIECZENIA

 • Ubezpieczenie Assistance do Eurokonta

  Posiadacze kont osobistych mają do dyspozycji bezpłatne Ubezpieczenie Assistance, które pomaga im w wielu nieprzewidzianych sytuacjach.

 • Ubezpieczenia komunikacyjne

  Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów na ubezpieczenia komunikacyjne Allianz Direct. Zakup polisę AC i OC bez zbędnych formalności i zadbaj o swoją ochronę podczas użytkowania samochodu.
 • Ubezpieczenia mieszkań

  Ubezpieczenie mieszkań oferowane przez Allianz Direct  zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj ze specjalnych rabatów udzielanych Klientom Banku Pekao SA i przystąp do ubezpieczenia w sposób prosty i wygodny.

 • Ubezpieczenia turystyczne

  Zadbaj o udany wypoczynek z ubezpieczeniem turystycznym Allianz Direct. Wykup ubezpieczenie, korzystając przy tym z atrakcyjnych rabatów przygotowanych specjalnie dla Klientów Banku Pekao SA.
 • Pakiet Ubezpieczeń Turystycznych

  Z dniem 1 stycznia 2012 roku wszyscy Posiadacze kart kredytowych: srebrnych, złotych, platynowych oraz złotych kart charge, na podstawie Umowy generalnej ubezpieczenia w podróży zagranicznej posiadaczy kart Banku Polska Kasa Opieki S.A. zostali objęci jako Ubezpieczeni bezpłatnym Pakietem Ubezpieczeń Turystycznych, który zastąpi dotychczasowe ubezpieczenia powiązane z kartami.

  Nowe Pakiety Ubezpieczeń Turystycznych - Srebrne, Złote i Platynowe - różnią się zakresem ochrony ubezpieczeniowej oraz wysokością sum ubezpieczenia w zależności od rodzaju karty.

Toolbox
   Zapamiętane skróty