ANALITYCY SELL SIDE

Lista instytucji i analityków którzy sporządzają opracowania i wydają rekomendacje dla akcji Banku Pekao S.A.

Broker                         

Analityk                                Adres e-mail
Autonomous

Gabor Kemeny

gkemeny@autonomous.com

Berenberg

Andreas Markou

andreas.markou@berenberg.com

BOŚ

Michał Sobolewski

m.sobolewski@bossa.pl 

BZ WBK

Dariusz Górski

dariusz.gorski@bzwbk.pl

Citi

Andrzej Powierza

Simon Nellis

andrzej.powierza@citi.com

simon.nellis@citi.com

Credit Suisse Hugo Swann hugo.swann@credit-suisse.com

Deutsche Bank

Marcin Jabłczyński marcin.jablczynski@db.com
DM BPS

Marta Czajkowska-Bałdyga

marta.czajkowska-baldyga@dmbps.pl
Erste

Mateusz Krupa

mateusz.krupa@erstegroup.com

Goldman Sachs

Pawel Dziedzic

Markus Pops

pawel.dziedzic@gs.com

markus.pops@gs.com

Haitong

Kamil Stolarski 

kamil.stolarski@haitongib.com
Ipopema

Łukasz Jańczak

lukasz.janczak@ipopema.pl
JP Morgan

Paul Formanko

paul.formanko@jpmorgan.com 

KBW    (Keefe, Bruyette & Woods)

Hadrien de Belle

hdebelle@kbw.com

mDomMaklerski

Michał Konarski

michal.konarski@mdm.pl

Merrill Lynch

Yavuz Uzay

Daniil Rybak

yavuz.uzay@baml.com

daniil.rybak@baml.com

Millennium DM Marcin Materna marcin.materna@millenniumdm.pl
Morgan Stanley

Samuel Goodacre
Magdalena Stokłosa

samuel.goodacre@morganstanley.com
magdalena.stoklosa@morganstanley.com

PKO BP Jaromir Szortyka jaromir.szortyka@pkobp.pl
Raiffeisen Centrobank Jovan Sikimić sikimic@rcb.at
Société Générale Alan Webborn alan.webborn@sgcib.com

TRIGON

Maciej Marcinowski

Maciej.Marcinowski@trigon.pl
UBS

Michał Potyra

 michal.potyra@ubs.com

Vestor DM

Michał Fidelus

Michal.Fidelus@vestor.pl

VTB Capital

Jason Hurwitz

jason.hurwitz@vtbcapital.com

Wood

Jerzy Kosiński

jerzy.kosinski@wood.com

 
Toolbox
  Kontakt
  Kalendarz wydarzeń
  Newsletter Inwestora
  Dokumenty do pobrania
  Notowania akcji
   Zapamiętane skróty