Pożyczka na spłatę zobowiązań w innych bankach to:

  • możliwość połączenia spłaty zobowiązań kredytowych z innych banków takich jak pożyczki, kredyt na samochód czy zadłużenie na karcie kredytowej
  • spłata jednej raty zamiast kilku
  • prowizja od 0%1
  • okres kredytowania nawet do 10 lat2
  • możliwość odroczenia spłaty rat o 3 miesiące (karencja)3
  • do 250 000 zł pożyczki
  • swoboda wyboru dnia spłaty rat
  • brak konieczności posiadania konta w Banku Pekao S.A.

Możesz również skorzystać z pożyczki z zabezpieczeniem w formie przewłaszczenia lub zastawu na środku transportu, hipoteki na nieruchomości lub lokalu mieszkalnym oraz zabezpieczeniem na płynnych aktywach (np. depozyt, fundusze inwestycyjne). Wypełnij formularz - oddzwonimy i przekażemy szczegóły.

 

Jak uzyskać pożyczkę

Krok 1 - złóż wniosek

Złóż wniosek o pożyczkę w jednym z naszych oddziałów. Jeżeli jesteś naszym klientem i korzystasz z bankowości internetowej, możesz wziąć pożyczkę również w serwisie bankowości elektronicznej Pekao24. Chcesz uzyskać więcej informacji, zamów kontakt - oddzwonimy!


Krok 2 - otrzymasz decyzję

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i otrzymasz decyzję kredytową.


Krok 3 - pożyczką spłacimy Twoje zobowiązania

Po akceptacji dokumentów kredytowych pożyczką spłacimy Twoje zobowiązania w innych bankach, a dodatkową gotówkę przekażemy na Twój rachunek.

 

Potrzebne dokumenty:

Jeśli posiadasz w Banku Pekao S.A. rachunek osobisty, na który regularnie wpływają Twoje dochody z tytułu wynagrodzenia lub emerytury, nie musisz przedstawiać zaświadczenia o zarobkach. Potrzebny będzie tylko Twój dowód osobisty oraz umowy kredytowe dotyczące posiadanych zobowiązań w innych bankach, które chciałbyś spłacić pożyczką z naszego banku.
Jeśli nie masz u nas konta regularnie zasilanego dochodami, oprócz dowodu osobistego potrzebne będą dokumenty potwierdzające wysokość uzyskiwanych zarobków. Zakres tych dokumentów jest uzależniony od źródła uzyskiwania dochodów. Wypełnij formularz - oddzwonimy i przekażemy szczegóły.

 

Pliki do pobrania:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla pożyczki wynosi 9,79 przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 30 500 zł, pożyczka zaciągnięta na 72 miesiące, oprocentowanie zmienne 7,96% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 9491,85 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 1214,67 zł (3,83%), odsetki 8277,18 zł), całkowita kwota do zapłaty 39 991,85 zł płatna w 71 ratach miesięcznych po 555,44 zł, 72. rata wyrównująca 555,61 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 30 500 zł. Kalkulacja została podana wg stanu na 17.12.2019 r. na podstawie przykładu reprezentatywnego.

Specjalne warunki dotyczą Pożyczki Ekspresowej od 10 tys. zł (kwota pożyczki z umowy), przeznaczonej na spłatę zobowiązań w innych bankach z możliwością otrzymania dodatkowych środków na dowolny cel. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao S.A. Warunki obowiązują do 31.03.2020 r.

1Bank nie pobiera prowizji od kwoty pożyczki przeznaczanej na spłatę zobowiązań z innych banków. Od dodatkowej kwoty pożyczki, wypłacanej na dowolny cel, naliczana jest prowizja 10%, min. 100 zł.

2Dotyczy pożyczek od 30 tys. zł bez zabezpieczenia hipotecznego.

3Spłata pierwszej raty następuje w 3. miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu wypłaty pożyczki. Odsetki od kapitału są naliczane od dnia wypłaty pożyczki. Można skorzystać też z oferty pożyczki bez karencji.

Pozostałe informacje są dostępne w placówkach banku oraz pod numerem infolinii: 801 365 365 (opłata wg cennika operatora). Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po ocenie zdolności kredytowej. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Kredytodawcą jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Strona korzysta z reCAPTCHA i obowiązują polityka prywatności oraz warunki korzystania z usług Google.