Pożyczka Ekspresowa to:

  • do 250 000 zł na dowolny cel bez zabezpieczeń
  • możliwość odroczenia spłaty rat o 3 miesiące1(karencja)
  • okres kredytowania do 8 lat
  • możliwość połączenia spłaty zobowiązań kredytowych z innych banków i spłata jednej raty zamiast kilku
  • swoboda wyboru dnia spłaty rat

Możesz również skorzystać z pożyczki z zabezpieczeniem w formie przewłaszczenia lub zastawu na środku transportu, hipoteki na nieruchomości lub lokalu mieszkalnym oraz zabezpieczeniem na płynnych aktywach (np. depozyt, fundusze inwestycyjne). Wypełnij formularz - oddzwonimy i przekażemy szczegóły.

1Spłata pierwszej raty następuje w 3. miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu wypłaty pożyczki. Odsetki od kapitału są naliczane od dnia wypłaty pożyczki. Można skorzystać też z oferty pożyczki bez karencji.

 

Jak uzyskać pożyczkę

Krok 1 - złóż wniosek

Złóż wniosek o pożyczkę w jednym z naszych oddziałów. Jeżeli jesteś naszym klientem i korzystasz z bankowości internetowej, możesz wziąć pożyczkę również w serwisie bankowości elektronicznej Pekao24. Chcesz uzyskać więcej informacji, zamów kontakt - oddzwonimy!

Krok 2 - otrzymasz decyzję

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i otrzymasz decyzję kredytową.

Krok 3 - pożyczką spłacimy Twoje zobowiązania

Po akceptacji dokumentów kredytowych pożyczką spłacimy Twoje zobowiązania w innych bankach, a dodatkową gotówkę przekażemy na Twój rachunek.

 

Potrzebne dokumenty:

Jeśli posiadasz w Banku Pekao S.A. rachunek osobisty, na który regularnie wpływają Twoje dochody z tytułu wynagrodzenia lub emerytury, nie musisz przedstawiać zaświadczenia o zarobkach. Potrzebny będzie tylko Twój dowód osobist.
Jeśli nie masz u nas konta regularnie zasilanego dochodami, oprócz dowodu osobistego potrzebne będą dokumenty potwierdzające wysokość uzyskiwanych zarobków. Zakres tych dokumentów jest uzależniony od źródła uzyskiwania dochodów. Wypełnij formularz - oddzwonimy i przekażemy szczegóły.

 

Pliki do pobrania:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla pożyczki wynosi 12,71% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 15 500 zł, pożyczka zaciągnięta na 42 miesiące, oprocentowanie zmienne 8,31% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 3566,10 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 994,63 zł (6,03%), odsetki 2571,47 zł, całkowita kwota do zapłaty 19 066,10 zł płatna w 41 ratach miesięcznych po 453,96 zł, 42. rata wyrównująca 453,74 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 500 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na dzień 29.11.2019 r.

* Spłata pierwszej raty następuje w 3. miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu wypłaty pożyczki. Odsetki od kapitału są naliczane od dnia wypłaty pożyczki. Możesz skorzystać też z oferty pożyczki bez karencji.

Pozostałe informacje dostępne są w oddziałach banku oraz pod numerem infolinii 801 365 365 (opłata wg cennika operatora). Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po ocenie zdolności kredytowej.

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Strona korzysta z reCAPTCHA i obowiązują polityka prywatności oraz warunki korzystania z usług Google.