DELL


   
     

Od 30 lat firma Dell jest zaangażowana w ciągły rozwój informatyki, upowszechniając i ułatwiając dostęp do technologii ludziom na całym świecie. Obecnie oferuje technologie dla każdego, niezależnie od wieku i profesji - z różnych rozwiązań mogą korzystać zarówno administratorzy zaawansowanych centrów danych jak i indywidualni  przedsiębiorcy.

Szczegóły oferty:

  • Dedykowane  rozwiązania informatyczne klasy biznes dla różnych form prowadzenia biznesu

Bezpłatne wsparcie ekspertów firmy Dell, dzięki któremu dopasujesz sprzęt do potrzeb Twojej firmy. W ramach programu oferowane są unikatowe rozwiązania klasy biznes niedostępne w sprzedaży detalicznej.

  • 20-45% zniżki na zakupione produkty

 Dzięki specjalnej ofercie cenowej dedykowanej Klientom Banku Pekao S. A. możesz zaoszczędzić nawet do 2 800 zł netto na wybranych modelach laptopów Dell.

  • Bezpieczeństwo zakupu i 3 letnia gwarancja użytkowania

Dzięki współpracy z  autoryzowanym premier partnerem firmy Dell, otrzymujesz gwarancję legalności źródła pochodzenia sprzętu. Dodatkowo zakupiony sprzęt objęty jest wsparciem serwisowym przez cały okres trwania gwarancji. Wsparcie serwisowe realizowane jest przez autoryzowany serwis firmy Dell działający na terenie całej Polski. Pełną informację na temat wsparcia serwisowego i warunków gwarancji znajdziecie Państwo na stronie: www.pekao.ensalta.pl

  • Możliwość finansowania w formie leasingu przy zakupach powyżej 15.000 zł (netto)

Korzystając z oferty leasingu przy zakupie sprzętu Dell otrzymujesz dodatkowe korzyści podatkowe, co pozwoli na efektywne zarządzanie Twoimi finansami.
Ponadto oszczędzisz swój czas, ponieważ wszelkie formalności związane z zakupem, płatnością, dostawą sprawnie załatwi Doradca leasingowy.

  • Dodatkowo Internet LTE 24 GB oferowany do rozwiązań mobilnych w atrakcyjnej cenie.

Niepowtarzalna ofertę Internetu LTE 24 GB za jedyne 19,99 zł netto miesięcznie. Przy podpisaniu umowy na 24 miesiące otrzymasz 1 miesiąc Internetu LTE gratis!
Warunkiem promocji Internet LTE 24 GB za jedyne 19,99 zł netto/miesiąc jest podpisanie umowy na usługę Internetu LTE, 24 GB na okres 24 miesięcy. Szczegółowych informacji dotyczących oferty udzieli konsultant pod numerem infolinii: 122 00 22 00


Udział Dell jako partnera "Pakietu Trwałych Korzyści" realizowany jest we współpracy z firmą Ensalta Sp. z o.o.


Aby skorzystać z oferty zapraszamy na stronę Partnera:
http://www.pekao.ensalta.pl  lub skontaktuj się z konsultantem. Infolinia: 122 00 22 00 (opłata wg cennika operatora).


CHCĄC SKORZYSTAĆ Z OFERTY PAMIETAJ,
ABY MIEĆ PRZY SOBIE KOD RABATOWY.

 
Toolbox
   Zapamiętane skróty