LEXMARK


,


Lexmark - Niższe koszty drukowania, większa satysfakcja!

Lexmark jest uznaną firmą sprzedającą swoje produkty i usługi w ponad 170 krajach. Dostarcza małym i dużym firmom szeroką gamę produktów do druku i skanowania obrazu, programów, rozwiązań i usług. Lexmark ma ofertę odpowiednią dla każdego rodzaju działalności. Rozwiązania firmy Lexmark są wybierane przez największe instytucje i przedsiębiorstwa, gdyż w sposób innowacyjny usprawniają procesy obiegu dokumentów oraz znacznie obniżają koszty.

Dla Klientów Banku Lexmark przygotował specjalną ofertę zawierającą:  

 1. Do 21% zniżki przy zakupie zestawu z drukarką laserową

Przygotowane specjalnie dla Klientów Banku zestawy z drukarką laserową oferowane są po atrakcyjnych cenach. W ramach Pakietu Trwałych Korzyści można nabyć zestawy urządzeń drukujących ze zniżką do 21%.

2. Do 24 % zniżki przy zakupie urządzeń wielofunkcyjnych

Do zakupionych urządzeń wielofunkcyjnych Klienci Banku otrzymają dodatkowo do 24% zniżki oraz pełne doradztwo w zakresie najnowszych możliwości jakie daje oprogramowanie do cyfryzacji firmy.

3. Bezpłatna 3-letnia gwarancja  

Każde urządzenie zakupione w ramach programu objęte jest bezpłatną 3 letnią gwarancją, która świadczona jest w miejscu użytkowania sprzętu na terenie Polski.

4. Atrakcyjne koszty eksploatacji przez okres 3 lat

Partner programu Pakiet Trwałych Korzyści gwarantuje stałe ceny zakupu tonerów i materiałów eksploatacyjnych do zakupionych urządzeń przez okres trzech lat.

5. Profesjonalne doradztwo przy doborze rozwiązań

Optymalizacja procesów obiegu dokumentów przy wykorzystaniu możliwości jakie daje technologia Lexmark przynosi Klientom bardzo satysfakcjonujące efekty. Aby Klienci mogli podejmować trafne decyzje zakupowe, w ramach oferty Pakietu Trwałych Korzyści mają możliwość przetestowania oferowanych im produktów w ramach indywidualnych spotkań w laboratorium Partnera na terenie Warszawy. Ponadto firma Lexmark oferuje audyt infrastruktury druku w firmie i wskazania rekomendowanych kierunków zmian oraz analizę potrzeb i możliwości jakie obecnie oferują nowe technologie.  

Dystrybutorem urządzeń firmy Lexmark w ramach Pakietu Trwałych Korzyści jest SMK Technologie Informatyczne.


Aby skorzystać z oferty zapraszamy na stronę Partnera:
www.drukarki.smk.pl

lub skonsultuj się z doradcą pod numerem +48 22 10 10 351 (opłata według cennika operatora). CHCĄC SKORZYSTAĆ Z OFERTY PAMIETAJ,
ABY MIEĆ PRZY SOBIE KOD RABATOWY.

Toolbox
   Zapamiętane skróty