Lista instytucji i analityków którzy sporządzają opracowania i wydają rekomendacje dla akcji Banku Pekao S.A.

 

Firm

Analitycy

Email

Haitong

Marta Czajkowska-Bałdyga

marta.czajkowska-baldyga@haitongib.pl

Vestor Dom Maklerski SA

Michał Fidelus

Michal.Fidelus@vestor.pl

Trigon Dom Maklerski SA

Maciej Marcinowski

Maciej.Marcinowski@trigon.pl

Dom Maklerski mBanku

Michał Konarski

michal.konarski@mdm.pl

Wood & Company

Marta Jeżewska-Wasilewska

marta.jezewska-wasilewska@wood.com

Dom Maklerski Banku Ochrony Srodowiska SA

Michał Sobolewski

m.sobolewski@bossa.pl

Keefe, Bruyette & Woods

Hadrien De Belle

Hdebelle@kbw.com

Morgan Stanley

Neri Tollardo

neri.tollardo@morganstanley.come

Societe Generale

Alan Webborn

alan.webborn@sgcib.com

Raiffeisen Centrobank

Jovan Sikimić

jovan.sikimic@rcb.at

HSBC

Andrzej Nowaczek

andrzej.nowaczek@hsbcib.com

VTB Capital

Mikhail Shlemov

mikhail.shlemov@vtb.ru

JP Morgan

Samuel Goodacre

samuel.goodacre@jpmorgan.com

Erste Group

Mateusz Krupa

Mateusz.Krupa@erstegroup.com

Ipopema Securities

Łukasz Jańczak

lukasz.janczak@ipopema.pl

Millennium DM Marcin Materna

marcin.materna@millenniumdm.pl

PKO BP Securities

Jaromir Szortyka

jaromir.szortyka@pkobp.pl

Santander Bank Polska SA

Dariusz Górski

dariusz.gorski@bzwbk.pl

Citi

Andrzej Powierża

andrzej.powierza@citi.com

UBS

Michał Potyra

michal.potyra@ubs.com

Autonomous Research

Gabor Kemeny

gkemeny@autonomous.com

 

Powrót do strony głównej: Informacje dla inwestorów

Zasady dotyczące Cookies

Uprzejmie informujemy, że w ramach naszej witryny używamy plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie oraz w sposób dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptujesz otrzymywanie plików cookies. Zmiany ustawień dla plików cookies możesz dokonać w każdym momencie użytkowania serwisu.

Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, oraz w celach analitycznych, moich danych osobowych pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, przez Bank Pekao S.A. w celu marketingu produktów i usług podmiotów trzecich oraz i przez podmioty współpracujące z Bankiem w tym podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufanych partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę  w dowolnym momencie wycofać tę zgodę np. poprzez jej odznaczenie pod klauzulą informacyjną cookies, znajdującą się na stronie. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych

Bank Polska Kasa Opieki S.A.
Podmioty z Grupy Kapitałowej Banku - pełna lista dostępna jest tutaj
Zaufani Partnerzy - pełna lista dostępna jest tutaj

Cele przetwarzania danych

1. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Świadczenie usług Banku
3. Dopasowanie treści witryn internetowych Banku do Twoich zainteresowań
4. Wykrywanie botów i nadużyć w usługach Banku
5. Pomiary statystyczne i udoskonalenie usług Banku

Podstawy prawne przetwarzania danych

1. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne, dotyczący produktów lub usług Banku - prawnie uzasadniony interes Banku
2. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne, dotyczący produktów lub usług podmiotów trzecich (podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufani Partnerzy) - Twoja dobrowolna zgoda
3. Usługi Banku - niezbędność przetwarzania danych osobowych do wykonania umowy
4. Pozostałe cele - Uzasadniony interes Banku

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora, w tym agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufani Partnerzy.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; sprzeciwu wobec przetwarzania, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

  Szczegółowe informacje >>
Klauzula Informacyjna Cookies Polityka prywatności