Lista instytucji i analityków którzy sporządzają opracowania i wydają rekomendacje dla akcji Banku Pekao S.A.

Firma Analitycy E-mail
Haitong Marta Czajkowska-Bałdyga marta.czajkowska-baldyga@haitongib.com
Vestor Dom Maklerski SA Michał Fidelus michal.fidelus@vestor.pl
Trigon Dom Maklerski SA Maciej Marcinowski maciej.marcinowski@trigon.pl
Dom Maklerski mBanku Michał Konarski michal.konarski@mdm.pl
Wood & Company Marta Jeżewska-Wasilewska marta.jezewska-wasilewska@wood.com
Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA Michał Sobolewski m.sobolewski@bossa.pl
Keefe, Bruyette & Woods Hadrien De Belle hdebelle@kbw.com
Morgan Stanley Neri Tollardo neri.tollardo@morganstanley.com
Societe Generale Alan Webborn alan.webborn@sgcib.com
Raiffeisen Centrobank Jovan Sikimić jovan.sikimic@rcb.at
HSBC Andrzej Nowaczek andrzej.nowaczek@hsbcib.com
VTB Capital Mikhail Shlemov mikhail.shlemov@vtb.ru
JP Morgan Samuel Goodacre samuel.goodacre@jpmorgan.com
Erste Group Mateusz Krupa mateusz.krupa@erstegroup.com
Ipopema Securities Łukasz Jańczak lukasz.janczak@ipopema.pl
Millennium DM Marcin Materna marcin.materna@millenniumdm.pl
PKO BP Securities Jaromir Szortyka jaromir.szortyka@pkobp.pl
Santander Bank Polska SA Kamil Stolarski kamil.stolarski@santander.pl
Citi Andrzej Powierża andrzej.powierza@citi.com
UBS Michał Potyra michal.potyra@ubs.com
Autonomous Research Gabor Kemeny gkemeny@autonomous.com

Powrót do strony głównej: Informacje dla inwestorów

Zasady dotyczące Cookies

Uprzejmie informujemy, że w ramach naszej witryny używamy plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie oraz w sposób dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptujesz otrzymywanie plików cookies. Zmiany ustawień dla plików cookies możesz dokonać w każdym momencie użytkowania serwisu.

Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, oraz w celach analitycznych, moich danych osobowych pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, przez Bank Pekao S.A. w celu marketingu produktów i usług podmiotów trzecich oraz i przez podmioty współpracujące z Bankiem w tym podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufanych partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę  w dowolnym momencie wycofać tę zgodę np. poprzez jej odznaczenie pod klauzulą informacyjną cookies, znajdującą się na stronie. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

 

Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych

Bank Polska Kasa Opieki S.A.
Podmioty z Grupy Kapitałowej Banku - pełna lista dostępna jest tutaj
Zaufani Partnerzy - pełna lista dostępna jest tutaj

Cele przetwarzania danych

1. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Świadczenie usług Banku
3. Dopasowanie treści witryn internetowych Banku do Twoich zainteresowań
4. Wykrywanie botów i nadużyć w usługach Banku
5. Pomiary statystyczne i udoskonalenie usług Banku

Podstawy prawne przetwarzania danych

1. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne, dotyczący produktów lub usług Banku - prawnie uzasadniony interes Banku
2. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne, dotyczący produktów lub usług podmiotów trzecich (podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufani Partnerzy) - Twoja dobrowolna zgoda
3. Usługi Banku - niezbędność przetwarzania danych osobowych do wykonania umowy
4. Pozostałe cele - Uzasadniony interes Banku

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora, w tym agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufani Partnerzy.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; sprzeciwu wobec przetwarzania, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

  Szczegółowe informacje >>
Klauzula Informacyjna Cookies Polityka prywatności