Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

BANK PEKAO S.A.

Bank Pekao S.A. udzieli firmom kredytów z bezpłatnymi gwarancjami [ 08.09.2017 ]

Bank Pekao S.A. udzieli innowacyjnym firmom kredytów z bezpłatnymi gwarancjami nawet na 80% wartości zaciąganego kredytu. Program realizowany jest wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Bank Pekao S.A. ma długoletnie doświadczenie w realizowaniu programów gwarancyjnych wraz z instytucjami wspierającymi.

Bank Pekao S.A. rozpoczyna wdrażanie nowej linii gwarancji portfelowych w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Program zarządzany przez Bank Gospodarstwa Krajowego skierowany jest do innowacyjnych mikro, małych i średnich firm, które realizują nowe projekty inwestycyjne. Kredyty zaciągane przez takie firmy mogą być w 80% zabezpieczone gwarancją o maksymalnej wartości 2,5 mln EUR. Gwarancje udzielane są bezpłatnie, maksymalnie na okres 20 lat.

Nowy program gwarancyjny to nie pierwszy program, który Bank Pekao S.A. realizuje wraz z instytucjami wspierającymi. Bank od lat uczestniczy w programach gwarancyjnych zarządzanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego (gwarancje de minimis) oraz Europejski Fundusz Inwestycyjny.
Toolbox
  Kontakt
  Placówki i bankomaty
  Dokumenty do pobrania
  Kursy walut
   Zapamiętane skróty
kontakt