PEX Pożyczka Ekspresowa na spłatę zobowiązań w innych bankach to:

  • możliwość połączenia spłaty zobowiązań kredytowych z innych banków takich jak pożyczki, kredyt na samochód czy zadłużenie na karcie kredytowej
  • spłata jednej raty zamiast kilku
  • dodatkowa gotówka na dowolny cel na atrakcyjnych warunkach cenowych
  • możliwość odroczenia spłaty rat o 3 miesiące (karencja)*
  • nawet do 150 000 zł pożyczki
  • okres kredytowania nawet do 7 lat
  • swoboda wyboru dnia spłaty rat
  • brak konieczności posiadania konta w Banku Pekao S.A.

Możesz również skorzystać z pożyczki z zabezpieczeniem w formie przewłaszczenia lub zastawu na środku transportu, hipoteki na nieruchomości lub lokalu mieszkalnym oraz zabezpieczeniem na płynnych aktywach (np. depozyt, fundusze inwestycyjne). Wypełnij formularz - oddzwonimy i przekażemy szczegóły.

Jak uzyskać pożyczkę

Krok 1 - złóż wniosek

Złóż wniosek o Pożyczkę Ekspresową online lub w jednym z 1000 naszych oddziałów w całej Polsce. Jeżeli jesteś naszym Klientem i korzystasz z bankowości internetowej, możesz wziąć pożyczkę również za pośrednictwem serwisu Pekao24. Chcesz uzyskać więcej informacji, zamów kontakt - oddzwonimy!

Krok 2 - otrzymasz decyzję

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i otrzymasz decyzję kredytową.

Krok 3 - pożyczką spłacimy Twoje zobowiązania

Po akceptacji dokumentów kredytowych Pożyczką Ekspresową spłacimy Twoje zobowiązania w innych bankach, a dodatkową gotówkę przekażemy na Twój rachunek.

Potrzebne dokumenty

Jeśli posiadasz w Banku Pekao S.A. rachunek Eurokonto, na który regularnie wpływają Twoje dochody z tytułu wynagrodzenia lub emerytury, nie musisz przedstawiać zaświadczenia o zarobkach. Potrzebny będzie tylko Twój dowód osobisty oraz umowy kredytowe dotyczące posiadanych zobowiązań w innych bankach, które chciałbyś spłacić pożyczką z naszego banku.

Jeśli nie masz u nas rachunku Eurokonto regularnie zasilanego dochodami, oprócz dowodu osobistego potrzebne będą dokumenty potwierdzające wysokość uzyskiwanych zarobków. Zakres tych dokumentów jest uzależniony od źródła uzyskiwania dochodów. Wypełnij formularz - oddzwonimy i przekażemy szczegóły.

Wyślij formularz - oddzwonimy

Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wybierz porę kontaktu
Podaj telefon komórkowy 123456789 lub stacjonarny 221234567 (pierwsze cyfry to nr kierunkowy)
Format dla telefonu komórkowego 600000000
Format dla telefonu stacjonarnego: 226000000,
gdzie pierwsze dwie cyfry to numer kierunkowy
Wpisz email nazwa@domena.pl
Podaj treść wiadomości
Treść wiadomości zawiera niedozwolone znaki: (, ), ", ', /, \, |, <, >
Pole wymagane.
Pole wymagane.
pola obowiązkowe
*Warunki dotyczą Pożyczki Ekspresowej, która zostanie przeznaczona w min. 25% na spłatę zobowiązań kredytowych w innych bankach. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao S.A. Wniosek o udzielenie pożyczki lub formularz kontaktowy należy złożyć w terminie do 30.04.2017 r. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla pożyczki wynosi 10,54% (przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki - 15 500 zł, oprocentowanie zmienne – 7,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu - 2 523,84 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki - 479,38 zł, odsetki - 2 044,46 zł, całkowita kwota do zapłaty - 18 023,84 zł płatna w 36 ratach miesięcznych po 500,66 zł, rata wyrównująca - 500,74 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy - 15 500 zł. Informacja została podana wg. stanu na dzień 10.04.2017 r. na podstawie przykładu reprezentatywnego. W przypadku pożyczki z karencją spłata pierwszej raty następuje w 3. miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu wypłaty pożyczki. Odsetki od kapitału są naliczane od dnia wypłaty pożyczki. Karencja w spłacie pierwszej raty kapitałowo-odsetkowej dotyczy wniosków o pożyczkę bez zabezpieczeń lub z zabezpieczeniem w formie pełnomocnictwa do spłaty zadłużenia. Pozostałe informacje dostępne są w placówkach Banku oraz pod numerem infolinii 801 365 365 (opłata wg cennika operatora). Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu oceny zdolności kredytowej.