Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

Pożyczka Ekspresowa to:

  • do 150 000 zł na dowolny cel bez zabezpieczeń
  • możliwość odroczenia spłaty rat o 3 miesiące* (karencja)
  • okres kredytowania do 8 lat
  • możliwość połączenia spłaty zobowiązań kredytowych z innych banków i spłata jednej raty zamiast kilku
  • brak konieczności posiadania konta w Banku Pekao S.A.
  • swoboda wyboru dnia spłaty rat

Możesz również skorzystać z pożyczki z zabezpieczeniem w formie przewłaszczenia lub zastawu na środku transportu, hipoteki na nieruchomości lub lokalu mieszkalnym oraz zabezpieczeniem na płynnych aktywach (np. depozyt, fundusze inwestycyjne). Wypełnij formularz - oddzwonimy i przekażemy szczegóły.

Jak uzyskać pożyczkę

Krok 1 - złóż wniosek

Złóż wniosek o Pożyczkę Ekspresową online lub w jednym z naszych oddziałów. Jeżeli jesteś naszym Klientem i korzystasz z bankowości internetowej, możesz wziąć pożyczkę również za pośrednictwem serwisu Pekao24. Chcesz uzyskać więcej informacji, zamów kontakt - oddzwonimy!

Krok 2 - otrzymasz decyzję

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i otrzymasz decyzję kredytową.

Krok 3 - pieniądze na Twoim koncie

Po akceptacji dokumentów kredytowych przekażemy gotówkę na Twój rachunek.

Potrzebne dokumenty

Jeśli posiadasz w Banku Pekao S.A. rachunek Eurokonto, na który regularnie wpływają Twoje dochody z tytułu wynagrodzenia lub emerytury, nie musisz przedstawiać zaświadczenia o zarobkach. Potrzebny będzie tylko Twój dowód osobisty.

Jeśli nie masz u nas rachunku Eurokonto regularnie zasilanego dochodami, oprócz dowodu osobistego potrzebne będą dokumenty potwierdzające wysokość uzyskiwanych zarobków. Zakres tych dokumentów jest uzależniony od źródła uzyskiwania dochodów. Wypełnij formularz - oddzwonimy i przekażemy szczegóły.

Wyślij formularz - oddzwonimy

Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wybierz porę kontaktu
Podaj telefon komórkowy 123456789 lub stacjonarny 221234567 (pierwsze cyfry to nr kierunkowy)
Format dla telefonu komórkowego 600000000
Format dla telefonu stacjonarnego: 226000000,
gdzie pierwsze dwie cyfry to numer kierunkowy
Wpisz email nazwa@domena.pl
Podaj treść wiadomości
Treść wiadomości zawiera niedozwolone znaki: (, ), ", ', /, , |, <, >
Pole wymagane
Pole wymagane
pola obowiązkowe

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 14,94% (przy założeniach: całkowita kwota pożyczki - 15500 zł, pożyczka zaciągnięta na okres 36 miesięcy, oprocentowanie zmienne 8,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 3 574,99 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 1 164,87 zł (6,99%), odsetki 2410,12 zł, całkowita kwota do zapłaty 19074,99 zł płatna w 35 ratach miesięcznych po 529,86 zł, 36. rata wyrównująca 529,89 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 500 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 28.01.2018 r.

*Spłata pierwszej raty następuje w 3. miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu wypłaty pożyczki. Odsetki od kapitału są naliczane od dnia wypłaty pożyczki. Można skorzystać też z oferty pożyczki bez karencji.

Warunki dotyczą Klientów, którzy w dniach od 15 do 24.02.2019 r. za pośrednictwem strony internetowej Banku lub Pekao24 wypełnią i wyślą formularz kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji od doradcy Banku lub złożą kompletny wniosek o pożyczkę. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao SA.

Pozostałe informacje dostępne w placówkach Banku oraz pod numerem infolinii 801 365 365 (opłata wg cennika operatora).

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu oceny zdolności kredytowej.