Pożyczka Ekspresowa to:

  • nawet do 150 000 zł na dowolny cel bez zabezpieczeń
  • możliwość odroczenia spłaty rat o 3 miesiące (karencja)
  • okres kredytowania do 7 lat
  • możliwość połączenia spłaty zobowiązań kredytowych z innych banków i spłata jednej raty zamiast kilku
  • brak konieczności posiadania konta w Banku Pekao S.A.
  • swoboda wyboru dnia spłaty rat

Możesz również skorzystać z pożyczki z zabezpieczeniem w formie przewłaszczenia lub zastawu na środku transportu, hipoteki na nieruchomości lub lokalu mieszkalnym oraz zabezpieczeniem na płynnych aktywach (np. depozyt, fundusze inwestycyjne). Wypełnij formularz – oddzwonimy i przekażemy szczegóły.

Jak uzyskać pożyczkę

Krok 1 - złóż wniosek

Złóż wniosek o Pożyczkę Ekspresową online lub w jednym z 1000 naszych oddziałów w całej Polsce. Jeżeli jesteś naszym Klientem i korzystasz z bankowości internetowej, możesz wziąć pożyczkę również za pośrednictwem serwisu Pekao24. Chcesz uzyskać więcej informacji, zamów kontakt - oddzwonimy!

Krok 2 - otrzymasz decyzję

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i otrzymasz decyzję kredytową.

Krok 3 - pieniądze na Twoim koncie

Po akceptacji dokumentów kredytowych przekażemy gotówkę na Twój rachunek.

Potrzebne dokumenty

Jeśli posiadasz w Banku Pekao S.A. rachunek Eurokonto, na który regularnie wpływają Twoje dochody z tytułu wynagrodzenia lub emerytury, nie musisz przedstawiać zaświadczenia o zarobkach. Potrzebny będzie tylko Twój dowód osobisty.

Jeśli nie masz u nas rachunku Eurokonto regularnie zasilanego dochodami, oprócz dowodu osobistego potrzebne będą dokumenty potwierdzające wysokość uzyskiwanych zarobków. Zakres tych dokumentów jest uzależniony od źródła uzyskiwania dochodów. Wypełnij formularz – oddzwonimy i przekażemy szczegóły.

Wyślij formularz - oddzwonimy

Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wybierz porę kontaktu
Podaj telefon komórkowy 123456789 lub stacjonarny 221234567 (pierwsze cyfry to nr kierunkowy)
Format dla telefonu komórkowego 600000000
Format dla telefonu stacjonarnego: 226000000,
gdzie pierwsze dwie cyfry to numer kierunkowy
Wpisz email nazwa@domena.pl
Podaj treść wiadomości
Treść wiadomości zawiera niedozwolone znaki: (, ), ", ', /, \, |, <, >
Pole wymagane.
Pole wymagane.
pola obowiązkowe
Warunki dotyczą Klientów, którzy złożą kompletne wnioski o pożyczkę lub formularz kontaktowy od 08.05.2017 r. do 28.05.2017 r. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao SA. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla pożyczki wynosi 10,07% (przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki - 15 500 zł, oprocentowanie zmienne – 8,21% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 2 410,50 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 327,63 zł, odsetki 2 082,87 zł., całkowita kwota do zapłaty - 17 910,50 zł płatna w 36 ratach miesięcznych po 497,52 zł, rata wyrównująca 497,30 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 500 zł. Informacja została podana wg. stanu na dzień 28.04.2017 r. na podstawie przykładu reprezentatywnego. Pozostałe informacje dostępne w placówkach Banku oraz pod numerem infolinii 801 325 325 (opłata wg cennika operatora). Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu oceny zdolności kredytowej. *W przypadku pożyczki z karencją spłata pierwszej raty następuje w 3 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu wypłaty pożyczki. Odsetki od kapitału są naliczane od dnia wypłaty pożyczki. Karencja w spłacie pierwszej raty kapitałowo-odsetkowej dotyczy wniosków o pożyczkę bez zabezpieczeń lub z zabezpieczeniem w formie pełnomocnictwa do spłaty zadłużenia.