Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

Pożyczka Ekspresowa to:

  • do 200 000 zł na dowolny cel bez zabezpieczeń
  • możliwość odroczenia spłaty rat o 3 miesiące* (karencja)
  • okres kredytowania do 8 lat
  • możliwość połączenia spłaty zobowiązań kredytowych z innych banków i spłata jednej raty zamiast kilku
  • brak konieczności posiadania konta w Banku Pekao S.A.
  • swoboda wyboru dnia spłaty rat

Możesz również skorzystać z pożyczki z zabezpieczeniem w formie przewłaszczenia lub zastawu na środku transportu, hipoteki na nieruchomości lub lokalu mieszkalnym oraz zabezpieczeniem na płynnych aktywach (np. depozyt, fundusze inwestycyjne). Wypełnij formularz - oddzwonimy i przekażemy szczegóły.

Jak uzyskać pożyczkę

Krok 1 - złóż wniosek

Złóż wniosek o Pożyczkę Ekspresową online lub w jednym z naszych oddziałów. Jeżeli jesteś naszym Klientem i korzystasz z bankowości internetowej, możesz wziąć pożyczkę również za pośrednictwem serwisu Pekao24. Chcesz uzyskać więcej informacji, zamów kontakt - oddzwonimy!

Krok 2 - otrzymasz decyzję

Sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i otrzymasz decyzję kredytową.

Krok 3 - pieniądze na Twoim koncie

Po akceptacji dokumentów kredytowych przekażemy gotówkę na Twój rachunek.

Potrzebne dokumenty

Jeśli posiadasz w Banku Pekao S.A. rachunek Eurokonto, na który regularnie wpływają Twoje dochody z tytułu wynagrodzenia lub emerytury, nie musisz przedstawiać zaświadczenia o zarobkach. Potrzebny będzie tylko Twój dowód osobisty.

Jeśli nie masz u nas rachunku Eurokonto regularnie zasilanego dochodami, oprócz dowodu osobistego potrzebne będą dokumenty potwierdzające wysokość uzyskiwanych zarobków. Zakres tych dokumentów jest uzależniony od źródła uzyskiwania dochodów. Wypełnij formularz - oddzwonimy i przekażemy szczegóły.

Wyślij formularz - oddzwonimy

Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wybierz porę kontaktu
Podaj telefon komórkowy 123456789 lub stacjonarny 221234567 (pierwsze cyfry to nr kierunkowy)
Format dla telefonu komórkowego 600000000
Format dla telefonu stacjonarnego: 226000000,
gdzie pierwsze dwie cyfry to numer kierunkowy
Wpisz email nazwa@domena.pl
Podaj treść wiadomości
Treść wiadomości zawiera niedozwolone znaki: (, ), ", ', /, , |, <, >
Pole wymagane
Pole wymagane
pola obowiązkowe

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 14,10% (przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 15 500 zł, pożyczka zaciągnięta na okres 36 miesięcy, oprocentowanie zmienne 8,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 3 372,11 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 987,61 zł (5,99%), odsetki 2 384,50 zł, całkowita kwota do zapłaty 18 872,11 zł płatna w 35 ratach miesięcznych po 524,22 zł, 36. rata wyrównująca 524,41 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 500 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na dzień 6.12.2018 r.

Warunki dotyczą Klientów, którzy w dniach od 7 do 26.12.2018 r. za pośrednictwem strony internetowej Banku, Pekao24 wypełnią i wyślą formularz kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji od doradcy Banku lub złożą kompletny wniosek o pożyczkę. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao SA.

* Biorąc pożyczkę do 150 000 zł, możesz skorzystać z karencji w spłacie pierwszej raty. Wówczas spłata pierwszej raty następuje w 3. miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu wypłaty pożyczki. Odsetki od kapitału są naliczane od dnia wypłaty pożyczki. Można skorzystać też z oferty pożyczki bez karencji w spłacie pierwszej raty.

Pozostałe informacje dostępne w placówkach Banku oraz pod numerem infolinii 801 365 365 (opłata wg cennika operatora). Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu oceny zdolności kredytowej..