Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

BANKOWOŚĆ MOBILNA

Bankowość mobilna umożliwia obsługę rachunków przez telefon lub tablet z dostępem do internetu poprzez aplikacje mobilne lub serwis mobilny.


        PeoPay        Bankowość mobilna PeoPay

To szybki i wygodny dostęp do rachunków i innych Twoich produktów w Banku Pekao a także funkcje płacenia telefonem w internecie i zbliżeniowo w kraju i za granicą (gdy telefon ma funkcję NFC). 

Dowiedz się więcej >

                     


Pekao24 na telefonie 

Serwis mobilny Pekao24 jest dostępny pod adresem m.pekao24.pl (możesz wpisać w przeglądarce "pekao24.pl" i zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę dostosowaną do telefonów komórkowych).
W Pekao24 na telefonie zrealizujesz większość operacji, które znasz z serwisu internetowego Pekao24. Dodatkowo podzieliliśmy Twoje wydatki na kategorie. Dzięki temu widzisz, ile wydajesz np. na dom, dzieci, rozrywkę czy zdrowie. Możesz zmienić przypisanie wydatku do kategorii.

Dowiedz się więcej >

                                                                 
  Aplikacja Pekao24 na tablety
Aplikacja Pekao24 na tablety

Aplikacja umożliwia realizację najważniejszych operacji znanych z systemu internetowego Pekao24, a ponadto jest wyposażona w narzędzie analizy finansowej, które ułatwia przegląd wpływów i wydatków w ramach posiadanych rachunków i pomaga w zarządzaniu domowym budżetem. Aplikacja prezentuje wydatki w przejrzysty sposób w podziale na kategorie, np. dom, transport, zdrowie, wraz z podsumowaniami. 

Dowiedz się więcej >

     

  

Aplikacja mobilna na telefon


Umożliwia korzystanie z rachunku poprzez telefon komórkowy lub inne urządzenie mobilne z dostępem do internetu. W aplikacji zlecisz większość operacji dostępnych w serwisie internetowym Pekao24 (w tym przelewy na dowolne rachunki) oraz skorzystasz z dodatkowych funkcji dedykowanych dla urządzeń mobilnych.

Aplikacja mobilna Bank Pekao zostanie wycofana 26.09.2018r. Szczegółowe informacje dostępne są dla klientów w poczcie wewnętrznej Pekao24 lub pod numerem infolinii banku 801 365 365.

 Aplikacja na iPhone
Toolbox
   Zapamiętane skróty
kontakt