Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

PEKAO24PRZELEW

Pekao24Przelew to usługa, za pomocą której bezpiecznie, szybko i wygodnie zapłacisz za zakupy
w Internecie. Dzięki Pekao24Przelew dokonasz płatności bezpośrednio ze swojego rachunku.
Wystarczy, że posiadasz Eurokonto w naszym Banku z dostępem do usługi Pekao24.
Zrealizowana płatność będzie widoczna w historii rachunku, z którego została wykonana.

Korzyści z płatności realizowanej za pomocą Pekao24Przelew:

 • NATYCHMIASTOWA REALIZACJA ZLECEŃ - sprzedawca natychmiast otrzymuje informację
  o wykonaniu płatności - jest ona realizowana on-line, dzięki czemu szybciej otrzymasz zakupione produkty.
 • BEZPIECZNA REALIZACJA TRANSAKCJI - przelew jest równie bezpieczny, jak inne przelewy wykonywane w Pekao24 - potwierdzasz go kodem jednorazowym. Każda płatność przez Pekao24Przelew jest realizowana w bezpiecznym, szyfrowanym połączeniu.
 • WYGODA - nie tracisz czasu na wpisywanie numeru rachunku i danych odbiorcy - otrzymujesz wypełniony, gotowy do zatwierdzenia formularz przelewu.
 • OCHRONA PRYWATNOŚCI - żadne informacje dotyczące Twoich poufnych danych, jak numer klienta lub hasło, czy stan Twoich rachunków nie są przekazywane do sklepu, w którym dokonujesz zakupów.

Usługa Pekao24Przelew jest bardzo prosta w użyciu - wystarczy tylko kilka kliknięć:

 • Wejdź na stronę danego sklepu i napełnij koszyk. Następnie wybierz formę płatności klikając na ikonę Pekao24Przelew.
  Zostaniesz skierowany na stronę do logowania w serwisie PekaoInternet.
 • Wpisz swój numer klienta oraz żądane znaki z ustanowionego przez Ciebie hasła dostępu do serwisu PekaoInternet. Po poprawnym zalogowaniu zostanie wyświetlony automatycznie wypełniony formularz przelewu (realizując transakcję przez Pekao24Przelew nie będziesz mógł wykonać żadnych innych operacji na swoich rachunkach).
 • Sprawdź poprawność wprowadzonych danych, a następnie zatwierdź przelew, używając kodu jednorazowego, kodu SMS, kodu z tokena sprzętowego lub aplikacji PekaoToken.
 • To wszystko! Przelew gotowy.

Zakupy w Internecie to teraz chwila...

 • Blue Media

  Blue Media

  Blue Media S.A. jest spółką specjalizującą się w  kompleksowych rozwiązaniach
  informatycznych dla podmiotów z sektora finansowego i telekomunikacyjnego.
  Podstawowe działania obejmują implementację systemów wsparcia sprzedaży
  w Internecie, wdrażanie i obsługę platform e-commerce, dostarczanie rozwiązań
  korporacyjnych oraz wdrażanie i obsługę autorskiego rozwiązania umożliwiającego
  przeprowadzenie operacji doładowania telefonu na kartę przez Internet.

 • PayU

  PayU

  PayU to globalny dostawca usług płatniczych dla e-biznesów. Firma jest liderem rynku płatności internetowych w Europie Środkowo-Wschodniej i procesuje transakcje dla kilkudziesięciu tysięcy merchantów w regionie, w tym m.in. dla partnerów takich jak: Allegro, AmRest, AVON, Blue Air, MAKRO, Orange, PKP Intercity, PLAY, Showroom.pl, TUi, Virgin Mobile.
  Zakres usług płatniczych oferowanych przez PayU obejmuje m.in. płatności jednym kliknięciem, płatności mobilne w aplikacji sklepu, całkowicie online-owe raty. PayU charakteryzuje najwyższa rozpoznawalność i zaufanie do marki wśród kupujących. W Polsce co trzeci internauta, który kupuje przez Internet, korzysta z płatności PayU.
  Właścicielem międzynarodowej grupy PayU, działającej w 16 krajach na czterech kontynentach, jest południowoafrykański koncern Naspers, który pod względem liczby obsługiwanych klientów w e-commerce zajmuje trzecią pozycję na świecie i charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu.

 • Dotpay

  Dotpay

  Dotpay istnieje na rynku od 2000 roku, jest niekwestionowanym liderem na rynku
  wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym)
  w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym
  a sprzedającym w sieci Internet. Kilka lat praktyki na bardzo wymagającym
  rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie
  najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie
  zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się
  na tysiące współpracujących z serwisem firm, które wybrały Dotpay jako
  serwis obsługujący ich płatności w Internecie.

 • DialCom24

  DialCom24
  Serwis Przelewy24 jest jednym z kilku serwisów internetowych
  poznańskiej firmy DialCom24.
  Firma specjalizuje się w tworzeniu i eksploatacji oprogramowania przeznaczonego dla szerokiego zakresu usług łączących klientów biznesowych oraz indywidualnych. Nasza wyspecjalizowana kadra składa się z ludzi, którzy dostrzegając postęp w dziedzinie technologii postanowiła skonstruować wyjątkowy produkt , który stał się narzędziem mogącym usprawnić i znacznie przyspieszyć procesy płatności on-line. Od początku swojego istnienia posługujemy się szerokim zakresem narzędzi, aby finalny użytkownik, tworzonego przez nas oprogramowania, dostał to na czym mu najbardziej zależy:
  • szybkość
  • prostota obsługi
  • oszczędności finansowe
  • bezpieczeństwo
  Przelewy24  kładzie ogromny nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów i właśnie dzięki takim metodom działania firma należy do liderów na polskim rynku w branżach, w których oferuje swoje usługi.
 • eCard

  eCard

  eCard S.A. - działająca od 2000 r. wyspecjalizowana firma outsourcingowa,
  oferująca usługi na rynku finansowym i bankowym, a także w sektorze dużych
  i małych przedsiębiorstw. Oferta firmy obejmuje pośrednictwo w bezgotówkowym
  rozliczaniu transakcji płatniczych, outsourcing sieci bankomatów, dystrybucję
  wiadomości SMS czy doładowania online telefonów komórkowych. eCard
  posiadając certyfikacje międzynarodowych organizacji płatniczych takich jak
  Visa International oraz MasterCard International jest gwarantem najwyższego
  poziomu bezpieczeństwa.

 • eService SA

  eService SA
  eService SA istnieje od 1999 r. Zajmuje się m.in. autoryzacją
  i rozliczeniem płatności dokonywanych za pomocą kart płatniczych.
  Sieć akceptacji kart zbudowana przez eService SA liczy ponad 50 tysięcy terminali płatniczych. eService SA oferuje także usługi eCommerce, doładowanie telefonów komórkowych, obsługę programów lojalnościowych, obsługę kart podarunkowych, wypłatę gotówki. eService SA zatrudnia 175 pracowników w Centrali i kilkudziesięciu przedstawicieli handlowych w całej Polsce. Spółka należy w 100% do PKO Banku Polskiego.
 • PayByNet

  PayByNet

  PayByNet to system bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych na rzecz branży e-commerce i sektora publicznego. PayByNet to pierwszy w Polsce system przekazujący w trybie on-line informację o realizacji bezpośredniego przelewu pomiędzy klientem sklepu internetowego lub e-urzędu a samym sklepem lub e-urzędem, bez konieczności posiadania przez obie strony rachunku w tym samym banku. Po dokonaniu przelewu, informacja o zrealizowanej płatności przesyłana jest niezwłocznie do beneficjenta przelewu, dzięki czemu odbiorca przelewu otrzymuje informację o płatności zanim środki faktycznie znajdą się na jego koncie. Jest to możliwe dzięki gwarancji płatności, jakiej udziela KIR S.A. Właśnie ze względu na szczególne cechy systemu PayByNet (przelew bezpośredni, informacja w trybie on-line, gwarancja płatności) jest to usługa dedykowana sklepom internetowym, urzędom administracji publicznej oraz biurom obsługi klienta masowych wierzycieli.

 • PayLane

  PayLane

  PayLane.pl jest dostawcą usług płatniczych, dzięki któremu e-biznesy mogą rozwijać swoje projekty zarówno globalnie, jak i lokalnie. Oprócz najpopularniejszych metod płatności, takich jak przelewy bankowe, karty kredytowe i debetowe.
  PayLane oferuje też rozwiązania charakterystyczne dla poszczególnych regionów całej Europy (np. PayPal, giropay, iDEAL). PayLane udostępnia firmom możliwość przyjmowania płatności za produkty i usługi w 160 walutach z całego świata.
  PayLane to coś więcej niż tylko przyjmowanie płatności - to sposób na rozwinięcie e-biznesu globalnie. Wtyczki do platform e-commerce, deskryptory transakcji, płatności single-click i cykliczne nie tylko usprawnią pracę, ale też zwiększą zyski.
  W marcu 2013 Komisja Nadzoru Finansowego przyznała PayLane status krajowej instytucji płatniczej. 
  Więcej o PayLane znajdziesz na stronie: http://paylane.pl

 • Krajowy Integrator Płatności S.A.

  Krajowy Integrator Płatności S.A.
  Krajowy Integrator Płatności S.A. to spółka działająca w branży płatności internetowych, należąca do czołówki podmiotów zajmujących się tą działalnością w Polsce. Firma od początku swego istnienia, do dnia dzisiejszego, reprezentuje w 100% polski kapitał i zajmuje się tworzeniem kompleksowych rozwiązań płatniczych oraz szerokiej gamy usług dodatkowych.
  Transferuj.pl jest marką spółki Krajowy Integrator Płatności SA, której podstawowym celem jest wprowadzanie nowoczesnych technologii, ułatwiających dokonywanie płatności za produkty i usługi zakupione w Internecie oraz zapewniającym szybkość i bezpieczeństwo transakcji.
  Transferuj.pl oferuje m.in.:
  • Największą ilość kanałów płatności.
  • Szybką integrację dla najpopularniejszych modułów sklepowych.
  • Wygodne sposoby dokonywania płatności dzięki przejrzystemu panelowi transakcyjnemu dopasowującemu się do wielkości urządzenia, na którym jest wyświetlany (technologia Responsive Web Design).
  • Automatyzację procesu płatności na wszystkich kanałach bankowych dostępnych w ramach serwisu.
  System Transferuj.pl posiada liczne certyfikaty gwarantujące spełnienie wymaganych norm bezpieczeństwa np. PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard). Innowacyjne rozwiązania wprowadzane przez Transferuj.pl zostały wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w branżowych konkursach i rankingach.


PayU Express jest to usługa świadczona przez PayU S.A., umożliwiająca płatność za zakupy do 100 zł przelewem jednym kliknięciem, bez logowania do Pekao24 i podawania kodu autoryzacyjnego lub korzystania z aplikacji PeoPay.

     

Usługa dostępna jest dla posiadaczy konta w Banku Pekao S.A. kupujących na Allegro. Dodatkowo, jeśli posiadasz konto PayU, możesz korzystać z usługi także podczas płatności za zakupy w tysiącach e-sklepów współpracujących z PayU.

Usługa funkcjonuje w oparciu o pełnomocnictwo udzielane przez Klienta Banku Pekao S.A. spółce PayU S.A. do obciążania jego rachunku kwotami płatności realizowanych w ramach usługi PayU Express.

Usługę PayU Express możesz aktywować płacąc za zakupy na Allegro lub w sklepach internetowych.
W tym celu należy zrealizować płatności poprzez Pekao24Przelew zaznaczając na formularzu przelewu zgodę na udzielenie pełnomocnictwa dla PayU S.A., niezbędnego do korzystania w z PayU Express.
W przypadku sklepów internetowych konieczne jest uprzednie zalogowanie się do konta PayU.

ZALETY KORZYSTANIA Z PAYU EXPRESS:

WYGODA

 • komfort zakupów niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz
 • bez wypełniania formularza przelewu

SZYBKOŚĆ

 • realizacja płatności nawet w 0,5 sekundy
 • bez logowania do serwisu Pekao24 i wprowadzania kodu autoryzującego operację

BEZPIECZEŃSTWO

 • PayU nie ma dostępu do Twojego numeru klienta i hasła do Pekao24.
 • wszystkie transakcje objęte są Programem Ochrony Kupujących
 • przy transakcjach powyżej 100 PLN zostaniesz poproszony o dodatkową autoryzację w PeoPay lub Pekao24. 

JAK TO DZIAŁA?Regulamin usługi PayU Express >
Najczęściej zadawane pytania >

Toolbox
  Pliki do pobrania
  Kontakt
  Taryfa opłat i prowizji
  Placówki i bankomaty
   Zapamiętane skróty
kontakt