PAKIETY UBEZPIECZENIOWE

 • Ubezpieczenia komunikacyjne

  Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów na ubezpieczenia komunikacyjne Allianz Direct. Zakup polisę AC i OC bez zbędnych formalności i zadbaj o swoją ochronę podczas użytkowania samochodu.
 • Ubezpieczenia mieszkań

  Ubezpieczenie mieszkań oferowane przez Allianz Direct  zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj ze specjalnych rabatów udzielanych Klientom Banku Pekao SA i przystąp do ubezpieczenia w sposób prosty i wygodny.

 • Ubezpieczenia turystyczne

  Zadbaj o udany wypoczynek z ubezpieczeniem turystycznym Allianz Direct. Wykup ubezpieczenie, korzystając przy tym z atrakcyjnych rabatów przygotowanych specjalnie dla Klientów Banku Pekao SA.
 • Pakiet Ubezpieczeń Turystycznych

  Z dniem 1 stycznia 2012 roku wszyscy Posiadacze kart kredytowych: srebrnych, złotych, platynowych oraz złotych kart charge, na podstawie Umowy generalnej ubezpieczenia w podróży zagranicznej posiadaczy kart Banku Polska Kasa Opieki S.A. zostali objęci jako Ubezpieczeni bezpłatnym Pakietem Ubezpieczeń Turystycznych, który zastąpi dotychczasowe ubezpieczenia powiązane z kartami.

  Nowe Pakiety Ubezpieczeń Turystycznych - Srebrne, Złote i Platynowe - różnią się zakresem ochrony ubezpieczeniowej oraz wysokością sum ubezpieczenia w zależności od rodzaju karty.

 • Ubezpieczenie spłaty salda zadłużenia na karcie kredytowej (oferta do 30.03.2015 r.)

  Ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenie na wypadek utraty pracy, czasowej niezdolności do pracy bądź poważnego zachorowania dla Posiadaczy kart kredytowych Banku Pekao SA, przygotowane we współpracy z Ergo Hestia.

Toolbox
  Doradca Osobisty Premium
  Placówki i bankomaty
  Kursy walut
  Regulaminy
  REGULACJE UE
  Dokumenty do pobrania
  Dedykowana infolinia
   Zapamiętane skróty