KARTY PARTNERSKIE

 • Złota karta kredytowa Pekao/Orkiestra

  Posiadacze tej karty nie tylko aktywnie wspierają Fundację WOŚP, ale również korzystają z dostępu do bardzo wysokich limitów kart (nawet 100 000 PLN) oraz pakietu assistance za granicą. Za każdą operację dokonaną złotą kartą kredytową  Pekao/Orkiestra, na konto Fundacji wpływa 1 PLN od Ciebie i 1 PLN od Banku Pekao S.A. Ponadto na konto Fundacji Bank przekaże 50% opłaty rocznej za każdą wydaną kartę.
 • Karta kredytowa Pekao/Orkiestra

  To klasyczna karta kredytowa wydana przez Bank Pekao S.A. wspólnie z Fundacją WOŚP. Używając karty kredytowej Pekao/Orkiestra w prosty sposób wspierasz akcję WOŚP - nie tylko w trakcie styczniowego finału, ale przez cały rok! Za każdą operację dokonaną kartą, na konto Fundacji wpływa 1 PLN od Ciebie i 1 PLN od Banku Pekao S.A. Ponadto na konto Fundacji Bank przekaże 50% opłaty rocznej za każdą wydaną kartę.
 • Pekao MasterCard Maltańska

  Karta kredytowa, dzięki której korzystasz ze stałego dostępu do dodatkowych środków oraz  szerokiego pakietu ubezpieczeń, a ponadto wspierasz akcje inicjowane przez Fundację Polskich Kawalerów Maltańskich na rzecz osób chorych, ubogich oraz społeczności lokalnych.
 • Pekao MasterCard Fundacja Na Ratunek Dzieciom

  Wyjątkowa karta dla osób pragnących pomagać dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową.  Z każdą dokonaną transakcją bezgotówkową  powiększasz darowiznę  na rzecz Akademickiego Zespołu Opieki Paliatywnej opiekującego się dziećmi w najpoważniejszym stadium choroby.
Toolbox
  Doradca Osobisty Premium
  Dedykowana infolinia
  Dokumenty do pobrania
  Placówki i bankomaty
  Kursy walut
  REGULACJE UE
   Zapamiętane skróty