FINANSOWANIE BIEŻĄCYCH POTRZEB RODZINY


Jeżeli potrzebujesz dodatkowych środków, sprawdź ofertę Pożyczki Ekspresowej oraz karty kredytowej Flexia i nie zwlekaj z realizacją planów Twojej Rodziny.
 • POŻYCZKA EKSPRESOWA DLA TWOJEJ RODZINY:

  Weź pożyczkę teraz, a pierwszą ratę zapłać dopiero za 3 miesiące*.
  • pieniądze na dowolny cel,
  • okres spłaty nawet do 7 lat,
  • pierwsza rata płatna dopiero za 3 miesiące*,
  • możliwość wykupienia dobrowolnego ubezpieczenia** - zabezpiecz swoją rodzinę na ewentualność utraty pracy lub nieszczęśliwego wypadku**.

  Masz pożyczki w innych bankach? Zapytaj w naszym Banku, czy możesz płacić mniej!

  * Spłata pierwszej raty następuje w 3 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu wypłaty pożyczki. Odsetki od kapitału są naliczane od dnia wypłaty pożyczki. Można też skorzystać z oferty pożyczki bez karencji w spłacie pierwszej raty. Karencja w spłacie pierwszej raty kapitałowo-odsetkowej dotyczy wniosków o pożyczkę bez zabezpieczeń lub z zabezpieczeniem w formie pełnomocnictwa do spłaty zadłużenia złożonych w Oddziałach Banku Pekao SA.
  ** Ubezpieczeniem może zostać objęty jeden lub dwóch Pożyczkobiorców. Szczegółowy zakres i wyłączenia odpowiedzialności określone są w Warunkach Ubezpieczenia dostępnych w placówkach Banku Pekao S.A. oraz na stronie www.pekao.com.pl.
  Bank podejmuje decyzje o udzieleniu pożyczki po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej. Szczegółowe informacje w oddziałach Banku u Doradcy Klienta lub pod numerem infolinii 801 325 325 (opłata wg cennika operatora). Niniejszy komunikat nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
 • KARTA KREDYTOWA FLEXIA

  Płatności dokonane przy użyciu karty kredytowej Flexia możesz spłacać w ratach np. za:

  • wyjazdy wakacyjne, opłaty za noclegi, bilety lotnicze,
  • ubezpieczenie domu lub samochodu,
  • kursy językowe, opłaty za szkołę, przedszkole,
  • meble, wyposażenie domu, remonty,
  • sprzęt elektroniczny i AGD.

   

  Promocja rat 0%

  Do końca września 2016 roku spłata w 3 ratach, bez prowizji i odsetek.

  Sprawdź, ile możesz zyskać, płacąc karta kredytowa Flexia. Odwiedź oddział Banku Pekao S.A. i skorzystaj z promocji.

  Szczegółowe informacje o karcie kredytowej Flexia i regulamin promocji "3 raty za 0 zł" znajdziesz na stronie www.pekao.com.pl/karta-flexia.

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla spłaty limitu kredytowego w karcie Flexia w wysokosci 1700 zł w ramach Spłaty w ratach, przy założeniu, że: spłata transakcji bezgotówkowej jest rozkładana na raty w pierwszym dniu cyklu rozliczeniowego; kwota transakcji spłacana w ramach Spłaty w ratach jest nieoprocentowana; spłata transakcji jest dokonywana w 12 równych miesiecznych ratach, wynosi 13,33%. Całkowita kwota do zapłaty dla limitu kredytowego w ramach Spłaty w ratach wynosi 1831,27 zł. Całkowity koszt kredytu dla limitu kredytowego w ramach Spłaty w ratach wynosi 131,27 zł i obejmuje prowizje za uruchomienie Spłaty w ratach (77,40 zł), opłate za wydanie karty (15 zł) oraz opłaty miesieczne za obsługę karty (38,87 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 31.03.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie.

  Bank podejmuje decyzję o wydaniu karty kredytowej Flexia i udzieleniu limitu kredytowego po dokonaniu badania i oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy. Niniejszy komunikat nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Toolbox
   Zapamiętane skróty