0 zł bezterminowo za prowadzenie konta firmowego

Promocja! Zyskaj do 2000 zł premii i bezpłatny dostęp do platformy księgowej online

bezterminowo za prowadzenie konta firmowego
200 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes zdalnie
 • Zobacz szczegóły

  Wystarczy, że prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i zawrzesz z Bankiem do 31 maja 2024 r. umowę o rachunek bieżący Konto Przekorzystne Biznes w złotych z kartą debetową Mastercard do tego rachunku online poprzez: 
  a) podstronę internetową Banku lub
  b) bankowość elektroniczną Pekao24 lub
  c) aplikację PeoPay lub
  d) infolinię Banku Pekao S.A. lub
  e) infolinię PZU
  oraz
  wykonasz przelew do ZUS w ciągu 2 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia tego rachunku.

200 zł za spełnienie warunków połączenia Pekao24 z Księgowością z Żubrem
 • Zobacz szczegóły

  Wystarczy, że połączysz  bankowość internetową Pekao24 dla Firm z platformą księgową „Księgowość z Żubrem” poprzez zalogowanie do konta firmowego i pomyślne złożenie WNIOSKU o założenie konta na platformie „Księgowość z Żubrem” wraz z połączeniem z Pekao24 dla Firm, który jest dostępny w zakładce OFERTY I WNIOSKI, a następnie USŁUGI oraz spełnisz warunki promocji, w tym przez okres 2 miesięcy kalendarzowych liczonych po miesiącu, w którym została zawarta (w ramach promocji) umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych, nie rozłączysz platformy księgowej „Księgowość z Żubrem” z bankowością internetową Pekao24 dla Firm. Z premii mogą skorzystać wyłącznie osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.
   

do 600 zł - zwrot 3% od łącznej wartości miesięcznych transakcji bezgotówkowych wykonanych telefonem za pośrednictwem portfeli cyfrowych Google Pay lub Apple Pay z wykorzystaniem karty debetowej MasterCard lub kartą debetową Mastercard do konta (miesięcznie)
 • Zobacz szczegóły

  Wystarczy, że w kolejnym miesiącu, w którym została zawarta umowa Konto Przekorzystne Biznes zrobisz transakcje bezgotówkowe na sumę min. 500 zł miesięcznie (nie dotyczy polecenia przelewu). Maksymalna kwota zwrotu nie może przekroczyć 120 zł miesięcznie. Jeżeli takie transakcje będziesz wykonywał  w kolejnych 5 miesiącach  otrzymasz maksymalnie 600 zł premii. Transakcją bezgotówkową nie jest transakcja wycofana lub anulowana, wpłata ani wypłata gotówki.

500 zł za zawarcie pierwszej umowy leasingu z Pekao Leasing lub faktoringu z Pekao Faktoring lub umowy o kredyt/pożyczkę z gwarancją (jednorazowo)
 • Zobacz szczegóły

  Wystarczy, że zawrzesz taką umowę i spełnisz warunki w zależności od produktu:

  • uruchomisz kredyt/ pożyczkę z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego albo Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego do 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych na kwotę min. 100 000 zł  lub
  • wykonasz minimum 1 przelew miesięcznie na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej w okresie 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta, w ramach promocji, umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych, na łączną kwotę min. 2 000 zł miesięcznie lub
  •  otrzymasz minimum 2 uznania na rachunku Konto Przekorzystne Biznes z tytułu wykupu wierzytelności w ramach zawartej umowy faktoringowej z Pekao Faktoring Sp. z o.o. w okresie do 5 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych.
do 500 zł za umowę o terminal płatniczy (miesięcznie)
 • Zobacz szczegóły

  Wystarczy, że w czasie promocji zawrzesz z bankiem umowę o terminal płatniczy, a następnie przyjmiesz w nim, przez 5 kolejnych miesięcy po otwarciu konta firmowego, płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Tę premię możesz otrzymać jeżeli nie prowadzisz działalności w następujących branżach: biura turystyczne (podróży), kantory, lombardy, agencje towarzyskie, kasyna, produkcja, sprzedaż broni palnej lub produkcja broni i amunicji. 
  Kwota premii wynosi 100 zł miesięcznie. Jeżeli takie warunki będziesz spełniał w kolejnych 5 miesiącach  otrzymasz maksymalnie 500 zł premii. 

Terminal płatniczy

Postaw na wygodę swoich klientów - terminal płatniczy to najszybszy sposób przyjmowania płatności bezgotówkowych.

obsługa płatności usługa pozwalająca na obsłużenie płatności bezgotówkowej
 • Zobacz szczegóły

  Możliwa jest realizacja transakcji wszystkimi rodzajami kart VISA i MasterCard, zarówno wydanymi w Polsce jak i za granicą. Terminale POS Banku Pekao S.A. obsługują także płatności telefonem w technologii NFC oraz specjalnymi zegarkami, brelokami, opaskami i naklejkami do płatności zbliżeniowych.

BLIK realizacja transakcji mobilnej BLIK tradycyjnie lub zbliżeniowo
 • Zobacz szczegóły

  Jest możliwy przy użyciu sześciocyfrowego kodu jednorazowego, który zostaje wpisany przez Użytkownika na urządzeniu lub poprzez zbliżenie telefonu do terminala bez konieczności wpisywania kodu (tzw. BLIK Contactless).

DCC płatność w walucie karty
 • Zobacz szczegóły

  Usługa przewalutowania transakcji jest dostępna wyłącznie dla transakcji realizowanych kartami płatniczymi Mastercard i VISA wydanymi poza Polską.

Cashback wypłata gotówki podczas transakcji
 • Zobacz szczegóły

  Posiadacz karty może wypłacać gotówkę w trakcie transakcji realizowanych w punkcie handlowym.

integracja z systemem kasowym połączenie terminala płatniczego z kasą fiskalną
 • Zobacz szczegóły

  Integracja z systemem kasowym polega na połączeniu terminala z kasą w taki sposób, aby kwota transakcji wprowadzona na kasie była automatycznie realizowana na terminalu. Bank oferuje integracje z najpopularniejszymi kasami fiskalnymi online i systemami kasowymi.

logo wydruk logo na potwierdzeniu transakcji
 • Zobacz szczegóły

  W Banku Pekao S.A. możesz wybrać jedną z trzech możliwości ustawienia logo drukowanego w nagłówku potwierdzenia transakcji z terminala: logo Banku Pekao S.A., jedna z 33 ikon dopasowanych do branży lub własne spersonalizowane logo.

Portal Akceptanta nowoczesna platforma informacyjna dla Akceptanta
 • Zobacz szczegóły

  Dzięki Portalowi Akceptanta znajdziesz w jednym miejscu informacje o wszystkich posiadanych terminalach, sprawdzisz rozliczone transakcje i ich szczegóły oraz wyeksportujesz wyszukane dane do pliku Excel. Sprawdzisz również przekazane do nas dane firmy i zarejestrowane punkty handlowe, a dodatkowo zamówisz instalację nowych terminali i deinstalację posiadanych wraz z podglądem statusu zarejestrowanych zamówień.

Księgowość z Żubrem

platforma księgowa i bankowość internetowa w jednym miejscu

Platforma księgowa dostępna w bankowości internetowej Pekao24
Specjalna oferta cenowa dla klientów banku jeśli nie korzystałeś do tej pory z serwisu Księgowość z Żubrem – zyskujesz na start darmowy dostęp do funkcjonalności pakietu Biznes przez 30 dni
200 zł za spełnienie warunków połączenia Pekao24 z Księgowością z Żubrem
 • Zobacz szczegóły

  Połącz  bankowość internetową Pekao24 dla Firm z platformą księgową „Księgowość z Żubrem” poprzez zalogowanie do konta firmowego i pomyślne złożenie WNIOSKU o założenie konta na platformie „Księgowość z Żubrem” wraz z połączeniem z Pekao24 dla Firm, który jest dostępny w zakładce OFERTY I WNIOSKI, a następnie USŁUGI, i spełnij warunki promocji.
   

Dlaczego warto skorzystać
 • Zobacz szczegóły
  • bezpłatnie wystawisz i przechowasz faktury,
  • samodzielnie rozliczysz się z fiskusem,
  • jeśli nie masz czasu na samodzielne księgowanie, mamy w ofercie również pakiety z obsługą profesjonalnego księgowego,
  • w każdej chwili będziesz miał dostęp do księgowości swojej firmy (online - bez wizyt w biurze księgowym),
  • w razie potrzeby, księgowy będzie Cię reprezentować w US i ZUS,
  • w  przypadku wątpliwości, do Twojej dyspozycji jest infolinia eksperta księgowego.
Aplikacja mobilna Księgowość z Żubrem
 • Zobacz szczegóły

  dzięki niej możesz między innymi wystawić fakturę z dowolnego miejsca, sprawdzić już wystawione faktury, kontrolować poniesione koszty oraz wgrywać faktury kosztowe poprzez zrobienie im zdjęcia. I to wszystko bez konieczności logowania się do platformy!

Wsparcie profesjonalistów dostęp do profesjonalnych księgowych
Prostota rozliczanie się z fiskusem stanie się łatwe
Kontrola możesz wystawiać faktury, a także prognozować przychody swojej firmy w jednym miejscu
Kto może skorzystać z Księgowości z Żubrem
 • Zobacz szczegóły

  Serwis przeznaczony jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy:

  • prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą,
  • cenią sobie stały dostęp do informacji,
  • poszukują narzędzi ułatwiających prowadzenie i kontrolowanie spraw księgowych, podejmowanie decyzji biznesowych czy monitorowanie sytuacji finansowej firmy.


   

Specjalnie dla klientów biznesowych Banku Pekao S.A.

Wsparcie doświadczonego informatyka przy codziennym użytkowaniu sprzętu (komputerów, urządzeń mobilnych, drukarek, skanerów itp.)
Pomoc w instalacji i doborze oprogramowania komputerowego aktualizacje, antywirusy, firewall, systemy operacyjne, programy użytkowe
Kopie zapasowe i odzyskiwanie danych pomoc w przypadku awarii sprzętu, skanowanie i usuwanie wirusów
Koszt usług 15 zł brutto za każde rozpoczęte 15 min rozmowy
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00
Gwarantowany czas reakcji do 4 godzin

Galeria Rabatów

zaplanuj zakupy z rabatem

sprawdź ciekawe oferty Partnerów Programu
skorzystaj z rabatów płacąc dowolną kartą Banku Pekao S.A., aplikacją bankowości mobilnej PeoPay lub przelewem w bankowości internetowej Pekao24 dla firm

Konsolidacja kredytów i pożyczek

Promocyjne warunki finansowania!

za przyjęcie i rozpatrzenie wniosku
0% prowizji przygotowawczej warunki promocyjne obowiązują w dniu otrzymania oferty
 • Zobacz szczegóły

  Oferta dotyczy kredytu w rachunku bieżącym, Koncie Przekorzystnym Biznes i Pożyczki Przekorzystnej Biznes z gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego przeznaczonych na spłatę kredytów/ pożyczek w innych bankach i SKOK-ach.

finansowanie nawet do 1,5 mln zł
spłać zaciągnięte w innym banku kredyty i pożyczki

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Strona korzysta z reCAPTCHA i obowiązują polityka prywatności oraz warunki korzystania z usług Google.