Konkurs zakończony!

Dowiedz się więcej o karcie wielowalutowej

Karta wielowalutowa

1Płatności i wypłaty bez przewalutowania dotyczą sytuacji, w której transakcja realizowana jest w jednej z walut: USD, EUR, GBP, CHF, karta jest przypisana do konta prowadzonego przez Bank w walucie płatności i na koncie tym zapewnione są wystarczające środki.

2Przy wypłatach z bankomatów zagranicznych możliwe jest pobranie dodatkowej prowizji przez podmiot niezależny od Banku Pekao S.A. (np. przez operatora bankomatu), jeśli przewidują to lokalne przepisy.

3Dotyczy karty Mastercard Debit GOLD FX i wpłat na rachunek, do którego wydana została karta; wyłączone są wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewy pomiędzy rachunkami posiadacza Eurokonta Premium prowadzonymi przez Bank.

Karta wielowalutowa Mastercard Debit FX może być wydana do Eurokont: Intro, Optymalne, Aktywne, Aktywne Plus, Mobilne, NET, Standard, Plus, Niebieskie, Srebrne. Karta wielowalutowa Mastercard Debit Gold FX może być wydana do Eurokont: Premium i Premium Plus. Karta wielowalutowa World Elite Debit Mastercard może być wydana do Eurokonta Prestiżowego. Za prowadzenie rachunków i obsługę wydanych do nich kart debetowych Bank pobiera opłaty określone w Taryfie Prowizji i Opłat Bankowych dla Klientów Detalicznych. Pełne informacje dotyczące karty wielowalutowej wraz ze wspomnianą Taryfą znajdziesz poniżej, a także w oddziałach Banku Pekao S.A. oraz na www.pekao.com.pl i pod numerem infolinii 801 365 365 (opłata wg cennika operatora).

Regulamin konkursu "Wielowalutowa Odyseja" Regulamin - Wielowalutowe Karty Płatnicze Taryfa Prowizji i Opłat Bankowych dla Klienta Detalicznego Regulamin Eurokont i kart debetowych

Nie masz karty wielowalutowej? - wyślij formularz, oddzwonimy.

Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wpisz od 2 do 140 znaków, tylko litery
Wybierz porę kontaktu
Podaj telefon komórkowy 123456789 lub stacjonarny 221234567 (pierwsze cyfry to nr kierunkowy)
Format dla telefonu komórkowego 600000000
Format dla telefonu stacjonarnego: 226000000,
gdzie pierwsze dwie cyfry to numer kierunkowy
Wpisz email nazwa@domena.pl
Podaj treść wiadomości
Treść wiadomości zawiera niedozwolone znaki: (, ), ", ', /, \, |, <, >
Pole wymagane.
Pole wymagane.
pola obowiązkowe