"KONTAKT"

"KONTAKT" - Miesięczny serwis informacyjny Pekao Businessline dla Klientów korporacyjnych

Miesięcznik KONTAKT to serwis informacyjny skierowany do Klientów korporacyjnych Banku Pekao S.A., opracowany z myślą o osobach bezpośrednio zaangażowanych we współpracę operacyjną z naszym Bankiem. Mamy nadzieję, że publikacja ta okaże się szczególnie przydatna dla tych z Państwa, którzy na co dzień zajmują się obsługą naszych produktów bankowych, w tym dla użytkowników systemu bankowości internetowej PekaoBIZNES24.

Co miesiąc KONTAKT dostarcza Państwu "w pigułce" najważniejsze informacje o usługach, produktach i przedsięwzięciach bankowych, wdrażanych po to, aby nasza współpraca oraz rozwój Państwa firmy w zakresie zarządzania finansami przebiegały maksymalnie efektywnie.

Tym samym zyskują Państwo jeszcze jeden, atrakcyjny kanał kontaktu z Pekao BusinessLine - naszym profesjonalnym serwisem, który zapewnia Klientom korporacyjnym bieżące wsparcie w zakresie bankowości transakcyjnej, produktów Tresury, procesów wdrożeniowych, informacyjnych i reklamacyjnych.

Tych z Państwa, którzy zechcą przekazać nam swoje spostrzeżenia i opinie na temat publikacji, serdecznie zachęcamy do pisania na adres: kontakt@pekao.com.pl. Jeśli w Państwa firmie są osoby zainteresowane otrzymywaniem miesięcznika, prosimy o przesłanie ich adresów emailowych na powyższy adres.

KONTAKT jest dostępny również w systemie PekaoBIZNES24 w sekcji `Pliki do pobrania`.

Gorąco zachęcamy do lektury!

Redakcja KONTAKTU

Toolbox
  Kontakt z Doradcą
  Regionalne Centra Korporacyjne
  Grupa Pekao S.A.
  Notowania akcji
  Kursy walut
   Zapamiętane skróty