Nowość

Nowość

Biuro Maklerskie Pekao z najlepszym zespołem analiz wg. rankingu „Parkietu”

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Biuro Maklerskie Pekao zostało niekwestionowanym liderem 22 edycji rankingu analityków Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet” zdobywając tytuł najlepszego Zespołu analiz oraz trzy czołowe lokaty w kategorii indywidualnej na najlepszego analityka na polskim rynku. [1]

Zwycięzcą tegorocznej edycji został Emil Popławski, zdobywając w ogólnym zestawieniu aż 85 pkt. Emil został jednocześnie najlepszym analitykiem w obszarze IT oraz Gaming. Drugie miejsce zdobył Dariusz Dziubiński, w ogólnym zestawieniu osiągając 51 pkt. i plasując się na 2 pozycji w kategorii Handel i Dystrybucja oraz E-commerce. Trzecie miejsce na podium z 45 pkt zajął Tomasz Duda, dodatkowo uzyskując 2 pozycję w kategorii Wydobycie i Górnictwo oraz Przemysł i 3 pozycję w kategorii Budownictwo i Deweloperzy.

W kwalifikacji ogólnej przedstawiciele Biura Analiz Inwestycyjnych BM Pekao znaleźli się na podium siedmiu z 14 kategorii sektorowych:

• Tomasz Duda: 3 miejsce w kategorii Budownictwo i Deweloperzy

Tegoroczny ranking cieszył się rekordowym zainteresowaniem wśród uczestników rynku, w głosowaniu udział wzięło aż 56 zespołów z TFI, OFE oraz FIZ i Family Office, co dodatkowo podkreśla jego znaczenie na polskim rynku kapitałowym.

Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie. Dzięki Wam, mamy możliwość rozwijać nasze usługi i poszerzać ofertę, aby lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby. Wasze opinie i sugestie są dla nas niezwykle ważne, dlatego zachęcamy do aktywnego dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, które pomogą nam jeszcze bardziej dostosować się do Waszych oczekiwań.

Zwycięstwo w rankingu analityków „Parkietu” pokazuje że posiadamy doświadczony zespół ekspertów, którzy stale doskonalą swoje umiejętności i monitorują rynek inwestycyjny.

Zachęcamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty, w której do końca 2024 r. klienci indywidualni Biura Maklerskiego Pekao są zwolnieni z opłaty miesięcznej za korzystanie z serwisu analitycznego (standardowa opłata miesięczna wynosi 33 zł). [2]

[2] Komunikat nr 75/BM/BAI/2023 z dnia 3.10.2023 r. w sprawie zwolnienia z opłaty z tytułu dostępu do serwisu analitycznego