Serwis analityczny

Serwis analityczny

Promocja - 0 zł za dostęp do materiałów analitycznych Skorzystaj z promocji do 31.12.2024 r. - standardowa opłata miesięczna wynosi 33 zł
Wygodny dostęp online do informacji ze spółek i z rynku Bądź na bieżąco z tym co dzieje się na rynku korzystając z platformy inwestycyjnej eTrader lub serwisu Pekao24
Analizy codzienne To Twój codzienny niezbędnik – porcja najważniejszych informacji z rynku finansowego z Polski i świata uwzględniający wydarzenia polityczne, publikacje makroekonomiczne oraz istotne wydarzenia rynkowe
Komentarze do sesji Nie musisz już szukać newsów w wielu miejscach. Sięgnij po najświeższe informacje z rynku finansowego dostępne w platformie eTrader
Materiały periodyczne W tych materiałach znajdziesz perspektywy inwestycyjne na najbliższy miesiąc
Zalecenia inwestycyjne Na co warto zwrócić uwagę? Sprawdź nasze zalecenia inwestycyjne, które zawierają ponadto wskazania kluczowych poziomów cen, oczekiwany zasięgu ruchu oraz poziomy zlecenia zabezpieczającego

Bądź na bieżąco z tym co dzieje się na rynku

Szukasz typów inwestycyjnych lub informacji dotyczących rynku i spółek? Zaloguj się do Pekao24 lub platformy inwestycyjnej eTrader Pekao (używając swojego loginu i hasła do serwisu Pekao24).

Jak odnaleźć się w świecie operacji inwestycyjnych i trendów?

Skontaktuj się z doradcą

Zamów kontakt

Sprawdź jak w kilku krokach aktywować usługę analiz inwestycyjnych i korzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów: 

Po zalogowaniu się do serwisu Pekao24 lub aplikacji PeoPay, przejdź do części inwestycyjnej, a następnie wybierz zakładkę RYNEK (możesz również przejść do sekcji ANALIZY korzystając z panelu Skrótów inwestycyjnych – wybierając Analizy inwestycyjne).

 

 

W sekcji ANALIZY kliknij w przycisk Podpisz umowę, co rozpocznie krótki proces zawierania umowy.

 

 

Zapoznaj się z treścią dokumentów związanych z usługą i zaznacz wymagane zgody.

Zatwierdź również zgodę na przekazanie tych dokumentów oraz wzorca umowy na wskazany adres email, a następnie kliknij w przycisk Dalej.

 

 

Przeczytaj umowę i zaakceptuj ją wybierając przycisk Zawieram umowę.

 

 

Możesz potwierdzić zawarcie umowy możesz wybraną przez siebie metodą autoryzacji: poprzez aplikację PeoPay lub kod SMS.

 

 

 

Po autoryzacji pojawi się już tylko potwierdzenie zawarcia umowy. Kliknij Przejdź do analiz.

 

 

Teraz możesz już korzystać z serwisu analitycznego.

Usługa sporządzania analiz inwestycyjnych jest usługą maklerską w rozumieniu art. 69 ust. 4 pkt. 6) ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi, polegającą na sporządzaniu analiz inwestycyjnych w zakresie instrumentów finansowych oraz ich przekazywaniu Klientowi (dalej „Usługa”).

Warunkiem aktywacji Usługi jest posiadanie rachunku inwestycyjnego prowadzonego na podstawie Umowy świadczenia usług maklerskich przez Biuro Maklerskie Pekao oraz zawarcie „Umowy świadczenia usługi sporządzania analiz inwestycyjnych przez Biuro Maklerskie Pekao” (dalej „Umowa”) czego można dokonać w serwisie internetowym Pekao24 (pekao24.pl) lub w Punkcie Usług Maklerskich.

Warunki realizacji Usługi zawiera „Regulamin sporządzania i dystrybucji analiz inwestycyjnych przez Biuro Maklerskie Pekao”, zamieszczony na stronie internetowej Biura Maklerskiego Pekao (BM Pekao) w zakładce „Regulacje i Taryfy Opłat” pod adresem: https://www.pekao.com.pl/biuro-maklerskie

Do przeglądania analiz inwestycyjnych wymagany jest dostęp do serwisu internetowego Pekao24.

Chcesz korzystać z materiałów analitycznych Biura Maklerskiego Pekao?

 •  Jeśli jesteś naszym Klientem (posiadasz rachunek inwestycyjny w Biurze Maklerskim Pekao) z serwisu analitycznego możesz korzystać po zalogowaniu się do Pekao24 lub do platformy inwestycyjnej eTrader Pekao. Usługę aktywujesz w Pekao24 w zakładce „Ustawienia” w sekcji „Umowa świadczenia usługi sporządzania analiz inwestycyjnych”. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o korzystaniu z eTrader Pekao, sprawdź możliwości platformy inwestycyjnej tutaj >
 • Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Klientem otwórz rachunek inwestycyjny:

  online, jesli jesteś klientem Banku Pekao i korzystasz z usługi Pekao24,
  - w dowolnym Punkcie Usług Maklerskich. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą na spotkanie ważny dokument tożsamości.

  Więcej o rachunku inwestycyjnym >

Analizy inwestycyjne dostępne w serwisie analitycznym:

Codzienne

 • Raport Rynek Akcji
  Zbiór najważniejszych informacji z rynku finansowego z Polski i świata uwzględniający wydarzenia polityczne, publikacje makroekonomiczne oraz istotne wydarzenia rynkowe. Raport uzupełniony jest wybranymi informacjami ze spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. Wydawany jest codziennie przed sesją na GPW.
 • Biuletyn Analizy Technicznej
  Codzienny zestaw instrumentów finansowych zbadanych z wykorzystaniem metod analizy technicznej i portfelowej. Obok analizy technicznej dla wybranych indeksów krajowych i zagranicznych, surowców oraz spółek notowanych na GPW, w materiale przedstawiona została analiza techniczna dla spółek wskazanych przez autorski model selekcji spółek, którego celem jest wyszukanie walorów o wysokim potencjale utrzymania obowiązującego trendu wzrostowego lub zmiany trendu spadkowego na wzrostowy.

 • Komentarze do sesji
  Serwis dostępny w aplikacji eTrader, obejmujący publikację komentarzy do bieżących wydarzeń na rynku finansowym. W publikacjach opisywane są istotne zmiany notowań spółek, indeksów, walut, towarów i innych zagranicznych instrumentów finansowych wraz ze wskazaniem przyczyn tych ruchów, bieżące dane makroekonomiczne, a także wydarzenia rynku finansowego, obejmujące wystąpienia publiczne przedstawicieli władz monetarnych, fiskalnych i administracji publicznej.

Periodyczne

 • Perspektywy Rynkowe
  Raport opisuje sytuację na globalnych rynkach finansowych, uwzględniając wydarzenia o fundamentalnym wpływie na perspektywy inwestycyjne w poszczególnych klasach aktywów. Obejmuje analizę sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie wraz z podsumowaniem czynników mogących wpłynąć na zachowanie rynków finansowych w kolejnych miesiącach. Raport wydawany jest raz w miesiącu kalendarzowym.
 • Strategie funduszowe
  Materiał przedstawia propozycję portfeli funduszowych, opartych na instrumentach dostępnych w ofercie Biura Maklerskiego Pekao (dawniej CDM Pekao). Zaproponowane portfele różnią się poziomem ryzyka i potencjałem zysku. Raport zawiera również opis perspektyw poszczególnych klas funduszy inwestycyjnych wraz z krótkim uzasadnieniem. Raport wydawany jest raz w miesiącu kalendarzowym.
 • Rynek Obligacji
  Raport wydawany raz w tygodniu zawiera opis  wydarzeń na rynku obligacji wraz z zestawieniem aktualnych ofert sprzedaży obligacji na rynku wtórnym.

Rekomendacje inwestycyjne

 • Rekomendacje fundamentalne (w tym „Rekomendacje” i „Raporty Sektorowe”)
  Rekomendacje fundamentalne to raporty, w których dokładnie przedstawiamy sytuację finansową spółek giełdowych z różnych sektorów gospodarki . Rekomendacje i raporty sektorowe sporządzone są z wykorzystaniem metod analizy fundamentalnej i zawierają prognozy oraz wyceny dla każdego analizowanego podmiotu, na podstawie których formułowane jest zalecenie inwestycyjne (typu „Kupuj”, „Trzymaj”, „Sprzedaj”) oraz cena docelowa. Rekomendacjami fundamentalnymi objęte są akcje spółek notowanych na GPW oraz spółek z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Częstotliwość wydawania rekomendacji jest uzależniona od sytuacji rynkowej.
 • Rekomendacje techniczne (w tym „Zwróć uwagę na…” oraz „Sygnały z zagranicy”) 
  Materiały zawierają analizę techniczną wybranych, relatywnie płynnych, spółek notowanych na rynku głównym GPW oraz rynkach zagranicznych. Zawiera zalecenie inwestycyjne, wraz ze wskazaniem kluczowych poziomów: aktualnej ceny, oczekiwanego zasięgu ruchu oraz poziomu zlecenia zabezpieczającego. Częstotliwość wydawania raportu jest uzależniona od sytuacji rynkowej.
 • Strategia FW20
  Strategia inwestycyjna dla kontraktów terminowych na WIG20. Raport zawiera zalecenie inwestycyjne na aktualną serię kontraktów terminowych FW20 wraz z technicznym uzasadnieniem. Zawiera wskazanie kluczowych poziom notowań: aktualnego kursu, oczekiwanego zasięgu ruchu oraz poziomu zlecenia zabezpieczającego. Częstotliwość wydawania raportu jest uzależniona od sytuacji rynkowej.

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Strona korzysta z reCAPTCHA i obowiązują polityka prywatności oraz warunki korzystania z usług Google.