RACHUNEK EUROKONTO INTRO

Jeśli uczysz się lub pracujesz, masz nie mniej niż 18 i nie więcej niż 30 lat, na dobry początek mamy dla Ciebie darmowy rachunek Eurokonto Intro.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za całodobowy dostęp do konta przez telefon komórkowy, stacjonarny oraz internet
 • 0 zł za ubezpieczenie Assistance za granicą i Assistance informacyjny
 • 0 zł za wypłaty gotówki bez prowizji z 20 000 bankomatów w Europie w tym z ponad 5 500 bankomatów w Polsce
 • szeroka sieć ponad 1 000 oddziałów i 180 placówek partnerskich w Polsce, w których możesz dokonać wpłat, wypłat, przelewów oraz wydawać dyspozycje do rachunku
 • atrakcyjne rabaty do 30% na zakupy u Partnerów Programu Galeria Rabatów 
 • Płać, przelewaj i wypłacaj swoim telefonem dzięki aplikacji PeoPay. więcej

Sprawdź naszą ofertę kredytów studenckich!

Jak założyć rachunek Eurokonto Intro?

 • Składając wniosek przez internet
 • Dzwoniąc na infolinię Banku 801 365 365 (opłata wg cennika operatora)
 • Odwiedzając jeden z najbliższych oddziałów Banku Pekao S.A.

Karta MasterCard Debit

Główne zalety katy:

 • Transakcje zbliżeniowe PayPass - już nie musisz podawać karty sprzedawcy, wystarczy zbliżyć do czytnika i już. Płać szybko i bezpiecznie!
 • Płatności Internetowe - od teraz będziesz mógł kupować w Twoich ulubionych sklepach internetowych i płacić kartą wydaną do konta
 • 0zł za dokonywanie transakcji w sklepach i punktach handlowo-usługowych
 • 0zł wypłaty gotówki bez prowizji z 20 000 bankomatów Grupy UniCredit w Europie, w tym z ponad 5 500 bankomatów Banku Pekao S.A i Euronet w Polsce. Gotówkę możesz również wypłacić w ramach usługi Cash-Back
 • Specjalne zniżki dla studentów: min. księgarnie, liczne szkoły językowe z rabatem nawet do 30%

Usługa Pekao24

Jako Posiadacz Eurokonta Intro masz możliwość bezpłatnego korzystania z nowoczesnej usługi Pekao24, która pozwoli Ci uzyskać dostęp do posiadanych rachunków oraz innych produktów bankowych poprzez trzy elektroniczne serwisy dostępu: PekaoInternet, TelePekao oraz PekaoSMS. Dzięki usłudze Pekao24 nie tylko dokonasz przelewów i sprawdzisz historię operacji na rachunku, ale także doładujesz telefon komórkowy z kartą pre-paid oraz założysz lokatę

Aplikacja mobilna PeoPay

Chcesz szybko przekazać pieniądze bliskim lub znajomym? Sprawdzać łatwo saldo rachunku i korzystać z wielu przydatnych funkcji w Swoim telefonie? To łatwiejsze niż myślisz - wystarczy, że masz telefon z aplikacją PeoPay, która umożliwia:

 • sprawdzanie salda i historii operacji w Eurokoncie
 • wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A.
 • szybkie przelewy między użytkownikami aplikacji PeoPay,
 • płatności bezgotówkowe w sklepach i punktach usługowych oznaczonych logo PeoPay,
 • płatności za zakupy w internecie.

Więcej na www.peopay.pl


Usługi Maklerskie

Możesz również skorzystać z oferty specjalnej Domu Maklerskiego Pekao dedykowanej Studentom. Bezpłatne prowadzenie rachunku inwestycyjnego z możliwością realizacji inwestycji giełdowych z niższą prowizją to ciekawa propozycja dla Młodych otwartych na alternatywne formy inwestowania. Jeżeli preferujesz zdalny dostęp do usług możesz korzystać z serwisu Pekao24Makler w pełni zintegrowanego z usługą Pekao24 umożliwiającego swobodny dostęp do rachunku inwestycyjnego, a także wygodne inwestowanie w produkty rynku kapitałowego przez Internet i Telefon.

Linia kredytowa w Eurokoncie

Otrzymujesz możliwość korzystania z pożyczki w Eurokoncie. Wnioskowanie o pożyczkę odbędzie się bez zbędnych formalności, wystarczy że przedstawisz historię prowadzenia rachunku w innym banku za okres ostatnich 3 miesięcy bądź będziesz posiadać rachunek w Banku Pekao S.A 3 miesiące. Limit pożyczki jest ustalany indywidualnie dla każdego Posiadacza rachunku.


Posiadaczom Eurokonta Intro zapewniamy bezpłatne ubezpieczenie Assistance w podróży za granicą i infolinie tematyczne. Teraz wystarczy jeden telefon by uzyskać szybką i fachową pomoc w ramach:

- Assistance w podróży za Granicą - pomoc w podróży zagranicznej na terenie wszystkich państw świata, w razie wypadku lub nagłego zachorowania, m.in. pokrycie kosztów leczenia, rekonwalescencji, transportu medycznego do Polski, pomocy prawnej.

- Assistance Informacyjnego ciekawe informacje z różnych dziedzin życia:

- Infolinia Twoje Dziecko - zbiór użytecznych informacji dla rodziców, m.in. uczelni, imprez, kursów językowych, dane opiekunek do dzieci, pielęgnacji noworodka,

- Infolinia Twój Dom i Ogród -  dostęp do informacji na temat pielęgnacji ogrodu, informacji które mogą być użyteczne przy prowadzeniu prac budowlanych oraz usługa "Asystenta podczas zakupów", który porówna ceny sprzętu RTV/AGD i wybierze dla Ciebie najtańszą ofertę,

- Infolinia Medyczna - możliwość konsultacji telefonicznej z lekarzem, informacje o aptekach i lekach,

- Infolinia Podróżna - możliwość uzyskania wszystkich informacji, które mogą być użyteczne podczas podróży po Polsce oraz za granicą,

- Infolinia IT - telefoniczna konsultacja z informatykiem, który pomoże pozbyć się kłopotów z Twoim komputerem,

- Infolinia dla młodzieży- możliwość uzyskania informacji o  rozrywkach w najbliższej okolicy, repertuarze kin i teatrów, zniżkach i wielu innych interesujących informacji.

Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczeń, m.in. zakres odpowiedzialności i wyłączeń odpowiedzialności Ubezpieczyciela zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia dostępnych na stronach internetowych oraz w oddziałach Banku.


Jak korzystać z bezpłatnego ubezpieczenia Assistance?

To proste! Wystarczy, że zadzwonisz do Centrum Operacyjnego: +48 22 522 25 67 (opłata wg cennika operatora).

Szczegółowe informacje uzyskasz:

 • pod numerem infolinii: 801 365 365 (opłata wg cennika operatora),
 • w oddziałach Banku Pekao S.A. na terenie całego kraju.

KREDYT STUDENCKI - dodatkowe środki przez całe studia

Jesteś studentem? Interesuje Cię opłata czesnego, miejsca w domu akademickim, zakup podręczników lub zakup materiałów dydaktycznych? Mamy dla ciebie specjalna ofertę kredytu studenckiego.

Główne korzyści dla studentów:

0 zł za rozpatrzenie wniosku,
0 zł za wcześniejszą spłatę kredytu,
0 zł za prowadzenie konta.

Kto może otrzymać kredyt ?

 • Nie ma znaczenia typ uczelni -oraz forma studiów, jaką podjąłeś (dzienne/zaoczne), wystarczy, że rozpocząłeś studia przed ukończeniem 25. roku życia.

Jak działa kredyt studencki ?

 • Dodatkowe środki przez całe studia - kredyt wypłacany jest przez 6 lat (w przypadku studiów licencjackich, uzupełniających magisterskich lub jednolitych magisterskich ) lub 4 lat (w przypadku doktoranckich) w postaci 10 miesięcznych rat do 600 zł przelewanych bezpośrednio na Twoje konto.
 • Nie musisz martwić się o spłatę kredytu - następuje nie wcześniej niż dwa lata po zakończeniu studiów. Zawsze dostosujemy ją do Twoich możliwości.
 • Najlepsi studenci płacą mniej - gdy znajdziesz się w grupie 5% najlepszych studentów na swojej uczelni - umorzymy 20% kredytu.

Gdzie uzyskać więcej infomrmacji ?

Wnioski o kredyt można składać do 15 listopada.

Toolbox
  Placówki i bankomaty
  Kontakt z doradcą
  Do pobrania
  Kursy walut
  Porównanie kont osobistych
   Zapamiętane skróty