RACHUNEK EUROKONTO INTRO

Jeśli uczysz się lub pracujesz, masz nie mniej niż 18 i nie więcej niż 30 lat, na dobry początek mamy dla Ciebie darmowy rachunek Eurokonto Intro.

Eurokonto Intro - to wygodne i nowoczesne konto, kiedy zaczynasz studia, pierwszą pracę lub planujesz wyjazd za granicę. Dzięki niemu i dodatkowym usługom zyskujesz:

 • 0 zł za prowadzenie konta,
 • 0 zł za przelewy internetowe w PLN w kraju (1),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A. i UniCredit za granicą,
 • 0 zł za ubezpieczenie Assistance w podróży za granicą,
 • Możliwość obniżenia miesięcznej opłaty za kartę debetową do rachunku - warunkiem obniżenia opłaty w danym miesiącu jest rozliczenie przez Bank w poprzednim miesiącu co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych. (2)
 • Nowość! Karta wielowalutowa - bez przewalutowania dla płatności w USD, EUR, GBP, CHF, jeśli tylko masz zapewnione środki na właściwym koncie,
 • konto zawsze pod ręką - bankowość internetowa i mobilna, płatności mobilne PeoPay,
 • zniżki do 30% u Partnerów Programu Galeria Rabatów.

 
Jak założyć rachunek Eurokonto Intro?

 • Składając wniosek przez internet.
 • Dzwoniąc na infolinię Banku 801 365 365 (opłata wg cennika operatora).
 • Odwiedzając jeden z najbliższych oddziałów Banku Pekao S.A. 

(1)  Dotyczy przelewów krajowych w PLN zatwierdzanych tokenem mobilnym.

(2)  *Uwaga! Data rozliczenia transakcji może być późniejsza niż data jej dokonania. Bank rozlicza transakcje najpóźniej w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania informacji o autoryzacji transakcji. W przypadku niektórych transakcji Bank nie ma wpływu na termin, w jakim ta informacja zostanie do niego przesłana.

 

Karta MasterCard Debit

Główne zalety katy:

 • Transakcje zbliżeniowe - już nie musisz podawać karty sprzedawcy, wystarczy zbliżyć do czytnika i już. Płać szybko i bezpiecznie!
 • Płatności Internetowe - od teraz będziesz mógł kupować w Twoich ulubionych sklepach internetowych i płacić kartą wydaną do konta
 • 0zł za dokonywanie transakcji w sklepach i punktach handlowo-usługowych
 • Wypłaty gotówki bez prowizji z bankomatów Grupy UniCredit w Europie i szerokiej sieci bankomatów Banku Pekao S.A. w całej Polsce. Gotówkę możesz również wypłacić w ramach usługi Cash-Back
 • Specjalne zniżki dla studentów: min. księgarnie, liczne szkoły językowe z rabatem nawet do 30%

Usługa Pekao24

Jako Posiadacz Eurokonta Intro masz możliwość bezpłatnego korzystania z nowoczesnej usługi Pekao24, która pozwoli Ci uzyskać dostęp do posiadanych rachunków oraz innych produktów bankowych poprzez trzy elektroniczne serwisy dostępu: PekaoInternet, TelePekao oraz PekaoSMS. Dzięki usłudze Pekao24 nie tylko dokonasz przelewów i sprawdzisz historię operacji na rachunku, ale także doładujesz telefon komórkowy z kartą pre-paid oraz założysz lokatę

Aplikacja mobilna PeoPay

Chcesz szybko przekazać pieniądze bliskim lub znajomym? Sprawdzać łatwo saldo rachunku i korzystać z wielu przydatnych funkcji w Swoim telefonie? To łatwiejsze niż myślisz - wystarczy, że masz telefon z aplikacją PeoPay, która umożliwia:

 • sprawdzanie salda i historii operacji w Eurokoncie
 • wypłaty z bankomatów Banku Pekao S.A.
 • szybkie przelewy między użytkownikami aplikacji PeoPay,
 • płatności bezgotówkowe w sklepach i punktach usługowych oznaczonych logo PeoPay,
 • płatności za zakupy w internecie.

Więcej na www.peopay.pl


Usługi Maklerskie

Możesz również skorzystać z oferty specjalnej Domu Maklerskiego Pekao dedykowanej Studentom. Bezpłatne prowadzenie rachunku inwestycyjnego z możliwością realizacji inwestycji giełdowych z niższą prowizją to ciekawa propozycja dla Młodych otwartych na alternatywne formy inwestowania. Jeżeli preferujesz zdalny dostęp do usług możesz korzystać z serwisu Pekao24Makler w pełni zintegrowanego z usługą Pekao24 umożliwiającego swobodny dostęp do rachunku inwestycyjnego, a także wygodne inwestowanie w produkty rynku kapitałowego przez Internet i Telefon.

Linia kredytowa w Eurokoncie

Otrzymujesz możliwość korzystania z pożyczki w Eurokoncie. Wnioskowanie o pożyczkę odbędzie się bez zbędnych formalności, wystarczy że przedstawisz historię prowadzenia rachunku w innym banku za okres ostatnich 3 miesięcy bądź będziesz posiadać rachunek w Banku Pekao S.A 3 miesiące. Limit pożyczki jest ustalany indywidualnie dla każdego Posiadacza rachunku.


Posiadaczom Eurokonta Intro zapewniamy bezpłatne ubezpieczenie Assistance w podróży za granicą i infolinie tematyczne. Teraz wystarczy jeden telefon by uzyskać szybką i fachową pomoc w ramach:

- Assistance w podróży za Granicą - pomoc w podróży zagranicznej na terenie wszystkich państw świata, w razie wypadku lub nagłego zachorowania, m.in. pokrycie kosztów leczenia, rekonwalescencji, transportu medycznego do Polski, pomocy prawnej.

- Assistance Informacyjnego ciekawe informacje z różnych dziedzin życia:

- Infolinia Twoje Dziecko - zbiór użytecznych informacji dla rodziców, m.in. uczelni, imprez, kursów językowych, dane opiekunek do dzieci, pielęgnacji noworodka,

- Infolinia Twój Dom i Ogród -  dostęp do informacji na temat pielęgnacji ogrodu, informacji które mogą być użyteczne przy prowadzeniu prac budowlanych oraz usługa "Asystenta podczas zakupów", który porówna ceny sprzętu RTV/AGD i wybierze dla Ciebie najtańszą ofertę,

- Infolinia Medyczna - możliwość konsultacji telefonicznej z lekarzem, informacje o aptekach i lekach,

- Infolinia Podróżna - możliwość uzyskania wszystkich informacji, które mogą być użyteczne podczas podróży po Polsce oraz za granicą,

- Infolinia IT - telefoniczna konsultacja z informatykiem, który pomoże pozbyć się kłopotów z Twoim komputerem,

- Infolinia dla młodzieży- możliwość uzyskania informacji o  rozrywkach w najbliższej okolicy, repertuarze kin i teatrów, zniżkach i wielu innych interesujących informacji.

Szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczeń, m.in. zakres odpowiedzialności i wyłączeń odpowiedzialności Ubezpieczyciela zawarte są w Warunkach Ubezpieczenia dostępnych na stronach internetowych oraz w oddziałach Banku.


Jak korzystać z bezpłatnego ubezpieczenia Assistance?

To proste! Wystarczy, że zadzwonisz do Centrum Operacyjnego: +48 22 522 25 67 (opłata wg cennika operatora).

Szczegółowe informacje uzyskasz:

 • pod numerem infolinii: 801 365 365 (opłata wg cennika operatora),
 • w oddziałach Banku Pekao S.A. na terenie całego kraju.

KREDYT STUDENCKI - dodatkowe środki przez całe studia

Jesteś studentem? Interesuje Cię opłata czesnego, miejsca w domu akademickim, zakup podręczników lub zakup materiałów dydaktycznych? Mamy dla ciebie specjalna ofertę kredytu studenckiego.

Główne korzyści dla studentów:

0 zł za rozpatrzenie wniosku,
0 zł za wcześniejszą spłatę kredytu,
0 zł za prowadzenie konta.

Kto może otrzymać kredyt ?

 • Nie ma znaczenia typ uczelni -oraz forma studiów, jaką podjąłeś (dzienne/zaoczne), wystarczy, że rozpocząłeś studia przed ukończeniem 25. roku życia.

Jak działa kredyt studencki ?

 • Dodatkowe środki przez całe studia - kredyt wypłacany jest przez 6 lat (w przypadku studiów licencjackich, uzupełniających magisterskich lub jednolitych magisterskich ) lub 4 lat (w przypadku doktoranckich) w postaci 10 miesięcznych rat do 600 zł przelewanych bezpośrednio na Twoje konto.
 • Nie musisz martwić się o spłatę kredytu - następuje nie wcześniej niż dwa lata po zakończeniu studiów. Zawsze dostosujemy ją do Twoich możliwości.
 • Najlepsi studenci płacą mniej - gdy znajdziesz się w grupie 5% najlepszych studentów na swojej uczelni - umorzymy 20% kredytu.

Gdzie uzyskać więcej informacji

Wnioski o kredyt można składać do 15 listopada.


KREDYT MIESZKANIOWY MdM - marzy Ci się mieszkanie na swoim?

Skorzystaj z kredytu mieszkaniowego MdM i spełnij marzenie o własnym mieszkaniu:

 • nie musisz dysponować całą kwotą wkładu własnego wymaganego przy ubieganiu się o kredyt mieszkaniowy - z kredytem MdM zyskujesz dofinansowanie wkładu własnego,
 • jeśli samodzielnie nie masz wystarczającej zdolności kredytowej, możesz o kredyt mieszkaniowy MdM ubiegać się razem  z  innymi osobami,
 • atrakcyjne warunki cenowe,
 • szybka decyzja kredytowa.

 Więcej informacji o kredycie mieszkaniowym MdM.

Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej. Finansowe wsparcie z Funduszu Dopłat w ramach programu MdM jest udzielane na warunkach określonych w Ustawie z dnia 27 września 2013 r. o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi (Dz.U. z 2013 r. poz. 1304 i 1608 oraz Dz.U. z 2015 r. poz. 1194).

Toolbox
  Placówki i bankomaty
  Kontakt z doradcą
  Do pobrania
  Kursy walut
  Porównanie kont osobistych
  REGULACJE UE
   Zapamiętane skróty