Fundusze Europejskie - Bank Pekao S.A.

Fundusze Europejskie z ŻubremNajważniejsze informacje o dotacjach unijnych w jednym miejscu – odkryj możliwości dla swojego biznesu!

Zacznijmy od podstaw

Fundusze Europejskie odgrywają kluczową rolę w zmniejszaniu różnic gospodarczych między regionami Unii Europejskiej. Od wielu lat przyczyniają się do rozwoju gospodarki, tworzenia miejsc pracy, a także do poprawy jakości życia mieszkańców Europy. Znaczna część środków Funduszy Europejskich jest przeznaczona przez przedsiębiorców.


Sprawdź szczegóły

Fundusze dla Polski

Polska jest beneficjentem już czwartej tury Funduszy Europejskich. W latach 2021-2027 mamy otrzymać ponad 76 mld euro.


Sprawdź szczegóły

Krajowy Plan Odbudowy

Czym jest Instrument na rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności, co ma wspólnego z Krajowym Planem Odbudowy i w jaki sposób przysłuży się polskim przedsiębiorcom?


Sprawdź szczegóły

Wyszukiwarka dotacji unijnych

Skorzystaj z wyszukiwarki dotacji unijnych, aby szybko i skutecznie znaleźć fundusze, które najlepiej pasują do Twojego projektu. Nasze intuicyjne narzędzie oferuje dostęp do szerokiej bazy aktualnych informacji, pomagając Ci maksymalizować szanse na uzyskanie wsparcia finansowego.


Sprawdź szczegóły

Oferta Żubra

Sprawdź, z jakiego rodzaju finansowania możesz skorzystać już teraz, aby zrealizować cele inwestycyjne lub wesprzeć bieżącą działalność swojej firmy.


Sprawdź szczegóły