Strefa seniora - Bank Pekao S.A.

Strefa seniora w Banku Pekao S.A.

BIERZ INTERNET ZA ROGI
Wypróbuj proste bankowanie#nabankwdomu

Zacznijmy od podstaw

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z internetem? Nie wiesz od czego zacząć i jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci? To łatwiejsze, niż się wydaje! W tym dziale poznasz możliwości internetu, terminy, które się w nim pojawiają oraz najważniejsze informacje na temat surfowania po sieci. Pomożemy również w rozszyfrowaniu haseł, które być może nie są do końca znane osobom rozpoczynającym swoją przygodę z wirtualnym światem.


Sprawdź szczegóły

Kwestie urzędowe i formalne

Załatwianie spraw urzędowych nie musi oznaczać konieczności stania w długich kolejkach. Obecnie coraz więcej instytucji umożliwia nam skorzystanie z obsługi online. To spore ułatwienie, oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Wyjaśniamy czego potrzebujesz, by załatwiać kwestie urzędowe i formalne przez internet, jakich formalności możesz dopełnić online oraz w jaki sposób to zrobić.


Sprawdź szczegóły

Zdrowie i medycyna

Dbałość o swoje zdrowie jest priorytetem każdego z nas. Na szczęście, nie musi oznaczać to długich godzin spędzonych w kolejce w przychodni. Sprawdź w jaki sposób możesz skorzystać z porady lekarza, umówić się na wizytę lub uzyskać e-receptę. Podpowiadamy również, w jaki sposób możesz zadbać o swoje zdrowie ćwicząc w domu i dbając o dietę.

 

Sprawdź szczegóły

Bankowość internetowa

Rachunki, przelewy, oszczędzanie – to nasze codzienne sprawy finansowe. Aby je załatwić, wcale nie musisz jednak udawać się do placówki bankowej lub na pocztę. Dzięki możliwościom, które daje bankowość internetowa, wiele z nich załatwisz w domu. Jest to bezpieczne, proste i szybkie. Podpowiadamy z jakich funkcji możesz korzystać i jak to zrobić. Odpowiadamy również na najczęściej pojawiające się pytania.
 

Sprawdź szczegóły

Zakupy w internecie

Internet to bardzo przydatne narzędzie, które możemy wykorzystać również do robienia zakupów w sposób szybszy, wygodniejszy, a nierzadko również tańszy. Sprawdź w jaki sposób skorzystać z tej możliwości! Podpowiemy ci również jak robić zakupy bezpiecznie, w jaki sposób za nie zapłacić oraz gdzie szukać opinii o produktach i sprawdzać ceny. 

 

Sprawdź szczegóły

Rozrywka i edukacja

Internet to praktyczne narzędzie, które możesz wykorzystać nie tylko podczas załatwiania codziennych spraw, ale również po to, by oderwać się od codzienności. To wprost nieprzebrane źródło rozrywki i informacji, dzięki któremu miło spędzisz czas lub nauczysz się nowych rzeczy. Sprawdź jak korzystać z popularnych portali społecznościowych, grać w gry, czy oglądać filmy. Dowiedz się również jak nauczyć się nowych języków i zdobyć nowe zainteresowania!

 

Sprawdź szczegóły