Badania i raporty - Bank Pekao S.A.

BADANIA I RAPORTY

Raport o aktywności fizycznej dzieci klas 4-8

Co w czasie wolnym wybierze dziecko XXI wieku: piłkę nożną czy TikTok; rower czy YouTube; spotkanie z rówieśnikami na placu zabaw lub w parku czy kolejny poziom gry na konsoli? Na te i wiele innych pytań odpowiada raport Banku Pekao dotyczący aktywności dzieci z klas 4-8 szkół podstawowych.


 
Pobierz raport

 

Raport
o cyberbezpieczeństwie

Jak Internauci w Polsce dbają o swoje bezpieczeństwo w sieci? Jak oceniają swoją wiedzę na ten temat i skąd najczęściej ją czerpią? Czy potrafią zareagować w sytuacji cyberzagrożenia. Jesteśmy Minimalistami, Pragmatykami, a może Ryzykantami? 

Kliknij, a poznasz pełne wyniki raportu i będziesz mógł samodzielnie sprawdzić, jaka postawa wobec zagrożeń w Sieci jest ci najbliższa.


 
Sprawdź szczegóły

Raport
o edukacji finansowej dzieci

Już co trzecie dziecko w Polsce w wieku 6-13 lat posiada swoje konto bankowe. 
87% rodziców jest zgodnych, że edukacja finansowa najmłodszych jest ważna i sami podejmują to wyzwanie każdego dnia rozmawiając najczęściej z dziećmi o tym jak sobie radzić ze swoim kieszonkowym.

Czy jednak tylko rodzice są odpowiedzialni za edukację dzieci? Czy banki, mając ku temu wiedzę i kompetencje, mogą być dla nich wsparciem? Czego rodzice chcieliby najbardziej nauczyć swoje dzieci?

Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym raporcie o edukacji finansowej dzieci.
 


 
Pobierz raport