13.10.2023

Ruszył projekt Multi-Branch - w pięciu miastach zostaną otwarte ultranowoczesne oddziały Banku Pekao

W Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie i Łodzi powstają nowe placówki Banku Pekao S.A. Jest to związane z projektem Multi-Branch, którego celem jest zebranie jednostek obsługujących klientów biznesowych i detalicznych oraz zespołów wsparcia w jednej przestrzeni biurowej.

Już niedługo klienci bankowości korporacyjnej oraz przedsiębiorstw zostaną obsłużeni w nowoczesnych i funkcjonalnych przestrzeniach. Równolegle trwają intensywne prace nad realizacją placówek detalicznych, które zlokalizowane będą na parterze budynków, a ich wnętrze zaaranżowane zostanie w najnowszym standardzie.

- Projekt Multi-Branch to odpowiedź na oczekiwania klientów oraz pracowników. Ulokowanie jednostek w jednej przestrzeni biurowej poprawi jakość i dostępność usług, jak również stworzy lepsze warunki pracy – mówi Leszek Skiba, prezes zarządu Banku Pekao S.A.  Nowe obiekty, które otwieramy to nowoczesne, dobrze skomunikowane, a także atrakcyjne miejsca, zapewniające najwyższe standardy i technologie. Jestem pewien, że proekologiczne rozwiązania oraz wysokiej klasy wykończenie wnętrz stworzą przyjazną przestrzeń dla wszystkich użytkowników – dodaje.

Więcej informacji o Multi-Branchach znajdziesz TUTAJ