10.09.2025

Bank Pekao S.A. wspiera młode kobiety w budowaniu kompetencji przyszłości poprzez współpracę z Fundacją Girls Future Ready

Bank Pekao S.A. został Złotym Partnerem prestiżowego wydarzenia organizowanego przez Fundację Girls Future Ready, które odbyło się 5 września w Muzeum POLIN w Warszawie. To największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja dla młodych kobiet rozwijających kompetencje przyszłości.

Tegoroczny Girls Future Ready Summit zgromadził ponad pięćset uczestniczek w wieku od 14 do 26 lat, które miały okazję spotkać się z liderkami i ekspertami ze świata biznesu, nowych technologii, mediów, edukacji i innowacji. W wydarzenie aktywnie zaangażowały się także przedstawicielki Banku Pekao S.A.

Podczas panelu Girls Finance Ready: Money Talks wystąpiła Dagmara Wojnar, wiceprezes zarządu Banku Pekao, która zaznaczyła, że: - Prawdziwa wolność finansowa to możliwość mówienia 'nie' bez lęku i 'tak' bez poczucia winy. To efekt świadomych decyzji i doświadczeń, które budują naszą wartość – zarówno osobistą, jak i zawodową. Zwracając się do uczestniczek podkreśliła także, aby inwestować w siebie: - Nie czekajcie na idealny moment – warto zacząć od budowania systematycznych i solidnych finansowych fundamentów. Jedną z najlepszych decyzji, jakie możemy podjąć w każdym momencie życia, jest inwestycja w edukację. A kiedy osiągniemy coś ważnego, pamiętajmy, żeby docenić i nagrodzić siebie

Więcej przeczytasz TUTAJ.