Bankowość internetowa - Strefa seniora - Bank Pekao S.A.

Bankowość internetowa

Rachunki, przelewy, oszczędzanie – to nasze codzienne sprawy finansowe. Aby je załatwić, wcale nie musisz jednak udawać się do placówki bankowej lub na pocztę.
Dzięki możliwościom, które daje bankowość internetowa, wiele z nich załatwisz w domu. Jest to bezpieczne, proste i szybkie. Podpowiadamy z jakich funkcji możesz korzystać i jak to zrobić. Odpowiadamy również na najczęściej pojawiające się pytania.

Bankowość internetowa - krok 1: jak założyć konto internetowe?

Konto internetowe jest współcześnie najwygodniejszą formą bankowości. Dzięki niemu możesz m.in. opłacać rachunki, robić zakupy w internecie i sprawdzać stan swojego konta, kiedy tylko masz na to ochotę. I to wszystko w kapciach, nie wychodząc z domu. 


Zobacz artykuł

Bankowość internetowa - krok 2: Jak korzystać z konta internetowego?

Słyszałeś o tym, że konto internetowe pozwoli Ci wykonać wiele bankowych operacji za pomocą własnego komputera, bez wychodzenia z domu. Wszystko brzmi wspaniale, ale jak wygląda w praktyce?
 

Zobacz artykuł

Bankowość internetowa krok 3: co jeszcze mogę zrobić za pomocą konta internetowego?

Już wiesz, jak założyć internetowe konto w banku i jakie są podstawowe możliwości Twojego konta - wygodne przelewy internetowe, ustawianie cyklicznych płatności i zarządzanie przypisanymi do konta kartami. To jednak nie wszystko! 
  

Zobacz artykuł

Filmy instruktażowe

Pierwsze logowanie lub pierwszy przelew w bankowości internetowej jeszcze przed Tobą? Z  pewnością w tych krokach pomogą Ci filmy instruktażowe.


Zobacz filmy

Płatności internetowe - którą z opcji wybrać?

Chcesz opłacić rachunki albo zapłacić za zakupy, nie wychodząc z domu? Jeśli posiadasz konto internetowe, to jest to możliwe! Możesz nawet wykonać taką płatność na kilka różnych sposobów. Zastanawiasz się, jakie to są metody i czym się od siebie różnią?
 

Zobacz artykuł

Bankowość elektroniczna, a bankowość tradycyjna – wady i zalety

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy działający na terenie naszego kraju bank daje swoim klientom możliwość korzystania z bankowości elektronicznej. W praktyce oznacza to, że możemy dokonywać płatności, przelewać pieniądze, korzystać z produktów bankowych (takich jak lokaty czy kredyty) bez wychodzenia z domu. Aby mieć dostęp do tych usług, potrzebujesz jedynie internetu.


Zobacz artykuł

6 zasad bezpiecznego bankowania z Bankiem Pekao S.A.

Pandemia koronawirusa zmieniła życie większości z nas. W czasie kiedy „zostań w domu” to już nie zalecenie, ale konieczność, zmiany objęły wiele codziennych czynności, wśród których znalazły się również sprawy bankowe.


Zobacz artykuł

Bankowość mobilna w Banku Pekao S.A., krok 1: jak pobrać aplikację na telefon i zacząć z niej korzystać?

Korzystanie z możliwości, jakie daje bankowość mobilna, ma wiele zalet. Jest to nie tylko bezpieczne, ale również praktyczne. Osoby, które posiadają aplikację w telefonie, mogą sprawdzać stan swoich finansów, robić polecenia przelewów, czy korzystać z usług banku kiedy tylko mają na to ochotę. Nic więc dziwnego, że coraz więcej klientów Banku Pekao S.A. decyduje się na instalację aplikacji.


Zobacz artykuł

Bankowość mobilna w Banku Pekao S.A. krok 2: jakie możliwości daje mi aplikacja, gdzie ją znajdę i jak z niej korzystać?

Bank Pekao S.A. zadbał o to, żeby klienci, którzy korzystają z bankowości mobilnej w swoich telefonach, mieli dostęp do wielu przydatnych w codziennym życiu funkcji. Aplikacja mobilna PeoPay jest prosta i intuicyjna, a wybór funkcji, z których możesz korzystać, naprawdę spory. Sprawdźmy więc, jakie masz możliwości.


Zobacz artykuł

Bankowość internetowa - najczęściej zadawane pytania

Z bankowości internetowej korzysta coraz więcej osób. Panująca obecnie sytuacja sprawiła, że dla wielu stało się to nie tylko udogodnieniem, ale wręcz koniecznością, dzięki której mogą zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich.


Zobacz artykuł

Kontakt z bankiem przez telefon i przez internet

Pandemia koronawirusa sprawiła, że obecnie coraz więcej spraw załatwiamy przez telefon i internet. Dotyczy to również usług bankowych. Nie da się jednak ukryć, że wiele osób zastanawia się, czy taki sposób załatwiania spraw jest w stu procentach bezpieczny. Odpowiadamy więc na najczęściej pojawiające się pytania. Wierzymy, że dzięki temu będziesz mieć pewność, że załatwiasz swoje sprawy w sposób całkowicie bezpieczny.


Zobacz artykuł