Zakupy w internecie - Strefa seniora - Bank Pekao S.A.

Zakupy w internecie

Internet to bardzo przydatne narzędzie, które możemy wykorzystać również do robienia zakupów w sposób szybszy, wygodniejszy, a nierzadko również tańszy. Sprawdź w jaki sposób skorzystać z tej możliwości! Podpowiemy ci również jak robić zakupy bezpiecznie, w jaki sposób za nie zapłacić oraz gdzie szukać opinii o produktach i sprawdzać ceny. 

Jak zrobić zakupy przez internet?

Zakupy online cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają oszczędzać czas, bo możesz zamawiać wszystko, czego potrzebujesz, siedząc na swojej kanapie. Nie martwisz się o transport zakupionych produktów - przywiezie je kurier. Najczęściej zakupy online są też tańsze niż tradycyjne. 
 

Zobacz artykuł

Bezpieczne zakupy, czyli na co trzeba uważać w sieci

Zakupy w internecie są wyjątkowo wygodne i proste. Niestety nawet w sieci istnieje ryzyko natrafienia na nieuczciwego sprzedawcę, który może chcieć nas oszukać. Warto zatem dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznych zakupów online i zapewnić sobie pełen spokój podczas internetowych transakcji.
 

Zobacz artykuł

Jak zapłacić za zakupy w internecie?

Internet daje ogromne możliwości. Również w kwestii zakupów! Online można już kupić właściwie wszystko - od żywności, po ubrania, książki czy sprzęt RTV. Jak za swoje zakupy zapłacić szybko i wygodnie? Jest kilka opcji. Każdą z nich możesz wybrać już po zatwierdzeniu zamówienia i podaniu adresu dostawy w dowolnym sklepie internetowym - zwykle płatność to ostatni krok w procesie zakupów.
 

Zobacz artykuł

Internet w służbie korzystnych zakupów, czyli jak i gdzie sprawdzić opinie o produktach oraz porównać ceny z różnych sklepów internetowych

W internecie znajdziemy wielu sprzedawców, oferujących nam swoje produkty i usługi. Dzięki porównaniu cen oraz sprawdzeniu opinii w sieci (jeszcze przed dokonaniem zakupu), możemy w łatwy sposób wybrać najkorzystniejszą ofertę dla siebie. Gdzie jednak szukać tych opinii i jak porównywać ceny online?
 

Zobacz artykuł

E-konsument - jakie mam prawa i na co zwracać uwagę, robiąc zakupy przez internet?

Kupowanie w sieci jest naprawdę proste! Co więcej, robiąc zakupy w sklepie internetowym przysługuje Ci szereg praw, które gwarantują zapewniają wygodę i bezpieczeństwo zakupów. Sprawdź, co zyskujesz, decydując się na transakcje online.
 
Zobacz artykuł

Jak opłacić rachunki bez wychodzenia z domu?

Większość z nas każdego miesiąca musi zapłacić rachunki. Opłaty za prąd, gaz, wodę czy internet są konieczne. Nie oznacza to jednak, że musimy wychodzić z domu, by je uregulować. Obecnie istnieją sposoby, dzięki którym możemy zrobić to nie tylko szybciej, ale również taniej, niż na poczcie, czy w placówce banku.
 

Zobacz artykuł

Jak doładować telefon bez wychodzenia  domu?

Aby doładować telefon, wiele osób wybiera się do sklepu po zakup kuponu zdrapki lub wydruku z terminala. Nie jest to jednak koniecznością. Swój telefon bez problemu możesz doładować bez wychodzenia z domu. W jaki sposób? Podpowiadamy!
 

Zobacz artykuł