Bierz internet za rogi z Dancingiem Miedzypokoleniowym - Strefa seniora - Bank Pekao S.A.

 
Bierz internet za rogi z Dancingiem Międzypokoleniowym – zapraszamy na grupę dyskusyjną

“Bierz internet za rogi z Dancingiem Międzypokoleniowym!” – to grupa dyskusyjna na Facebooku, która została utworzona z inicjatywy Dancingu Międzypokoleniowego oraz Banku Pekao S.A. Jej członkami są zarówno Seniorzy, jak i grono młodszych osób skupionych wokół idei wspierania starszych w poruszaniu się po internecie. Jeśli jeszcze nie należysz do grupy, przekonaj się, dlaczego warto do niej dołączyć!
Grupy dyskusyjne na Facebooku zapewniają przestrzeń do wymiany doświadczeń, opinii oraz plików (np. video lub zdjęć). Angażowanie się w tego typu społeczności stanowi świetną okazję do nawiązywania nowych, internetowych znajomości oraz szansę na znalezienie wsparcia w rozwiązywaniu naszych codziennych problemów.. Grupa “Bierz internet za rogi z Dancingiem Międzypokoleniowym” ma za zadanie łączyć starsze i młodsze pokolenie w celu wspólnego pokonywania wszelkich trudności związanych z poruszaniem się po sieci. Seniorzy opowiadają w niej o tym, czego chcieliby się nauczyć w internecie, a młodzi pomagają im, udzielając cennych wskazówek lub wysyłając ciekawe źródła do czerpania cennej wiedzy.

Czym jest Dancing Międzypokoleniowy?

Dancing Międzypokoleniowy zajmuje się organizacją eventów tanecznych. Jak możemy przeczytać na ich Facebooku:
Imprezy [Dancingu Międzypokoleniowego] odbywają się w modnych, młodzieżowych klubach, do których osoby starsze nie przychodzą i ich nie znają. Wydarzenia prowadzą didżeje seniorzy, didżeje młodego pokolenia, raperzy. Na dancefloorze tańczą seniorzy i młodzi.
Kolejnym działaniem Dancingu jest stworzenie Senior Djs Academy, czyli akademii, w której seniorzy uczą się zawodu didżeja. Jest to propozycja stworzenia nowego miejsca pracy dla seniora didżeja.
Dancing Międzypokoleniowy aktywizuje Seniorów, dając im nową przestrzeń do nawiązywania relacji społecznych.. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działalności Dancingu Międzypokoleniowego, zajrzyj na fanpage: https://www.facebook.com/dancingmiedzypokoleniowy/ .

Jakie wątki są poruszane w grupie “Bierz internet za rogi z Dancingiem Międzypokoleniowym”?

Członkowie grupy rozmawiają na wiele tematów, motywują się i inspirują. Wysyłają sobie rozweselające filmiki o tańcu, dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat odkrywania tajników sieci, a także aktywizują się do lepszego poznawania internetu. Niektórzy decydują się na publikowanie swojej własnej twórczości, takiej jak nagrania video z prywatnych kanałów na YouTubie. Inni proszą o polecenie ciekawych materiałów, np. o charakterze edukacyjnym. Grupa “Bierz internet za rogi z Dancingiem Międzypokoleniowym” służy do wzajemnej wymiany doświadczeń, dostarcza rozrywki ale jest też przestrzenią gdzie znajdziemy wsparcie i zrozumienie.
Jeśli chcesz dołączyć do tej wyjątkowej społeczności, to koniecznie zrób to teraz! Czekamy na Ciebie: https://www.facebook.com/groups/177066766032733/.
 


Data publikacji: kwiecień 2024← powrót