Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

CDM24

CDM24 to usługa dedykowana wszystkim zainteresowanym inwestowaniem w produkty rynku kapitałowego. Za pośrednictwem CDM24 umożliwiamy Ci bezpieczny dostęp do rachunku inwestycyjnego, a także wygodne zarządzanie swoim portfelem poprzez Internet i Telefon. Usługa może być powiązana z obsługą rachunku w Banku Pekao S.A. za pośrednictwem usługi Pekao24.

CDMInternet

W ramach usługi CDM24 otrzymujesz do dyspozycji serwis internetowy, dający możliwość zarządzania rachunkiem brokerskim poprzez Internet.Poznaj szczegóły obsługi rachunku przez Internet

TeleCDM

W ramach usługi CDM24 otrzymujesz dostęp do rachunku za pośrednictwem konsultanta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz całodobowo w serwisie automatycznym.

Więcej informacji o obsłudze telefonicznej

Notowania on-line

Za pośrednictwem serwisu CDMInternet otrzymujesz dostęp do notowań giełdowych w czasie rzeczywistym w pakietach dostosowanych do twoich potrzeb i preferencji.


Dowiedz się więcej o dostępie do notowań

Jeśli jesteś klientem Banku Pekao S.A. i korzystasz z usługi Pekao24, możesz automatycznie przełączać się pomiędzy serwisami CDMInternet i PekaoInternet.

Skorzystaj z integracji rachunków. Będziesz miał możliwość płynnego zarządzania swoimi aktywami, w tym realizacji szybkich przelewów środków pieniężnych pomiędzy rachunkami inwestycyjnym i bankowym.

Aby aktywować usługę zaloguj się do CDMInternet i w sekcji USTAWIENIA w zakładce POWIĄZANIE Z USŁUGĄ PEKAO24

  • Wprowadź Numer Klienta obowiązujący w Banku Pekao S.A.
  • Potwierdź wyrażenie zgody na przechowywanie przez CDM identyfikatora bankowego.
  • Zaakceptuj dyspozycję wybierając opcję ZACHOWAJ.
  • Wprowadź wybrane losowo znaki z hasła, którym posługujesz się w PekaoInternet.

Szczegółowe informacje uzyskasz pod numerami telefonów:
0 801 140 490 lub /0-22/ 591 24 90.

Toolbox
  Informacje rynkowe
   Zapamiętane skróty
kontakt