Codzienne bankowanie

Otwórz Konto Przekorzystne on-line!

0 zł za obsługę karty debetowej do tego konta oraz wypłaty gotówki tą kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce przez okres 24 miesięcy (2 lat) od dnia zawarcia umowy o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard Debit FX. Promocja trwa do 31.03.2022 r.
za prowadzenie Konta Przekorzystnego
0 zł za obsługę karty debetowej VISA do konta
 • Zobacz szczegóły

  Obsługa karty debetowej do konta Visa Debit FX w przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów) oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej tą konkretną kartą debetową wydaną przez Bank Pekao S.A. lub aplikacją PeoPay w kolejnym miesiącu kalendarzowym bank nie pobierze opłaty, w przeciwnym razie: 4 zł/mies.

za przewalutowanie przy płatności kartą (Mastercard Debit FX i Visa Debit FX)
0 zł za Pakiet Komfort do Twojego Konta Przekorzystnego przez pierwsze 6 miesięc
 • Zobacz szczegóły
  • Pakiet Komfort Platynowy składa się z płatnego Pakietu Express Elixir i bezpłatnego dla klienta w całym okresie ochrony Pakietu Ubezpieczeń. 
  • Pakiet Express Elixir jest bezpłatny w promocji przez 6 pierwszych miesięcy, jeżeli będzie aktywowany do konta po raz pierwszy. Po tym okresie pobierzemy miesięcznie opłatę za Pakiet Express Elixir zgodnie z Regulaminem Pakietu Komfort. 
  • Ochronę ubezpieczeniową, w ramach ubezpieczenia grupowego Twoja Ochrona, zapewnia PZU SA. 
  • Bank jest ubezpieczającym i opłaca składkę ubezpieczeniową. 
    

  Dowiedz się więcej>
   

prowizji banku za wypłaty gotówki kartą do konta z bankomatu za granicą
 • Zobacz szczegóły

  W przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów) oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym minimum jednej transakcji bezgotówkowej tą konkretną kartą debetową (Mastercard Debit FX lub Visa Debit FX) wydaną przez Bank Pekao S.A. lub aplikacją PeoPay w kolejnym miesiącu kalendarzowym bank nie pobierze opłaty w przeciwnym razie: 2,3%, min. 5 zł
   

za dostęp do aplikacji bankowości mobilnej PeoPay będącej częścią usługi bankowości elektronicznej
 • Zobacz szczegóły

  Dzięki aplikacji PeoPay masz  szybki i wygodny dostęp do swoich produktów w Banku Pekao S.A.,  opłacisz rachunki, zapłacisz za zakupy, wypłacisz gotówkę BLIKIIEM, a nawet weźmiesz pożyczkę.
  Dowiedz się więcej

2,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym do 20 tys. przez 183 dni od dnia zawarcia umowy
otwarta bankowość w serwisie Pekao24 i aplikacji PeoPay wszystkie konta w jednym miejscu
 • Zobacz szczegóły

  Poznaj nową usługę i w bezpieczny sposób dodaj konto z innego banku lub zleć przelew z niego w bankowości internetowej Banku Pekao S.A.
  więcej> 

пропозиція для українців
 • Zobacz szczegóły

  Дізнайтеся більше щодо відкриття рахунку Konto Przekorzystne - перейдіть до сторінки українською мовою.
  Детальніше

cashback proste i szybkie wypłaty gotówki podczas zakupów
dyspozycje i zaświadczenia w serwisie internetowym Pekao24, aplikacji PeoPay oraz za pośrednictwem konsultanta infolinii szybko i wygodnie zlecisz wybrane dyspozycje i wnioski oraz pobierzesz wybrane zaświadczenia
polecaj konto w Banku Pekao S.A., zyskaj nawet 1500 zł zapisz się do naszego Programu i spełnij jego warunki wraz ze swoimi znajomymi, promocja trwa do 30.04.2022 r.
0 zł za Pakiet Komfort do Twojego Konta przez pierwsze 6 miesięcy
 • Zobacz szczegóły

  Pakiet Komfort składa się z płatnego Pakietu Express Elixir i bezpłatnego dla klienta w całym okresie ochrony Pakietu Ubezpieczeń PZU SA. Pakiet Express Elixir jest bezpłatny w promocji przez 6 pierwszych miesięcy od daty jego aktywacji, jeżeli Pakiet Komfort będzie aktywowany do konta po raz pierwszy. Po tym okresie pobierzemy miesięcznie opłatę za Pakiet Express Elixir zgodnie z Regulaminem Pakietu Komfort.
  Ochronę ubezpieczeniową zapewnia PZU SA. Bank jest ubezpieczającym i opłaca składkę ubezpieczeniową. Listę kont, do których możesz aktywować Pakiet Komfort, znajdziesz również w Regulaminie Pakietu Komfort.

Wybierasz jeden z trzech wariantów zróżnicowanych pod względem liczby przelewów Express Elixir do wykorzystania w miesiącu oraz zakresu ubezpieczenia
Wybierz np. Pakiet Komfort Platynowy i wejdź do STREFY KOMFORTU
 • Zobacz szczegóły
  • Kupiłeś przez internet wadliwy towar a sprzedawca nie chce zwrócić Ci pieniędzy? Możesz otrzymać zwrot kosztów zakupu od PZU SA!
  • Złamał Ci się klucz w zamku? PZU SA zorganizuje przyjazd fachowca i pokryje koszty interwencji!
  • Podczas koszenia trawnika spod kosiarki wypadł kamień i uderzył w samochód sąsiada, zaparkowany przed jego domem? PZU SA wypłaci sąsiadowi odszkodowanie.
  • Musisz ekspresowo zapłacić zaliczkę na upragnione wakacje last minute? Przelejesz pieniądze natychmiastowo w bankowości elektronicznej Pekao24 lub aplikacji PeoPay!
    

dla osób do 26 lat

za prowadzenie rachunku płatniczego
 • Zobacz szczegóły

  Po ukończeniu 26. roku życia opłaty za Konto Przekorzystne będą pobierane na zasadach ogólnych. W przypadku osób, które nie ukończyły 18. roku życia, umowę o Konto Przekorzystne zawiera w ich imieniu przedstawiciel ustawowy.

za obsługę karty rewolucyjnej do konta
za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie nie pobierzemy prowizji za wypłaty kartą debetową do tego konta z bankomatów w Polsce i za granicą
za krajowe polecenie przelewu w złotych (nie dotyczy szybkich przelewów express eliksir oraz BLIK-iem) 20 gr za wysłanie kodu SMS do zatwierdzania transakcji
za dostęp do aplikacji PeoPay
zniżki do 30% w programie Galeria Rabatów w programie Galeria Rabatów znajdziesz zniżki do 30% w ponad 2000 sklepach
płatności zbliżeniowe Google Pay, Apple Pay czy kodem BLIK prosty, bezpieczny, nowoczesny sposób płacenia w milionach miejsc
 • Zobacz szczegóły

  Z Google Pay, Apple Pay, BLIK-iem nie potrzebujesz portfela, ani karty płatniczej. Wystarczy telefon, by zapłacić za kawę w mieście, zakupy w internecie, czy wypłacić gotówkę z bankomatu!

  Więcej o Google Pay 
  Więcej o Apple Pay
  Więcej o BLIK

пропозиція для українців до 26 років
 • Zobacz szczegóły

  Дізнайтеся більше щодо відкриття рахунку Konto Przekorzystne для молоді  - перейдіть до сторінки українською мовою.
  Детальніше

program rozwoju online OK, GO! Zdobądź wiedzę i umiejętności niezbędne w rozwoju osobistym i zawodowym oraz odbierz prestiżowy certyfikat, który wyróżni Cię na rynku pracy.
 • Zobacz szczegóły

  Aby dołączyć do programu OK, GO! należy do 31.12.2022 r. otworzyć Konto Przekorzystne dla młodych wraz z kartą do konta w oddziale banku i spełnić pozostałe warunki określone w regulaminie promocji. Po otrzymaniu kodu dostępu do programu zarejestruj się na https://myican.pl/pekaogo i wybierz szkolenie z 6 obszarów tematycznych dostarczających wiedzę w takich obszarach jak: biznes i finanse, efektywność osobista, marketing i sprzedaż, komunikacja w biznesie, zarządzanie, przywództwo, strategia. Zdobywaj wiedzę od ekspertów najwyższej klasy i miej dostęp do dodatkowych materiałów edukacyjnych. Szczegóły dostępne w regulaminie i oddziałach banku.   

bezpłatna debetowa karta wielowalutowa w EUR, USD, GBP, CHF do konta
wypłaty w bankomatach za granicą bez prowizji
dwie pierwsze wypłaty w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce bezpłatne
0 zł za prowadzenie konta walutowego
 • Zobacz szczegóły
  Konta w walutach z zerową lub dodatnią stopą depozytową właściwego Banku Centralnego:
  • 0 jednostek waluty (dalej j.w.) niezależnie od średniomiesięcznego salda rachunku
  Konta w walutach z ujemną stopą depozytową właściwego Banku Centralnego:
  opłata uzależniona od średniomiesięcznego salda rachunku w miesiącu poprzednim:
  • 0 j.w. jeżeli saldo od 0,00 do 19.999,99j .w.
  • 15 j.w. jeżeli saldo od 20.000,00 do 49.999,99 j.w.
  • 30 j.w. jeżeli saldo od 50.000,00 do 99.999,99 j.w.
  • 100 j.w. jeżeli saldo od 100000,00 do 499.999,99 j.w.
  • 200 j.w. jeżeli saldo od 500.000,00 j.w.
  Za dany miesiąc opłata za prowadzenie danego Konta Walutowego nie jest pobierana, jeżeli w poprzednim miesiącu: 
  • Posiadacz wykonał z tego Konta Walutowego min 1 polecenie przelewu wewnętrznego na dowolny inny rachunek w Banku prowadzony w innej walucie, lub
  • na to Konto Walutowe wpłynęło min 1 polecenie przelewu wewnętrznego z dowolnego innego rachunku w Banku prowadzonego w innej walucie,
  przy czym łączna kwota wyżej wymienionych poleceń przelewów wynosiła co najmniej 1.000,00 jednostek waluty Konta Walutowego, którego dotyczy to zwolnienie z opłaty.
  Informacja o aktualnych (na ostatni dzień poprzedniego miesiąca) stopach depozytowych Banków Centralnych dla EUR, CHF, USD i GBP jest dostępna tutaj.
0 zł za bankomaty Banku Pekao S.A. brak opłat za wypłaty kartą do konta
0 zł za usługę Kantor Pekao24
możliwość korzystania z karty wielowalutowej PLN, EUR, USD, GBP, CHF
do -30% zniżki u partnerów programu Galeria Rabatów
 • Zobacz szczegóły
  Przy płatnościach kartą Banku Pekao S.A., aplikacją PeoPay lub przelewem z bankowości internetowej Pekao24
za otwarcie i prowadzenie rachunku płatniczego
za obsługę karty debetowej do tego rachunku
za wypłaty gotówki z bankomatów Banku Pekao S.A.
za 5 pierwszych krajowych wypłat gotówki w miesiącu z bankomatów nienależących do Banku Pekao S.A.
za 5 pierwszych krajowych przelewów w miesiącu
 • Zobacz szczegóły

  Dotyczy:

  • poleceń przelewów wewnętrznych,
  • krajowych poleceń przelewów w walucie obcej,
  • krajowych poleceń przelewów w zł,
  • krajowych poleceń przelewów SEPA,
  • krajowych zleceń stałych, w tym przelewów cyklicznych.

Polecaj konto znajomym i razem odbierajcie nagrody.

50 zł dla Ciebie za polecenie konta i 50 zł dla Twojego znajomego za otworzenie Konta Przekorzystnego dla młodych oraz spełnienie warunków zasad edycji programu
100 zł dla Ciebie za polecenie konta i 100 zł dla Twojego znajomego za otworzenie Konta Przekorzystnego, Konta Świata Premium, Konta Przekorzystnego Biznes oraz spełnienie warunków zasad edycji programu
1200 zł premii dla firm za skorzystanie ze wskazanych usług banku na zasadach określonych w regulaminie promocji
obowiązki i uprawnienia dostawcy przyjmującego
 • Zobacz szczegóły

  Dostawca przyjmujący w terminie 2 dni roboczych od otrzymania Upoważnienie klienta do przeniesienia rachunku zwraca się do dostawcy przekazującego o to, by:

  1. przekazał dostawcy przyjmującemu i klientowi (jeśli tego zażądał) wykaz zleceń stałych oraz informacje o  zgodach na realizację poleceń zapłaty, które mają zostać przeniesione. Dostawca przyjmujący wykonuje przenoszone polecenia zapłaty po upływie 6 dni roboczych od dnia otrzymania dokumentów od dostawcy przekazującego,
  2. przekazał dostawcy przyjmującemu i klientowi (jeśli tego zażądał) informacje o regularnie przychodzących przelewach* oraz zleconych przez wierzyciela poleceniach zapłaty, które zrealizowano na rachunku płatniczym klienta w ciągu 13 miesięcy poprzedzających dzień zwrócenia się o te informacje,
  3. nie akceptował poleceń zapłaty i przychodzących przelewów* od dnia określonego w upoważnieniu (jeśli dostawca przekazujący nie zapewnia automatycznego przekierowania przychodzących przelewów* i poleceń zapłaty na rachunek płatniczy klienta u dostawcy przyjmującego),
  4. anulował zlecenia stałe od dnia określonego w upoważnieniu,
  5.  przekazał   pieniądze, które pozostały na rachunku płatniczym, w dniu określonym przez klienta w upoważnieniu,
  6. zamknął rachunek płatniczy w dniu wskazanym przez klienta w upoważnieniu.

  W terminie 5 dni roboczych od otrzymania od dostawcy przekazującego informacji wymienionych w  punktach a i b dostawca przyjmujący:

  1. ustanawia i realizuje zlecenia stałe, o które wystąpił klient, od dnia wskazanego w upoważnieniu,
  2. dokonuje niezbędnych przygotowań do akceptacji poleceń zapłaty i akceptuje  te polecenia od dnia wskazanego w upoważnieniu,
  3. informuje płatników wskazanych w upoważnieniu i dokonujących regularnych przelewów* na rachunek płatniczy klienta o danych identyfikujących rachunek płatniczy klienta u dostawcy przyjmującego oraz przekazuje płatnikom kopię upoważnienia,
  4. informuje odbiorców wskazanych w upoważnieniu, którzy stosują polecenia zapłaty  do rachunku  płatniczego klienta, o danych rachunku u dostawcy przyjmującego oraz o dniu, od którego polecenia zapłaty mają być realizowane z tego rachunku płatniczego. Przekazuje im także kopię upoważniania.


  * Przelewem jest: polecenie przelewu, polecenie przelewu SEPA, polecenie przelewu w walucie obcej oraz polecenie przelewu wewnętrznego.
   

obowiązki i uprawnienia dostawcy przekazującego
 • Zobacz szczegóły

  Dostawca przekazujący dokonuje następujących czynności (jeśli były objęte upoważnieniem):

  1. w terminie 5 dni roboczych od dnia otrzymania upoważnienia klienta przekazuje dostawcy przyjmującemu oraz klientowi (jeśli tego zażądał):
   •  wykaz istniejących zleceń stałych oraz informacje o udzielonych zgodach na realizację poleceń zapłaty,
   •  informacje o regularnie przychodzących przelewach* oraz zleconych przez wierzyciela poleceniach zapłaty , które zostały zrealizowane na rachunku płatniczym klienta w ciągu 13 miesięcy poprzedzających dzień zwrócenia się o te informacje.
  2. Od dnia określonego w upoważnieniu  nie akceptuje przelewów* przychodzących  i poleceń zapłaty (w przypadku gdy nie zapewnia automatycznego przekierowania przychodzących przelewów i poleceń zapłaty na rachunek płatniczy posiadany u dostawcy przyjmującego.  W przypadku odmowy przyjęcia przelewu albo polecenia zapłaty informuje płatnika lub odbiorcę o jej przyczynach.
  3. Anuluje zlecenia stałe od dnia określonego w upoważnieniu.
  4. W dniu określonym w upoważnieniu przekazuje pieniądze, które zostały na rachunku płatniczym prowadzonym przez dostawcę przekazującego, na rachunek płatniczy prowadzony przez dostawcę przyjmującego.
  5. Zamyka rachunek płatniczy w dniu określonym w upoważnieniu, jeśli nie ma na nim nieuregulowanych zobowiązań, które uniemożliwiają jego zamknięcie.

  * Przelewem jest: polecenie przelewu, polecenie przelewu SEPA, polecenie przelewu w walucie obcej oraz polecenie przelewu wewnętrznego.
   

obowiązki i uprawnienia klienta
 • Zobacz szczegóły

  Klient, który chce zmienić dostawcę prowadzącego jego rachunek i/lub realizującego jego płatności w ramach usług płatniczych:

  1. jest zobowiązany do poprawnego i jednoznacznego sformułowania upoważnienia oraz wniosku o przeniesienie rachunku/usług płatniczych,
  2. jest zobowiązany do podania wszelkich informacji, które mogą mieć wpływ na proces przenoszenia rachunku/usług płatniczych, np. o ustanowionych blokadach na rachunku, zajęciach wierzytelności itp.
  3. jest uprawniony do nieodpłatnego otrzymania (w formie papierowej lub  elektronicznej) wszelkich informacji na temat procesu przenoszenia rachunku, usług płatniczych, jakie świadczy bank przyjmujący, oraz ograniczeń, które mogą pojawić się w trakcie przenoszenia rachunku płatniczego.
ograniczenia w przenoszeniu rachunków z Banku Pekao S.A.
 • Zobacz szczegóły

  Przeniesienie rachunku (lub usług płatniczych) może być utrudnione lub niemożliwe, jeśli występują na nim nieuregulowane zobowiązania – określone w umowach i regulaminach – w tym:
   

  1. rachunek jest zablokowany z tytułu zajęcia egzekucyjnego lub innego tytułu np. ustanowienia zabezpieczenia (kaucji) na potrzeby zobowiązań klienta w naszym banku/ w innym banku lub też środki na rachunku są zamrożone albo wstrzymano transakcje na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu,
  2. rachunek jest prowadzony na rzecz klienta, wobec którego zostało wydane postanowienie o ogłoszeniu przez niego upadłości konsumenckiej, lub który złożył wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej,
  3. rachunek jest zablokowany z tytułu nierozliczonej transakcji, np. dokonanej kartą debetową wydaną do tego rachunku,
  4. saldo na rachunku wynosi zero, ale nie zostały uiszczone należne bankowi opłaty i prowizje (jeżeli z powodu braku środków opłaty są naliczane, ale pobierane dopiero z przyszłych wpływów lub udostępnionego limitu),
  5. rachunek wykazuje saldo ujemne (został wykorzystany i niespłacony kredyt  na rachunku płatniczym lub wystąpił niedozwolony debet),
  6. rachunek jest powiązany z innymi produktami/ usługami np. rachunek jest wykorzystywany do automatycznej spłaty, rat kredytu/ pożyczki lub zadłużenia na karcie kredytowej,
  7. do rachunku są wydane karty z odroczonym terminem płatności,
  8. na rachunku są ustanowione blokady środków,
  9. rachunek jest rachunkiem wspólnym, a do jego zamknięcia (jeśli takie są postanowienia umowy) wymagana jest zgoda wszystkich współposiadaczy. W takim przypadku wniosek o zamknięcie rachunku może zostać  zaakceptowany, jeżeli zarówno na upoważnieniu dla banku, jak i  we wniosku znajdują się dane oraz podpisy wszystkich współposiadaczy
  10. do rachunku jest otwarte: inkaso czeków w obrocie krajowym oraz dewizowym lub akredytywa/ inkaso dokumentowe,
  11. informacje przekazane we wniosku złożonym przez klienta są niepełne.
informacje dodatkowe
 • Zobacz szczegóły
  1. Przeniesienie danej usługi płatniczej może odbywać się wyłącznie w przypadku, gdy jest ona dostępna w ofercie banku przyjmującego.
  2. Usługi płatnicze, które świadczy Bank Pekao S.A., oraz związane z nimi opłaty i prowizje są opisane na pekao.com.pl.
  3. Informacje o danych, które powinien przedstawić klient w celu przeniesienia rachunku, są dostępne we wniosku o przeniesienie rachunku.
  4. Klientowi przysługuje prawo do skorzystania z sądowego lub pozasądowego rozstrzygania sporów z bankiem. Podmiotami właściwymi do rozstrzygania sporów pozasądowych są:
   • Bankowy Arbitraż Konsumencki (Arbiter Bankowy) działający przy Związku Banków Polskich; tryb i zasady prowadzenia takich postępowań dostępne są na zbp.pl,
   • Rzecznik Finansowy; tryb i zasady prowadzenia takich postępowań dostępne są na rf.gov.pl.
  5. W przypadku sporu dotyczącego umowy zawartej za pośrednictwem internetu lub innego kanału elektronicznego klient może skorzystać z pozasądowego rozstrzygania sporów z bankiem także za pośrednictwem platformy ODR, dostępnej na: ec.europa.eu/consumers/odr/.
  6. Klient może zwrócić się o pomoc do miejskich lub powiatowych rzeczników konsumentów oraz wnieść skargę na bank do Komisji Nadzoru Finansowego.
  7. Organem nadzoru właściwym w sprawach z zakresu ochrony konsumentów jest prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
  8. Dostawca przyjmujący lub dostawca przekazujący niezwłocznie wyrównuje każdą szkodę klienta , która bezpośrednio wynika z niewywiązania się dostawców(przekazującego lub przyjmującego) z terminów i warunków przeniesienia rachunku/usług.
0zł za kartę wystarczy 1 płatność kartą w miesiącu oraz wpływ 500 zł na konto
Gwarancja niskich kursów dzięki przeliczaniu transakcji po kursach Mastercard lub Visa, bez prowizji banku
Jedna karta wiele walut możesz płacić bezpośrednio z konta w EUR, USD, GBP, CHF
0 zł za wypłaty w bankomatach za granicą wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu oraz wpływ 500 zł na konto
Nagrody w programie Bezcenne Chwile za każdą płatność kartą Mastercard otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na nagrody
Cashback proste i szybkie wypłaty gotówki podczas zakupów
Tańsze zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych
Płatności w internecie kupuj zdalnie i płać kartą
Visa Benefit Program Wystarczy dołączyć do Visa Benefit Program, aby zyskać więcej!
 • Zobacz szczegóły

  Płacąc kartą Visa, możesz robić zakupy po preferencyjnych cenach, skorzystać z dedykowanych usług dodatkowych lub zniżek. Zarejestruj swoją kartę Visa na stronie www.visa.pl/pl_pl/visa-benefit/ i zyskaj więcej dzięki wyjątkowym promocjom!

0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w całej Polsce dla osób z wpływami powyżej 5 tysięcy zł miesięcznie
 • Zobacz szczegóły

  Nie zapłacisz też za wypłaty gotówki z bankomatów zagranicznych i 2 pierwsze w danym miesiącu wypłaty z obcych bankomatów krajowych przy niższych wpływach na Konto Przekorzystne, jednak w poprzednim miesiącu na rachunek powinien nastąpić pojedynczy wpływ min. 500 zł.
  Jako wpływ rozumiemy jakiekolwiek zasilenie Konta Przekorzystnego, z wyjątkiem wpłaty gotówki, wpływu z tytułu rozliczenia lokat, kredytów lub pożyczek czy polecenia przelewu wewnętrznego.
   

0 zł za obsługę karty debetowej w przypadku wykonania kartą minimum 4 transakcji bezgotówkowych
 • Zobacz szczegóły

  Opłata za obsługę karty wynosi 0 zł w przypadku wykonania minimum 4 transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu kalendarzowym dokonanych przez posiadacza karty dowolną posiadaną kartą Banku Pekao S.A.

jako karta główna lub druga do Konta Przekorzystnego
zniżki do 30% w programie Galeria Rabatów
dla obecnych i nowych klientów o szczegóły zapytaj doradcę
specjalne oferty w Programie Visa Oferty
Apple Pay dodaj kartę do płatności Apple Pay i płać wygodnie telefonem tak, jak kartą
Google Pay płać wygodnie telefonem! Korzystaj z Google Pay!
 • Zobacz szczegóły

  Płać swoim telefonem jak kartą - Google Pay działa jak elektroniczny portfel, którym możesz płacić zbliżeniowo w terminalu w sklepie, w internecie i w wybranych aplikacjach.

  Dowiedz się więcej

Cashback proste i szybkie wypłaty gotówki podczas zakupów
Visa Benefit Program Wystarczy dołączyć do Visa Benefit Program, aby zyskać więcej!
 • Zobacz szczegóły

  Płacąc kartą Visa, możesz robić zakupy po preferencyjnych cenach, skorzystać z dedykowanych usług dodatkowych lub zniżek dla kart złotych. Zarejestruj swoją kartę Visa na stronie www.visa.pl/pl_pl/visa-benefit/ i zyskaj więcej dzięki wyjątkowym promocjom!

Aplikacja PeoPay

łatwo ogarniesz domowe finanse i masz czas na to, co ważne.

Szybki dostęp do salda w PeoPay możesz szybko sprawdzić saldo przed zalogowaniem się do aplikacji
 • Zobacz szczegóły
  Możesz ustawić podgląd na ekranie głównym salda rachunku kwotowo lub jako procentowy wskaźnik salda widoczny bez konieczności logowania się.. Aby to ustawić zaloguj się do PeoPay i wybierz Więcej   Ustawienia Widok salda przed zalogowaniem i ustaw wersję wskaźnika salda.
Przelewy w aplikacji PeoPay wykonasz przelewy na dowolne rachunki oraz doładowania telefonów. Możesz także wysłać przelew na telefon Blik na podstawie numeru telefonu odbiorcy (również na rachunek w innym banku)
Płatności telefonem Dzięki PeoPay zapłacisz telefonem podobnie jak kartą w sklepie lub w internecie - z Apple Pay lub Google Pay lub kodem BLIK.
Oferty na Klik Zawsze staramy się dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Pożyczka, lokata, a może konto oszczędnościowe? Zaloguj się i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie.
Wymiana walut 24h/7 Wymieniaj waluty po atrakcyjnych kursach bez wychodzenia z domu.
Notowania W nowej wersji aplikacji możesz korzystać z dostępu do notowań giełdowych z rynku GPW, NewConnect i indeksów polskich.
 • Zobacz szczegóły
  Jeśli chcesz korzystać z usług maklerskich na swoim urządzeniu mobilnym, pobierz aplikację Pekao24Makler.
  Usługi są dostępne dla Klientów Banku posiadających podpisaną Umowę świadczenia usług maklerskich przez Biuro Maklerskie Pekao.

  Dowiedz się więcej
Usługa Autopay Płać automatycznie za przejazd autostradą dzięki usłudze Autopay.
Bilety komunikacyjne Kupuj wygodnie bilety komunikacji miejskiej w aplikacji PeoPay

Karta kredytowa Elastyczna

Korzystaj z karty a wydatki spłacaj w ratach

dodatkowe pieniądze masz dostęp do limitu kredytowego od 1000 do 30 000 zł (w zależności od zdolności kredytowej)
 • Zobacz szczegóły

  Jeżeli posiadasz rachunek płatniczy typu ROR i korzystasz z usługi bankowości elektronicznej Pekao24, to spłatę w ratach możesz uruchomić w usłudze bankowości elektroniczej Pekao24, w tym, w aplikacji mobilnej PeoPay.

elastyczna spłata wydatki od 300 do 5000 zł możesz rozłożyć na raty. Zależnie od kwoty rozkładanej na raty możesz wybrać od 3 do 24 rat
 • Zobacz szczegóły

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla spłaty w ratach w kwocie 1600 zł - wynosi 18,22%, przy przyjęciu założeń, że: 

  • przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości, w trybie transakcji bezgotówkowej oraz rozłożony na 24 równe  raty (maksymalna liczba rat, dostępna dla tej kwoty) w kwotach 66,67 zł, 
  • oprocentowanie spłaty w ratach wynosi 0% w stosunku rocznym. 

  Przy przyjęciu powyższych założeń: 

  • całkowita kwota do zapłaty wynosi 1913,86 zł,  
  • całkowity koszt kredytu wynosi 313,86 zł i obejmuje: opłatę za wydanie karty (15 zł), odsetki (0 zł), opłaty miesięczne za obsługę karty (97,50 zł) i miesięczne prowizje za uruchomienie spłaty w ratach (201,36 zł) 
  • okres kredytowania wynosi 25 miesięcy. 

  Kalkulacja została dokonana na dzień 5.01.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

0 zł za obsługę karty Wystarczy zrobić 4 transakcje kartą w cyklu rozliczeniowym. W przypadku braku transakcji, opłata za obsługę karty wynosi 3,90 zł miesięcznie.
RRSO 14,24%
 • Zobacz szczegóły

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla limitu kredytowego w karcie Elastyczna w wysokości  6 800 zł (dalej limit kredytowy) – wynosi 14,24%, przy przyjęciu założeń, że:
  -  przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości, w trybie transakcji bezgotówkowej,
  - spłata zadłużenia w ramach limitu kredytowego następuje co miesiąc w wysokości kwot minimalnych stanowiących 5% wykorzystanego limitu kredytowego nie mniej niż 50 zł,
  -  oprocentowanie limitu kredytowego jest zmienne i wynosi 11,5% w stosunku rocznym.
  Przy przyjęciu powyższych założeń:
  -  całkowita kwota do zapłaty dla limitu kredytowego wynosi  8 713,81 zł,
  -  całkowity koszt kredytu dla limitu kredytowego wynosi 1 913,81 zł i obejmuje: opłatę za wydanie karty (15 zł), opłatę za wznowienie karty (15 zł), odsetki (1 591,31 zł) oraz opłaty miesięczne za obsługę karty kredytowej (292,50 zł),
  -  okres kredytowania wynosi 75 miesięcy.
  Kalkulacja przygotowana na 5.01.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.


  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla spłaty w ratach w kwocie 1600 zł - wynosi 17,65%, przy przyjęciu założeń, że: 
  - przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości, w trybie transakcji bezgotówkowej oraz rozłożony na 24 równe  raty (maksymalna liczba rat, dostępna dla tej kwoty) w kwotach 66,67 zł, 
  - oprocentowanie spłaty w ratach wynosi 0% w stosunku rocznym. 
  Przy przyjęciu powyższych założeń: 
  - całkowita kwota do zapłaty wynosi 1904,26 zł,  
  - całkowity koszt kredytu wynosi 304,26 zł i obejmuje: opłatę za wydanie karty (15 zł), odsetki (0 zł), opłaty miesięczne za obsługę karty (97,50 zł) i miesięczne prowizje za uruchomienie spłaty w ratach (191,76 zł) 
  - okres kredytowania wynosi 25 miesięcy. 
  Kalkulacja została dokonana na dzień 4.11.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

   

Oferta Specjalna „Karta kredytowa bez opłaty na start”
 • Zobacz szczegóły

  Jeśli nie posiadasz naszej karty kredytowej Elastyczna, Pekao Mastercard/Visa Credit Silver, Pekao Mastercard/Visa Credit Gold, sprawdź promocję „Karta kredytowa bez opłaty na start”.
  Wybierając jedną z kart zyskasz zwrot opłaty za wydanie karty Elastyczna albo zwrot opłaty rocznej za kartę złotą lub srebrną. Promocja do 20.03.2022 r. Dowiedz się więcej >

proste płatności za granicą transakcje w walutach z Tabeli kursowej Banku Pekao S.A. są przeliczane bezpośrednio na złote

Pekao Mastercard Credit Silver i Pekao Visa Credit Silver

dodatkowe pieniądze masz dostęp do limitu kredytowego od 1000 do 20 000 zł (w zależności od zdolności kredytowej)
kredyt bez odsetek dla transakcji bezgotówkowych płać za zakupy kartą i korzystaj z kredytu bez odsetek nawet przez 55 dni. Bank nie nalicza odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz kwotę całkowitą do spłaty w terminie wskazanym w zestawieniu transakcji
wygodne płatności w internecie za zakupy i usługi w serwisach internetowych
ubezpieczenie z kartą otrzymasz Srebrny pakiet ubezpieczeń w podróży zagranicznej, które obejmuje m. in.: koszty leczenia (suma ubezpieczenia 30 000 zł), następstwa nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 10 000 zł), oraz Assistance w podróży
tańsze zakupy korzystaj ze zniżek nawet do 30%
w programie Galeria Rabatów. Rabaty dostępne są u partnerów programu
na terenie całej Polski oraz w sklepach internetowych, pełna oferta partnerów
na www.rabatypekao.pl
RRSO 17,52%
 • Zobacz szczegóły

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla limitu kredytowego w karcie Pekao Mastercard Credit Silver/ Pekao VISA Credit Silver w wysokości 7 500 zł (dalej limit kredytowy) - wynosi 17,52%, przy przyjęciu założeń, że:
  - przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości, w trybie transakcji bezgotówkowej,
  - spłata zadłużenia w ramach limitu kredytowego następuje co miesiąc w wysokości kwot minimalnych stanowiących 10% wykorzystanego limitu kredytowego, nie mniej niż 50 zł,
  - oprocentowanie limitu kredytowego jest zmienne i wynosi 11,5% w stosunku rocznym.
  Przy przyjęciu powyższych założeń:
  - całkowita kwota do zapłaty dla limitu kredytowego wynosi  8 743,90 zł,
  - całkowity koszt kredytu dla limitu kredytowego wynosi  1 243,90 zł i obejmuje: odsetki (847,90 zł) oraz opłaty roczne za obsługę karty kredytowej (396,00 zł),
  - okres kredytowania wynosi 44 miesiące.
  Kalkulacja została dokonana na dzień 5.01.2022 na reprezentowanym przykładzie.
   

proste płatności za granicą transakcje w walutach z Tabeli kursowej Banku Pekao S.A. są przeliczane bezpośrednio na złote
Apple Pay dodaj kartę do płatności Apple Pay i płać wygodnie telefonem tak, jak kartą
 • Zobacz szczegóły

  Płatności Apple Pay aktywujesz przez aplikację PeoPay lub dodając kartę płatniczą bezpośrednio w Apple Wallet.
  Płatności niedostępne dla karty Pekao Visa Credit Silver.
  Dowiedz się więcej >

Google Pay Płać wygodnie telefonem! Korzystaj z Google Pay!
 • Zobacz szczegóły

  Płać swoim telefonem jak kartą - Google Pay działa jak elektroniczny portfel, którym możesz płacić zbliżeniowo w terminalu w sklepie, w internecie i w wybranych aplikacjach.
  Płatności niedostępne dla karty Pekao Visa Credit Silver.
  Dowiedz się więcej

Visa Benefit Program Wystarczy dołączyć do Visa Benefit Program, aby zyskać więcej!
 • Zobacz szczegóły

  Płacąc kartą Visa, możesz robić zakupy po preferencyjnych cenach, skorzystać z dedykowanych usług dodatkowych lub zniżek dla kart srebrnych. Zarejestruj swoją kartę Visa na stronie www.visa.pl/pl_pl/visa-benefit/ i zyskaj więcej dzięki wyjątkowym promocjom!

Oferta Specjalna „Karta kredytowa bez opłaty na start”
 • Zobacz szczegóły

  Jeśli nie posiadasz naszej karty kredytowej Elastyczna, Pekao Mastercard/Visa Credit Silver, Pekao Mastercard/Visa Credit Gold, sprawdź promocję „Karta kredytowa bez opłaty na start”.
  Wybierając jedną z kart zyskasz zwrot opłaty za wydanie karty Elastyczna albo zwrot opłaty rocznej za kartę złotą lub srebrną. Promocja do 20.03.2022 r.  Dowiedz się więcej >

Pekao Mastercard Credit Gold i Pekao Visa Credit Gold

dodatkowe pieniądze masz dostęp do limitu kredytowego od 5000 do 50 000 zł (w zależności od zdolności kredytowej)
ubezpieczenie z kartą otrzymasz Złoty pakiet ubezpieczeń w podróży zagranicznej, które obejmuje m. im.: koszty leczenia (suma ubezpieczenia 100 000 zł), następstwa nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia 100 000 zł), oraz Assistance w podróży
 • Zobacz szczegóły

  Szczególne warunki ubezpieczenia w podróży zagranicznej i Karta produktu do ubezpieczenia w podróży zagranicznej dostępne są w dziale Pliki do pobrania.

kredyt 0% dla transakcji bezgotówkowych płać za zakupy kartą i korzystaj z kredytu bez odsetek nawet przez 55 dni. Bank nie nalicza odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz kwotę całkowitą do spłaty w terminie wskazanym w zestawieniu transakcji
proste płatności za granicą transakcje w walutach z Tabeli kursowej Banku Pekao S.A. są przeliczane bezpośrednio na złote
wygodna obsługa w kanałach elektronicznych oraz na telefonie kartą możesz zarządzać na swoim telefonie komórkowym przez aplikację PeoPay lub przez usługe bankowości elektronicznej Pekao24
RRSO 17,95%
 • Zobacz szczegóły

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla limitu kredytowego w karcie Pekao Mastercard Credit Gold/ VISA Credit Gold w wysokości 16 000 zł (dalej limit kredytowy) – wynosi 17,95%, przy przyjęciu założeń, że:
  - przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości, w trybie transakcji bezgotówkowej,
  - spłata zadłużenia w ramach limitu kredytowego następuje co miesiąc w wysokości kwot minimalnych stanowiących 10% wykorzystanego limitu kredytowego, nie mniej niż  50 zł,
  - oprocentowanie limitu kredytowego jest zmienne i wynosi 11,5% w stosunku rocznym.
  Przy przyjęciu powyższych założeń:
  - całkowita kwota do zapłaty dla limitu kredytowego wynosi 18 843,30 zł,
  - całkowity koszt kredytu dla limitu kredytowego wynosi 2 843,30 zł i obejmuje: odsetki (1 848,30 zł) oraz opłaty roczne za kartę (995,00 zł),
  - okres kredytowania wynosi 57 miesięcy. 
  Kalkulacja przygotowana na 5.01.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

korzystaj z bezpłatnego ubezpieczenia zakupów ze złota kartą Mastercard w zakresie przedłużonej gwarancji, gwarancji dotyczącej ceny oraz ochrony od utraty zakupów
 • Zobacz szczegóły

  Zarejestruj kartę TUTAJ, aby przystąpić do ubezpieczenia.
  Szczegółowe informacje dotyczące warunków ubezpieczenia, m.in. zakresu odpowiedzialności, limitów kwotowych i wyłączenia odpowiedzialności Ubezpieczyciela, zawarte są w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia.
  Materiał marketingowy

Apple Pay Dodaj kartę do płatności Apple Pay i płać wygodnie telefonem tak, jak kartą
Google Pay Płać wygodnie telefonem! Korzystaj z Google Pay!
 • Zobacz szczegóły

  Płać swoim telefonem jak kartą - Google Pay działa jak elektroniczny portfel, którym możesz płacić zbliżeniowo w terminalu w sklepie, w internecie i w wybranych aplikacjach
  Dowiedz się więcej

Oferta Specjalna „Karta kredytowa bez opłaty na start”
 • Zobacz szczegóły

  Jeśli nie posiadasz naszej karty kredytowej Elastyczna, Pekao Mastercard/Visa Credit Silver, Pekao Mastercard/Visa Credit Gold, sprawdź promocję „Karta kredytowa bez opłaty na start”.
  Wybierając jedną z kart zyskasz zwrot opłaty za wydanie karty Elastyczna albo zwrot opłaty rocznej za kartę złotą lub srebrną. Promocja do 20.03.2022 r. Dowiedz się więcej >

Visa Benefit Program Wystarczy dołączyć do Visa Benefit Program, aby zyskać więcej!
 • Zobacz szczegóły

  Płacąc kartą Visa, możesz robić zakupy po preferencyjnych cenach, skorzystać z dedykowanych usług dodatkowych lub zniżek dla kart złotych. Zarejestruj swoją kartę Visa na stronie www.visa.pl/pl_pl/visa-benefit/ i zyskaj więcej dzięki wyjątkowym promocjom!

Weź kartę kredytową w naszym banku. Skorzystaj z promocji do 31 grudnia 2021 r.

za wydanie kary kredytowej Elastyczna Otrzymasz zwrot pierwszej opłaty za wydanie karty kredytowej w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy o kartę.
za obsługę srebrnej lub złotej karty kredytowej w pierwszym roku Zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej dotyczy kart Pekao Mastercard/Visa Credit Silver i Pekao Mastercard/Visa Credit Gold.
RRSO1 13,15% dla limitu kredytowego karty Elastyczna
RRSO2 16,45% dla limitu kredytowego karty Pekao Mastercard/Visa Credit Silver
RRSO3 16,89% dla limitu kredytowego karty Pekao Mastercard/Visa Credit Gold
Promocja trwa od 1.01.2022 r. do 20.03.2022 r.

Nie odkładaj planów na później! RRSO 14,07%

Weź pożyczkę gotówkową, a pierwszą ratę zapłać dopiero po 3 miesiącach!

możesz pożyczyć do 200 tys. zł Pożyczka od 1 tys. zł do 200 tys. zł na dowolny cel.
nie musisz mieć u nas konta Po podpisaniu umowy o pożyczkę w oddziale naszego banku pieniądze przelejemy na wskazany przez Ciebie rachunek.
pierwsza rata dopiero za 3 miesiące Możesz odłożyć spłatę rat. Skorzystaj z karencji i zacznij spłatę rat po 3 miesiącach od otrzymania pożyczki.
pieniądze nawet w jeden dzień od podpisania umowy Wniosek o pożyczkę możesz złożyć w oddziale. Jeśli masz konto w naszym banku i korzystasz z bankowości elektronicznej, wniosek złożysz także w serwisie Pekao24.
spłata do 10 lat Dzięki temu wysokość rat dopasujesz do swoich potrzeb i możliwości.
 • Zobacz szczegóły
  Dla pożyczek od 1000 zł do 2999 zł okres spłaty wynosi od 1 roku do 3 lat. Dla pożyczek od 3000 zł do 14 999 zł do 8 lat, a dla pożyczek 15-200 tys. zł spłatę rat możesz rozłożyć do 10 lat.
pożyczka zdalnie - bez wychodzenia z domu Jeśli masz konto i korzystasz z bankowości elektronicznej Pekao24, wniosek o pożyczkę złóż w serwisie internetowym Pekao24 lub na infolinii - poczekaj na pozytywną decyzję kredytową, a dokumenty zaakceptuj w Pekao24 lub aplikacji mobilnej PeoPay
 • Zobacz szczegóły
  Jeśli masz konto osobiste, a nie masz dostępu do Pekao24, możesz go uruchomić przez telefon lub w oddziale banku.
  Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji wypełnij formularz kontaktu lub zadzwoń na infolinię 801 365 365 (opłata wg cennika operatora).
dyspozycje i zaświadczenia W serwisie internetowym Pekao24, aplikacji mobilnej PeoPay oraz za pośrednictwem konsultanta infolinii szybko i wygodnie zlecisz wybrane dyspozycje i wnioski oraz pobierzesz wybrane zaświadczenia.
RRSO 14,07%

Opłacanie rachunków domowych

Polecenie zapłaty

 • Poleceniem zapłaty zapłacisz za: prąd, gaz, wodę, telefon komórkowy i inne powtarzające się płatności ze zmienną kwotą.
 • Utworzenie i wykonanie usługi polecenia zapłaty są bezpłatne
 • Więcej czasu dla siebie i bliskich - nie tracisz czasu na stanie w kolejkach, wypisywanie druków przelewów.
 • Wygoda - płatności są regulowane automatycznie.
 • Terminowość - nie trzeba pilnować terminów płatności jeśli na rachunku są zapewnione środki na realizację polecenia zapłaty.
 • Bezpieczeństwo - przelewy realizowane są systemem ELIXIR, co minimalizuje możliwość powstania błędów, zdarzających się podczas zlecania przelewów ręcznie.
 • Kontrola płatności - w przypadku wątpliwości związanych z daną płatnością, możesz w ciągu 8 tygodni (56 dni kalendarzowych) od momentu obciążenia rachunku wystąpić o jej zwrot.

Na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody, dostawca usługi np. zakład energetyczny, operator telefonu komórkowego, pobiera okresowe należności z Twojego konta w ramach zapłaty za świadczone usługi.

Zlecenie stałe

 • Zleceniem stałym zapłacisz za: abonament za Internet, abonament za telewizję kablową, czynsz za mieszkanie, czesne za studia i inne powtarzające się płatności ze stałą kwotą.
 • Oszczędność czasu - nie tracisz go na powtarzające się przelewy.
 • Wygoda - nie musisz pamiętać o comiesięcznych płatnościach.
 • Pewność dokonania przelewów w ustalonym terminie.
 • Minimalna kwota zlecenia stałego wynosi 1 zł.

Przekazujesz do Banku informację, żeby określonego dnia przelewał konkretną kwotę na wskazany przez Ciebie rachunek.

Wybierz dogodną formę kontaktu

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Strona korzysta z reCAPTCHA i obowiązują polityka prywatności oraz warunki korzystania z usług Google.

Uprzejmie informujemy, że w ramach naszej witryny używamy plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie oraz w sposób dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptujesz otrzymywanie plików cookies. Zmiany ustawień dla plików cookies możesz dokonać w każdym momencie użytkowania serwisu.
Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, oraz w celach analitycznych, moich danych osobowych pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, przez Bank Pekao S.A. w celu marketingu produktów i usług podmiotów trzecich oraz i przez podmioty współpracujące z Bankiem w tym podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufanych partnerów. 

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę  w dowolnym momencie wycofać tę zgodę np. poprzez jej odznaczenie pod klauzulą informacyjną cookies, znajdującą się na stronie. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych
Administrator danych
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
Podmioty z Grupy Kapitałowej Banku - pełna lista dostępna jest tutaj
Zaufani Partnerzy - pełna lista dostępna jest tutaj

Cele przetwarzania danych
1. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Świadczenie usług Banku
3. Dopasowanie treści witryn internetowych Banku do Twoich zainteresowań
4. Wykrywanie botów i nadużyć w usługach Banku
5. Pomiary statystyczne i udoskonalenie usług Banku

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne, dotyczący produktów lub usług Banku - prawnie uzasadniony interes Banku
2. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne, dotyczący produktów lub usług podmiotów trzecich (podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufani Partnerzy) - Twoja dobrowolna zgoda
3. Usługi Banku - niezbędność przetwarzania danych osobowych do wykonania umowy
4. Pozostałe cele - Uzasadniony interes Banku

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora, w tym agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa Podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufani Partnerzy.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; sprzeciwu wobec przetwarzania, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Więcej szczegółów
Klauzula Informacyjna Cookies
Polityka prywatności

Polityka prywatności Akceptuję