Analitycy - Relacje inwestorskie

analitycy

Lista instytucji i analityków którzy sporządzają opracowania i wydają rekomendacje dla akcji Banku Pekao S.A.

Firma

Analitycy

Adres e-mail

Autonomous Research

Gabor Kemeny

gkemeny@autonomous.com

BoML

Olga Veselova

olga.veselova@bofa.com

Citi

Andrzej Powierża

andrzej.powierza@citi.com

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA

Michał Sobolewski

m.sobolewski@bossa.pl

Dom Maklerski mBanku

Michał Konarski

michal.konarski@mdm.pl

Erste Group

Tomasz Duda

tomasz.duda@erstegroup.com

Haitong

Marta Czajkowska-Bałdyga

marta.czajkowska-baldyga@haitongib.com

HSBC

Andrzej Nowaczek

andrzej.nowaczek@hsbcib.com

Ipopema Securities

Łukasz Jańczak

lukasz.janczak@ipopema.pl

JP Morgan

Samuel Goodacre

samuel.goodacre@jpmorgan.com

Keefe, Bruyette & Woods

Hadrien De Belle

hdebelle@kbw.com

Millennium DM

Marcin Materna

marcin.materna@millenniumdm.pl

Morgan Stanley

Danny Anson-Jones

danny.anson-Jones@morganstanley.com

PKO BP Securities

Jaromir Szortyka

jaromir.szortyka@pkobp.pl

Raiffeisen Centrobank

Jovan Sikimić

jovan.sikimic@rcb.at

Santander Bank Polska SA

Kamil Stolarski

kamil.stolarski@santander.pl

Societe Generale

Alan Webborn

alan.webborn@sgcib.com

Trigon Dom Maklerski SA

Maciej Marcinowski

maciej.marcinowski@trigon.pl

UBS

Michał Potyra

michal.potyra@ubs.com

VTB Capital

Mikhail Shlemov

mikhail.shlemov@vtbcapital.com

Wood & Company

Marta Jeżewska-Wasilewska

marta.jezewska-wasilewska@wood.com

Uprzejmie informujemy, że w ramach naszej witryny używamy plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie oraz w sposób dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza, że akceptujesz otrzymywanie plików cookies. Zmiany ustawień dla plików cookies możesz dokonać w każdym momencie użytkowania serwisu.
Zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, oraz w celach analitycznych, moich danych osobowych pozostawianych przeze mnie w ramach korzystania ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, przez Bank Pekao S.A. w celu marketingu produktów i usług podmiotów trzecich oraz i przez podmioty współpracujące z Bankiem w tym podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufanych partnerów. 

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę  w dowolnym momencie wycofać tę zgodę np. poprzez jej odznaczenie pod klauzulą informacyjną cookies, znajdującą się na stronie. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Podstawowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych
Administrator danych
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
Podmioty z Grupy Kapitałowej Banku - pełna lista dostępna jest tutaj
Zaufani Partnerzy - pełna lista dostępna jest tutaj

Cele przetwarzania danych
1. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne
2. Świadczenie usług Banku
3. Dopasowanie treści witryn internetowych Banku do Twoich zainteresowań
4. Wykrywanie botów i nadużyć w usługach Banku
5. Pomiary statystyczne i udoskonalenie usług Banku

Podstawy prawne przetwarzania danych
1. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne, dotyczący produktów lub usług Banku - prawnie uzasadniony interes Banku
2. Marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne, dotyczący produktów lub usług podmiotów trzecich (podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufani Partnerzy) - Twoja dobrowolna zgoda
3. Usługi Banku - niezbędność przetwarzania danych osobowych do wykonania umowy
4. Pozostałe cele - Uzasadniony interes Banku

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora, w tym agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa Podmioty z grupy kapitałowej Banku oraz Zaufani Partnerzy.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; sprzeciwu wobec przetwarzania, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Więcej szczegółów
Klauzula Informacyjna Cookies
Polityka prywatności

Polityka prywatności Akceptuję