WSPÓŁPRACA Z WOŚP

BANK PEKAO S.A. - SILNY BANK Z WIELKIM SERCEM!

Bank Pekao S.A. współpracuje z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 1999 roku.
Od początku naszej współpracy jesteśmy Bankierem WOŚP - całościowo obsługujemy Fundację zapewniając kompleksowe rozwiązania finansowe i wspierając wszystkie projekty prowadzone przez Fundację w ciągu całego roku. Współpracujemy m.in. przy organizacji Finału WOŚP, Przystanku Woodstock i programu "Ratujemy i uczymy ratować". 
Największym przedsięwzięciem pod względem zaangażowania finansowego i organizacyjnego, w którym uczestniczy Bank jest coroczny Finał WOŚP. Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Bank Pekao S.A. przekazuje Fundacji WOŚP darowiznę w wysokości 2 mln złotych. Fundamentalną zasadą współpracy Banku z Fundacją WOŚP jest połączenie wsparcia finansowego Banku i aktywnego uczestnictwa Pracowników jako wolontariuszy - w Finałowe niedziele Pracownicy Banku Pekao S.A. pracują charytatywnie na rzecz Orkiestry w wybranych Oddziałach. Co roku Pracownicy Banku przekazują też indywidualne darowizny na rzecz Orkiestry. Zebrana przez Pracowników Banku kwota co roku powiększana jest przez Fundację UniCredit w ramach programu Dary do Pary (Gift Matching Program).
Bank Pekao S.A. od kilku lat jest też obecny na Przystanku Woodstock - największym letnim festiwalu w Polsce, organizowanym przez Fundację WOŚP. W 2014 roku Bank został Mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych (ASP).
Dla uczestników Festiwalu i wszystkich sympatyków WOŚP przygotowujemy dedykowane karty debetowe, zapewniamy bankomaty na terenie festiwalu oraz atrakcyjną ofertę usług bankowych dostępną na specjalnych stoiskach festiwalowych.
Bank jest także głównym sponsorem programu "Ratujemy i uczymy ratować". Celem programu jest nauka zasad pierwszej pomocy i czynności ratujących życie już w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Dzięki współpracy Fundacji z Ministerstwem Edukacji Narodowej i Ośrodkami Doskonalenia Nauczycieli wszystkie dzieci mają dostęp do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Współpraca Banku Pekao S.A. z WOŚP to także dedykowana oferta kart płatniczych. Posiadacze kart korzystając z kart na co dzień, wspierają akcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - nie tylko w trakcie styczniowego Finału, ale przez cały rok.

 • Karta MasterCard Debit WOŚP

  Karta MasterCard Debit WOŚP
  Karta wydana we współpracy z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Teraz korzystając aktywnie z karty możesz wspierać WOŚP nie tyko podczas finału, ale przez cały rok!     
 • Wspieraj WOŚP z PeoPay!

  Wspieraj WOŚP z PeoPay!
  Skanując ten kod QR możesz przekazać pieniądze na rachunek WOŚP.
 • Fundacja WOŚP

  Fundacja WOŚP
  XXV FINAŁ WOŚP.
Toolbox
  Kontakt
  Placówki i bankomaty
  Dokumenty do pobrania
  Kursy walut
   Zapamiętane skróty