22.04.2021

Bank Pekao S.A. zdobył I miejsce w kategorii konto osobiste w rankingu Złoty Bankier

W tegorocznej edycji Złotego Bankiera, Bank Pekao S.A. otrzymał 1 miesjce w kategorii konto osobiste za Konto Przekorzystne. Ta wyjątkowa nagroda jest dla nas niezwykle cenna, ponieważ po raz pierwszy udało nam się zająć pierwsze miejsce w tej jakże konkurencyjnej kategorii. Konto osobiste to serce relacji z klientem. Jest to doskonały produkt w podróży po bankowości od najmłodszych lat.

Tytuł najlepszego konta osobistego w 2021 roku, to efekt ciągłej pracy prowadzącej do doskonałości w zakresie oferty, procesów, jak i podnoszenia jakości świadczonych usług. Najwyższe 1 miejsce na podium pokazuje jak ważna jest konsekwencja i stały rozwój, dzięki któremu tylko najlepsi wyprzedzają konkurencję. W rankingu Złotego Bankiera badane były trzy profile klientów. Oferta Banku Pekao S.A. została doceniona jako najbardziej kompleksowa dla klientów na różnym etapie życia i z różnymi potrzebami.

Ranking Złoty Bankier to największe wyróżnienie na polskim rynku bankowym. Nagroda przyznawana jest przez klientów i ekspertów z bankowości od 2009 r. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów. Konkurs organizowany jest przez Puls Biznesu i Bankier.pl.