Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE

10% ZNIŻKI NA UBEZPIECZENIA DLA KLIENTÓW BANKU PEKAO S.A.

Allianz Direct specjalnie dla Klientów Banku Pekao S.A. oferuje zniżkę w wysokości 10% na ubezpieczenia komunikacyjne zawierane przez internet lub telefon.

Dostępne pakiety ubezpieczeń:
- ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (OC),
- ubezpieczenie Autocasco (AC),
- ubezpieczenie Start Casco (ubezpieczenie AC z udziałem własnym).

Najwyższe gwarancje finansowe oraz międzynarodowe standardy bezpieczeństwa związane z procesem zakupu. Dostęp przez 24h na dobę on-line, a także przez telefon.

Bank Pekao S.A. w zakresie ubezpieczeń majątkowych działa na rzecz jednego zakładu ubezpieczeń t.j.: TUiR  Allianz Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodziny Hiszpańskich 1, 02-685.

Bank Pekao S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 53/57, 00-950, jest wpisany do rejestru pośredników ubezpieczeniowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Rejestr jest jawny i klient na wniosek może sprawdzić wpis do ww. rejestru na zasadach określonych na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Komisji Nadzoru Finansowego.

Szczegółowy zakres ubezpieczeń i warunki dostępne są tutaj.

10% ZNIŻKI NA UBEZPIECZENIA DLA KLIENTÓW BANKU PEKAO S.A. 

Zalety ubezpieczeń komunikacyjnych Allianz Direct:

- honorowane zniżki za bezszkodową jazdę nabyte w innych towarzystwach,
- nawet 60% zniżki za bezszkodową jazdę,
- bezpłatne ubezpieczenie assistance,
- zwrot wszelkich kosztów poniesionych na nowe części,
- brak dopłat za młody wiek kierowcy,
- gwarancja zniżki przy kontynuacji ubezpieczenia,
- zniżki promocyjne w składkach ubezpieczeniowych, w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych, mogą być łączone ze zniżkami za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia oraz ze zniżkami za kontynuację ubezpieczenia na kolejny okres.

Dlaczego Allianz Direct?

 • Wygodny proces sprzedaży
  Prosty i intuicyjny formularz oparty na uproszczonym modelu wyceny. Polisa już w kilka minut po opłaceniu dostępna na koncie, zapisana jako plik PDF.
 • Dostępność 24h na dobę
  Umowę ubezpieczenia można kupić 24h na dobę wypełniając prosty i przejrzysty formularz na stronie AllianzDirect. Dla osób, które preferują tradycyjny sposób komunikacji firma proponuje zawarcie umowy ubezpieczenia przez telefon. Proces zakupu prowadzony jest przez licencjonowanego konsultanta, który odpowie na wszelkie pytania Klienta dotyczące produktu. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-21.00; w soboty 8.00-18.00. Dogodne formy płatności: przelew tradycyjny, karta kredytowa lub przelew bezpośredni z internetowego konta bankowego.
 • Szybki i sprawny proces likwidacji szkód
  Sprawna likwidacja szkód, szybka i fachowa pomoc.
 • Bezpieczeństwo
  Kupowanie ubezpieczeń przez internet jest nie tylko wygodne, ale i bezpieczne. Transfer danych osobowych oraz proces autoryzacji odbywają się za pomocą bezpiecznego protokołu SSL, dostęp do danych zabezpieczony jest loginem i hasłem. Płatności internetowe obsługują firmy gwarantujące najwyższą jakość usług, świadczonych zgodnie z normami międzynarodowych organizacji płatniczych.

10% ZNIŻKI NA UBEZPIECZENIA DLA KLIENTÓW BANKU PEKAO S.A.

Jak skorzystać z promocji?
- należy wejść na stronę www.pekao.allianzdirect.pl  i wpisać kod promocyjny w pierwsze pole kalkulatora,
- zadzwonić pod numer telefonu 22 567 67 67 (opłata wg cenika operatora) i podać kod promocyjny konsultantowi.

Kod promocyjny:  PEKAO

Toolbox
   Zapamiętane skróty
kontakt