13.02.2024

Zagłosuj na aplikacje PeoPay i PeoPay Kids w Mobile Trends Awards!

Już po raz kolejny można głosować w konkursie Mobile Trends Awards na najlepsze projekty branży mobile zeszłego roku. Również po raz kolejny wśród nominacji są projekty bankowości mobilnej Banku Pekao S.A. Jak zawsze, liczymy na Wasze głosy!

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane co roku firmom, które z sukcesami posługują się technologiami mobilnymi w swoich projektach. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień branży mobilnej. Już od kilkunastu lat wyróżnienia otrzymują firmy, które wyznaczają trendy w wykorzystaniu nowoczesnych technologii. 

Kapituła konkursowa, złożona z ekspertów od lat związanych z branżą mobile, ocenia innowacyjność, rozpoznawalność i jakość zgłoszonych do konkursu projektów. Do oceny internautów trafiają tylko te projekty, które zostały uznane za najlepsze.

Tym bardziej cieszymy się, że po raz kolejny można głosować na nasze projekty, które mają zyskały nominacje w trzech kategoriach konkursowych. 

Głosowanie internautów odbywa się na stronie Mobile Trends Awards. 


Zagłosuj


Liczymy na Was i zapraszamy do głosowania na projekty Banku Pekao S.A.! 

Głosowanie trwa od 13 do 22 lutego 2024 r. 
Naszych nominacji szukajcie w następujących kategoriach:

Zapraszamy do głosowania na projekty Banku Pekao S.A. 


Zagłosuj


Zwycięzcy głosowania internautów otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce oraz nagrodę specjalną - statuetkę za zwycięstwo w głosowaniu internautów.