W realizowaniu swych podróżniczych marzeń stawiasz granice tylko po to, by je przekraczać?
To świetnie się składa, bo Bank Pekao S.A. ma dla Ciebie fantastyczny konkurs, dzięki któremu będziesz mógł nam pokazać, jak naprawdę bierze się życie za rogi! Co musisz zrobić?

ZADANIE
Zadanie polega na zrobieniu sobie oryginalnego zdjęcia z Kartą Rewolucyjną Banku Pekao S.A. - tło dowolne, ważne jednak jest pokazanie, jak używasz karty i w jaki sposób ułatwia Ci ona realizowanie swoich pasji oraz marzeń. Liczymy na Twoją kreatywność - ograniczać Cię może tylko Twoja wyobraźnia, nie położenie na mapie.
Tak wykonane zdjęcie należy dodać na swój profil na Instagramie lub wysłać je na adres e-mail: zgloszenia@konkursbankpekao.pl. Jeśli wybierasz Instagram, wykorzystaj hashtagi #kartarewolucyjna i #placezagranica oraz oznacz na zdjęciu @bankpekaosa i @itakapl.

WAŻNE!
Ze względu na bezpieczeństwo Twoje i Twoich finansów nie zapomnij, że na zdjęciu nie mogą być czytelne: Twoje dane oraz numer karty. Możesz je zasłonić w dowolny sposób. To nie one mają grać na zdjęciu pierwsze skrzypce.
 
CO MOŻESZ WYGRAĆ?

Taka nagroda poniesie Cię naprawdę wysoko… i daleko. Autorzy 5 najbardziej kreatywnych pomysłów wygrają voucher od biura podróży ITAKA na wycieczkę o wartości 5 000 zł brutto.
Taki voucher będzie można wykorzystać do 1 lipca 2020 roku. Jednym z jurorów będzie osoba, która najlepiej wie, że marzenia mogą się spełnić. Travelgramer, Marcin Kuciński - bo o nim mowa - rok temu wygrał w konkursie Banku Pekao S.A. najprawdziwszą Pracę Marzeń! Dzięki niej zwiedził niemały kawałek świata i naprawdę wziął życie za rogi!
Brzmi kusząco? Jasne, że tak!

SZUKASZ INSPIRACJI?
Tylko spójrz, jak Karta Rewolucyjna może stać się najlepszych kompanem Twoich podróży!

NIE MASZ KARTY?
To nic nie szkodzi. Założenie Karty Rewolucyjnej trwa dosłownie kilka chwil.
Odwiedź najbliższy oddział Banku Pekao S.A. lub skorzystaj z aplikacji mobilnej PeoPay.
Szczegóły znajdziesz tu>>
 
Nie trać ani chwili. Już teraz zacznij spełniać swoje marzenia - tak, jak zrobił to Travelgramer.
Pokaż, na co Cię stać.
Powodzenia!

REGULAMIN